Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 20.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 23:21



Идва ми наум един виц, дето един мъж на времето замръкнал с магарето си в чуждо село и никой не го искал да пренощува у тях. Стигнал до най-последната къща на края на селото, похлопал, излязла една сгодна женица и той помолил за подслон. Тя му отказала, щото наскоро била овдовяла, а била млада и щели да я одумват и да й излезе лошо име в село. И той, тръгвайки си, рекъл достатъчно високо на магарето си: "Ех, Марко-о, нас с тебе с тез големи пишки никой ни не ще!" И чул зад гърба си: "Ама че чуден човек! Аз му викам влизай, а той мън-мън."



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Идеалният вариантнови [re: Casper.]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано22.09.10 23:21



... е мъжът ми да е на 44+., но да изглежда на 34 -.
То затова е и идеален, че няма сбъдване...



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: saksun]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.09.10 23:25




Нима?
Толкова сме различни..хех..за мен няма как външността да е без значение. Първо се запознаваме с поглед, после се пожелаваме телесно, визуално, с очи, нос и пр.Инак не се получава, едва след тези около 2 секунди на ханализ..вече ми хрумва дали искам да го опознавам този елемент интелектуално, душевно, като поведение и пр.
Първо, ако може - да го подуша.
Не, че някой не ме е привличал и само като присъствие, без да съм го виждала на живо, но..все пак външността има значение. Най - малкото дали се привличаме, има ли взаимност и ще има ли интимност. Ако на ниво кръвна група - визия, аромат не си допаднем - няма как да се получи нещо интимно, ако ще и да има най - съвършените обноски на света. Клоня повече към фауната, може би.



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Galeon]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.09.10 23:26



За пооооочест!


Хахаха..оххх..извинете.
Фантазията ми се развихри.



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 23:27



Изправи се гора-а от стома-ана,
насочете се бойни дула-а!



Има и по-зле от теб.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: impulce]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.09.10 23:29



Командва се --Заааа среща по Фронтаааа..Запооо-Чест!))))))



И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: paзбиpaм]  
Автор impulce (пенлива)
Публикувано22.09.10 23:29




Признавам си директно, че асоциацията ми убягва. Кажи кое от мнението те присети за вица.



Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: paзбиpaм]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.09.10 23:30



В тоя дух на мисли ...се питам ей така ) Тея дето не са ходили в Родната ...Знаят ли те що е то чекия ,по дяволите ))



И так Господа Гусары,быстро пьем,трахаем и уходим!...Влюбляться Запрещаю!))))))))

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: impulce]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 23:30



Предполагах, че така ще стане.

Ми там ... наскоро беше писала нещо за 20+ така ... вдъхна ми респект.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: На коя възраст жената...нови [re: Galeon]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано22.09.10 23:34



Едва ли.

То... и аз не съм ходила в родната, ма виж как знам марша на артилериста. И колко още работи знам ... тва БОВ, тва АК - скоростно разглобяване и сглобяване - регионален първенец, тва ... айде стига съм се фукала и аз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.