Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 20.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.09.10 00:11



Може, може.


Мъжествен..мм..да, сигурно, по - скоро за себе си го виждам привлекателен, не точно класическият еталон за хубавец, много е субективно просто това с хубостта.
Има хора, които не са публично признати, но са по своему очарователни - рошави вежди, завладяваща усмивка, трапчинки, абе..детайли - просто магнетични, има харизма.

По - скоро бих казала, че трябва да ми въздейства силно, а дали е всепризнат или не, може би това няма значение толкова.

Е, моите любови са все от пръв поглед, после нюх.
Имах само едно гадже, което не ми допадаше като аромат и познай - сексът не се получаваше достатъчно добре, после се и разделихме.
Да, сигурно сексуалният интерес се поддържа след това с тези неща - отношение, интрига, смях, но от искра в разменен поглед по - втрисащо няма. По - силно е от тока!



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано23.09.10 00:12







Тема :-)нови [re: Nu Crema]  
Автор nikie (момченце)
Публикувано23.09.10 07:17



Разбира се между 28-30г., когато са най-хубавите 10 години от живота на жената

.

"...you are soulless, when the fire of evil burns in your heart..."

(stay wild)



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Nu Crema]  
Автор asFARas (куче в чекмедже)
Публикувано23.09.10 09:32



с промяната на моята възраст се променят и предпочитанията ми към жените



I wanna do bad things with you

Тема +1!нови [re: asFARas]  
Автор parvaty (необичайна)
Публикувано23.09.10 09:47







Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Ubuntu Man]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано23.09.10 09:53



с висше, че тия дето си пишат името с 5 грешки...

Ти мислиш, че висшето ДНЕС спасява от неграмотност?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Nu Crema]  
Автор kikimor (зеленолюспест)
Публикувано23.09.10 10:26



Харесваната жена няма възраст!



Много е трудно да откриеш черна котка в тъмна стая, особено когато котката я няма в стаята!

Тема Re: Идеалният вариантнови [re: MamaNetty]  
Автор cristal_reaver (старо куче)
Публикувано23.09.10 10:33



То хубаво, ама да лапаш сбръчкана пишка ...

Още 15-20г и като клюмне кофти Тогава "таргета" ще се смени Няма да може да таргетираш 28-34г щото тях ще ги таргетират младички девойки.



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Nu Crema]  
Автор Gomorrah (без пантоф)
Публикувано23.09.10 11:01



Абе това с възрастта е трудна работа.Особено по сегашно време ,една жена не мож я разгада как и къде ги е скрила 20 години,друг е въпроса колко и се получава по нататък,когато алибито се пропука.Да не говорим ,че пък по азиатските народи такава мъгла се шири, боб да фърляш по нея -в пети клас ли ходи или внучето и.

Виж привлекателността е друга бира.Повече свежест и излъчване ,отколкото години.Повече,повече -ще кажете колко повече?Ами де да знам ,ама го няма написано на опаковката на "Проалгин"

Колкото и да се променя вкус ,критерий,начин,поглед,нагласа ,арматура,желязо,чук и гек-в плаващ във времето радиус от +/- 10 години -няма как ,ако ти кацне птиченце на рамото -да се изкривиш в сърцето и да не го нахраниш

= = =

Всъщност всяка възраст си има чар.Само,дето трябва да тичаш някъде по съседната писта,иначе да проследяваме рокади как и защо циците на баба ми за отишли при малкото момиче ,а клепналите уши на кокершпаньола ми внезапно са изчезнали-няма да е толкова елементарно ,драги Уотсън

Моите чест и почитания( не по Кънчев) са за + 5 върху мене си.И понеже често ме бъркат на - 10 по лична карта поне гледам да си настройвам правилно осмото и деветото чувство,че сбъркам ли и аз за + петтяхто пари ,брате- става не сложно ,ми направо тъпо



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Nu Crema]  
Автор Gara Dembele (God)
Публикувано23.09.10 11:14



възрастта между 500 и 800 кубика силикон




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.