Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:21 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано21.03.08 22:12



Аз да задам въпроси по тематиката в клуба, че все не си обслужвам темите, а е невъзпитано. Тук ще мина метър, щото не е моята тема)

1. Желание (за секс, близост, тинтири-минтири) към конкретен човек. Отсреща има 1.а - кликване веднага, 1.б - отказ веднага 1.в - хмммм ще видим тая работа, може би да? Защо третото стимулира най-силно? Възможни отговори: 1.Флирта/закачката...самата игра, 2. Ловният инстинкт, когато е реална жертвата ( не да мечтаеш да убиеш слон с карфичка ), 3. Стимулът да се докажеш като по-по-най, 4. Не е лесна, значи става за майка на трите деца, дето ги мечтая, 5. Щото ако я ебна, значи съм спечелил от тотото?, 6. Други - по-смислени, дето не съм измислила.

2. Играта в секса с облеклата и ролите. Червената шапчица, мед сестра, кучката с камшика и ученичката с чорапки до коленете и две опашки. Ако някой е фен/изпробвал/харесал/практикува. Хора, как не ви става смешно??? Това учи ли се или наистина отвътре идва да го изиграеш?

И още, ама друг път, че са по-сериозни)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: thebeliever]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано21.03.08 22:14



Обяснявам - АВЕ пусна тема и аз отговорих. Той си изтрил темата и моето се цвъкна като нова тема. Хич не беше такава идеята и заглавието си е негово))) - ама няма да трия - вече написано все пак

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Ето я темата. Сори.нови [re: thebeliever]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:16



ясно е, че няма кво да ебете. Дайте поне да си говорим.

аре, на който за квото му се говори. Че ми е скучновато.

_____________
Не ми задавайте контравъпроси. Жената е парцал от умора и вече спи.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Ето я темата. Сори.нови [re: ABe]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано21.03.08 22:18



е сега е супер тъпо - и моя постинг и твоята тема след моя
Карай - здраве)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Ето я темата. Сори.нови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 22:20



Koe тъпо бе?





Тема По точки.нови [re: thebeliever]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:25



Все същите триделни форми в литературата и музиката.

1. флиртът, закачката и пр. са ясни.
2. хаха, сефте!
3. доказваш се и завършваш в с кратък отговор "да" в Ритуалната зала.
4. обичайно следва разочарование и издръжка на две-три деца. Силно блиндираните обичайно са в това състояние, за да не разбере никой преди сватбата, че дори не умеят да водят светски разговор.
5. а тя не е ли спечелила?
6. включи си фъубражението.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 22:28



А вече съвсем сериозно(доколкото е възможно следкръчмено) по темата ти. Извинявай, ама игричката на "ти гониш" не слезна ли отдавна от мода? Поне моите впечатления са такива.



Тема Re: По точки.нови [re: ABe]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано21.03.08 22:33



А би ли се маскирал на Кумчо Вълчо? Що не ако не? И как се вживяващ в ролята ако да? Ръмжиш? Космясваш. Айде и насреща въображение де)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Кво толкова?!нови [re: thebeliever]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:33



Носкоро отговарях на Виерко, а тои си изтрил отговора. и стана нова тема с към 150 мнения.

не се кахъри.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Що не?нови [re: thebeliever]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:40



На пролетните и есенни маскенбалове в началото се маскирах като слънце, после като вагабонд-престъпник.
След това просто си ходех немаскиран. Ха-ха, нэкои идиоти възприемаха смокинга ми за дегизировка на капиталист.

Що не и като кумчо вълчо. Но модито на мъжкия клуб, Вълк, ще вземе да ме гони за конКУРенцията, дето...

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 21.03.08 22:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.