Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 21.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: А, като искат...нови [re: Karea]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано03.06.08 22:54



Естествено, че е повечето е теория. Не, че не ми се е случвало, ако не същото, то поне подобно, затова мисля, че горе-долу съм права.
То дори и не е толкова въпрос на 'оставане на сухо'. Де да знам, повечето е моментен импулс някакъв.





Тема Re: Малей! Ега ти...нови [re: dalya_night]  
Автор Karea ()
Публикувано03.06.08 22:57



То и аз не ги препоръчвам много, но трябваше да върна жеста някак си. Нищо, като поостареят хамелеончетата, ще ти пратя един от по–бившите. Ще си тичкат заедно.





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор KatrinKa (aries)
Публикувано03.06.08 22:58



Хмм, то зависи как сме се разделили и защо. Пък и не ме бърка да седна и да изпия по кафе с бивше гадже. )



Тема Re: Цитирам:нови [re: ABe]  
Автор Karea ()
Публикувано03.06.08 23:01



Какво крия? Цитирам " Търся ги единствено по работа, и то по изключение. " С онзи излязох, понеже ми счупи телефона от обаждания да сме се видели на по кафе. Оказа се, че ме търси с друга цел.





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор Aшли (мошеничка)
Публикувано04.06.08 04:07



Н И К О Г А - просто не е приятно, а като добавиш и че не е задължително...





Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор Лилит (вещица)
Публикувано04.06.08 08:43



Аз скоро не съм излизала с бивш, но не поради някакви принципи да не го правя, а защото така се е случило. Всеки си е поел по пътя и сме прекъснали контакт, но това не значи, че се мразим. Напротив, не се сещам за нито един бивш, с когото да имам нещо против да изпия едно кафе. Щом са ми били гаджета, значи са били специални за мен, независимо от причината да се разделим. В края на краищата те са хора, които по някакъв начин са повлияли личността и живота ми, научили са ме на нещо, променили са ме - което ми е достатъчна причина да изпитвам към тях уважение и благодарност, че са ми се случили.

А с принципите имам едно наум, защото ако човек не внимава, лесно може да почне той да им служи, вместо те на него.

И между другото щом не си простил, на практика не си се разделил.



Тема Re: Един въпроснови [re: Лилит]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.06.08 09:00



И между другото щом не си простил, на практика не си се разделил. Абсолютно вярно.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор Бpeт (лейди)
Публикувано04.06.08 09:05



С какво бившето гадже е по-малко човек от останалите, та да не искаш едно кафе да изпиеш с него?!

- One day I may have to kill you.
- It has been tried



Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор caiko (sardukar)
Публикувано04.06.08 09:23



никакъв смисъл няма
пробвал съм от чисто любопитство - счупеното колкото и да го лепиш пак е счупено- има секс има оргазми ама тоя дето ти е отдолу и оргазмира ти е вече повече от безразлична
бе не е интересно вече с една дума



Само две неща са безкраини - вселената и човешката глупост.


Тема Re: Един въпроснови [re: XищниK]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано04.06.08 09:25



ти като имаш твърди правила що питаш изобщо?



аз се отказах да имам твърди и ненарушими правила като пораснах малко:) и като почна живота да ми показва че няма смисъл да си поставям предварителни граници. по-лесно ми е да си кажа - като се случи нещото, ще му мисля и ще решавам...
а защо човек да не се вижда с бившите? всеки се променя, аз признавам това право и на себе си и на другите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.