Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 17.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Далио,нови [re: The Stranger]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.06.08 21:44



А мен Стрейнджи днес ми е ден за стари гаджета. Сутринта с едно завършихме интернет-сагата по записването на детето му в детска градина, следобяд ходих с друго телевизор да си купува, сега чакам 3-то да се обади, че беше обещал да почерпи в кръчмето си, че му мина една ревизия.


Явно мен не ме брой в отбора на железарките.



Тема Re: Един въпроснови [re: monetka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.06.08 21:44



Аз съм мъж и си спазвам моя "код на честта" и никога това няма да стане ако ще и света да се обърне.

Имам си ценности аз, сигурно звуча като 18 годишна девственица.



Тема Re: А, като искат...нови [re: ABe]  
Автор Karea ()
Публикувано03.06.08 21:59



И аз спазвам дистанция с бившите. Търся ги единствено по работа, и то по изключение. Само с един се срещнах веднъж. Беше женен вече, с дечурлига и тръгна да ме сваля, като през цялото време се опитваше да ме убеди, че никога не бил изневерявал на жена си, но единствено заради мен би направил изключение и докато е бил с мен, никога не ми е изневерявал и пр. Циркове големи...
Ама според мен жените не се ебат за последно. По–скоро се надяват да те убедят да възстановите отношенията си, пробвайки някой нов похват в секса, научен по време на паузата.





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор monetka (знак на съдбата)
Публикувано03.06.08 22:01



Човекът, казват, проявявал най-висшата си сила... със способността си да прощава.

Но... ти си се кръстил XищниK, а може би това е най-голямата ти слабост...

А на себе си прощаваш ли?
Аз не винаги успявам.



Тема Re: Един въпроснови [re: monetka]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано03.06.08 22:05



Абсолютно нацели.

Т.е за въпросната аз не си простих на себе си какъв бях тогава и как се държах, наистина се държах отвратително и грубо но какво да правиш млад човек навремето.............
Евала за мнението май- абсолютно стана ми ясно, това е въпрос на прощаване вътрешно и не става въпрос за другите хора.



Тема Re: Далио,нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор The Stranger (Манекена)
Публикувано03.06.08 22:05



Ама, Наде, то и аз не съм от "железните", затова съм се скрил в ъгъла и си трая, щото...срам, срам.... да не ме видят хората колко съм притеснен и изчервен. Какво да напрая, че съм толкова добричък? Добре, че не съм жена, та не ми се случва всеки ден да ми искат, иначе все със свалени гащи щях да ходя

, какви ги приказвам, направо без гащи щях да бъда

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!

Редактирано от The Stranger на 03.06.08 22:05.



Тема Re: А, като искат...нови [re: Karea]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.06.08 22:05



Ама според мен жените не се ебат за последно. По–скоро се надяват да те убедят да възстановите отношенията си,

Да бе дааа, просто им се е приебало и тогава добре забравеното старо върши чудна работа.

Няма излишно губене на време по свалки и флиртове с неясен резултат.



Тема Re: А, като искат...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Karea ()
Публикувано03.06.08 22:12



За мен старото не е предизвикателство. Егати скуката да спиш с мъж, чиито кътни зъби и бенка на лявата буза на задника знаеш наизуст!





Тема Цитирам:нови [re: Karea]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.06.08 22:13



"Търся ги единствено по работа, и то по изключение. "

Да не говорим за само единият, който...

Криеш нещо.

Мисля, че е мъжки модел на поведение - като отрежеш/изчерпиш/приключиш по др. причини връзка с някоя жена, повече да не и се появиш в живота дори и с тел. разговор. По делови въпроси даже. Като се срещнете на улицата сами или с любовници/съпрузи/деца/прочая паплач - вежлив разговор за времето и толкова. (Освен ако имате деца - тогава е съвсем друга опера.)

Но това е мое мнение. В никакъв случай не е задължително да е вярно.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 03.06.08 22:28.



Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор O!SagМодератор (гуулем гъзар)
Публикувано03.06.08 22:13



чудно дали може да има трети тип, извън изброените от теб два

--




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.