Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:59 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Един въпроснови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.06.08 20:44



Ако ви потърси старо гадже да кажем от преди 5-6 години съвсем случайно, а вие си имате правило да не излизате с бивши. Мен ми е ясно аз какво ще направя де - принципно питам излизате ли със бившите си? Интересното е, че като чели познавам 2 типа хора едните дето го правят а другите не. Аз съм от вторите, щом съм се разделил аз със някоя значи си струва и е наистина нещо което няма да простя и след 10 години, дори 100 обаче пък познавам доста такива дето го правят. Къде е истината както се пита във Досиетата Х?





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.06.08 21:00



По средата, както обикновенно. Не винаги разделите са по "вина". Може просто връзката да се е изчерпала, може да сме се разминали на определен етап. Нямам бивше гадже, заради което да минавам на другия тротоар, ако го видя, със повечето спокойно мога да седна да изпия по кафе. Две бивши гаджета клиенти имам, съвсем нормално и спокойно работим.



Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор dalya_night (())
Публикувано03.06.08 21:11



всекакви чудеса са ставали

Редактирано от dalya_night на 03.06.08 21:18.



Тема Далио,нови [re: dalya_night]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано03.06.08 21:17



Остави ги хората да се похвалят че са имали гаджета и че са железни - нЕма да им пуснат за нищо на света

. А пък ние, дето нивга не сме имали гаджета ще ти траем в ъгъла и ще подсмърчаме (по-чЮвствителните може и да поплачват)

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Тема Без изказването ми да...нови [re: XищниK]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.06.08 21:23



влиза в противоречие с това на Надето, да ти кажа друга история.

Има момент, при който, ако искаш вътрешно да се разделиш със старо гадже, към което си имал(а) "голЭми" чувства, просто го наебаваш за последно. След независимо колко дълго скъсване на отношенията. Това важи само за жени, според мен.

Два пъти ми се е случвало. Голямата гимназиална любов (ГГЛ) и едно гадже от студентските ми години (ГСГ). Скъсали сме, щото те са се осрали в няква ситуация, което съм смятал за непростимо в онези години.

ГГЛ дойде сл. 11-12 г., отдавна омъжена и с две деца, да си вземе документите на семейството, преведени и легализирани за емиграция в чужбина, и ми се навря в ръцете. В самия край на работния ден. Нейният начин да каже сбогом. (с препратка към секс в офиса от др. днешна тема. После отидохме и на кръчма, и на хотел, но това е др. работа.)

ГСГ дойде един ден в офиса, завлече ме на обед, за да почерпи за развода си и бъдещия си брак и... обедът приключи към 2 часа през нощта в апартамента, купен и обзаведен от бъдещия и съпруг за... семейно ложе.

Такивамитиработи.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 03.06.08 21:27.



Тема Re: Без изказването ми да...нови [re: ABe]  
Автор Karea ()
Публикувано03.06.08 21:28



Значи цели два случая на последно наебаване си имал, пък важало само за жените.





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор Laugh (ALPINISTKA)
Публикувано03.06.08 21:30



истината е някъде по средата



6tastieto trjbva da se tarsi, to nikoga ne idvalo samo! vjrno e ubedih se!

Тема А, като искат...нови [re: Karea]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.06.08 21:34



да ме наебат хубаво красиви жени, макар и за последно (което ми е ясно), защо да отказвам?!
Не забравяй, че и аз, може би, съм таял нэкви "топли чувства" със затихващи функции към тях, въпреки, че съм ги отрязал на времето си за "неспазване на протокола". Меланхолия някаква си.



Аз не мога дори да си представя такава ситуация зао себе си. Ако емигрирам или се разведа и тръгна да правя нов брак... И в ред други случаи. Че ще тръгна да търся професионалните услуги, офисите и т.н. на бивши гаджета, па ако ще и да са последните и едиствени профита, които могат да ми свършат работа.

Например, бившата - великолепен инструменталист, много талантлив учител и чудесен педагог, разкошен нотописец и брилянтен готвач и пр. достойнства, но такава ситуация - в никакъв случай. Няма да пратя детето си да учи при нея, нито ще и поръчам нотопис, нито ще поискам рецепта за някое от безумно вкусните и ястия.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 03.06.08 21:48.



Тема Re: Един въпроснови [re: Laugh]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.06.08 21:38



В случая доста я нагрубих дори не мога да повярвам, че аз съм ги дробил тези неща, ужасно беше.

И направо акъла не ми го побира как след всичко това отново ........въобще не мога да си обясня това жената като същество.

Иначе си принципно права.....



Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано03.06.08 21:41



Без правила не може, но защо да им робуваме...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.