Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: За облеклата и ролитенови [re: TePe3a]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 23:09



Еми умрела и е циганката на девойчето брееее.


Мани, навремето, в лудите млади години имах едно гадже, дето половината от общопрекараното време ми разправяше невинно легенди, как го преследвали всички мадами, как му лягали в легълцето и бла, бла бла. Всеки трябва да си вдигне акциите по някакъв начин...



Тема и аз...нови [re: TePe3a]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 23:14



имам такъв опит.

Декларация, че е "страшна" в леглото. А в резултат - вдига краката и се държи като дъска за гладене.



Хубавото беше, че разбрах колко много са лъгали двете нейни предишни гаджета, поддържайки нейната PR стратегия. А още по-хубавото беше, че го разбрах, докато мъжът и изтърпяваше наказание за това, че се е прибрал късно предишната вечер с червило по яката на ризата. На семейната им спалня. (Това влиза ли в ролята на Кумчо Вълчо, дъбиливър?)

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: thebeliever]  
Автор Aйшa ()
Публикувано21.03.08 23:16



1. Първото твърдение не съм съвсем сигурна, че е най-вярното, защото май все пак печели достъпността пред назлъндисваниците... зависи колко си гладен и за какво, де.
2. Смешни са ми, но може би защото сексът в чист вид още не ми е омръзнал, та затова съм още само на фаза бельо с финтифлюшки. Едно време тийнейджърско и то ми беше смешно :))



Тема Re: и аз...нови [re: ABe]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано21.03.08 23:17



словосъчетанието "добра ебачка" ме заинтригува:))))да се ъпгрейдвам и аз:))))))



Тема хехе, само...нови [re: TePe3a]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 23:21



не се ъпгрейдвай със скоростта на ватиканския софтуер. В шести век обявили 7 смъртни гряха, а едва преди месец ги ъпгрейднаха до 14.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема още .....колегинови [re: ABe]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.03.08 23:21



мъже , колеги ....
а това чували ли сте го ....докато се разхвърляте да ви кажат .....моля те само внимавай че съм суха и трудно се овлажнявам.....

ами да Ви стискат с крака дупето и да Ви крещят в ухото с възможно най заплашителния тон ...да не..ох ... си посмях ..ох да го извадиш ..ох ....,па не дай си боже да попиташ може ли да свърша вътре и да ти се правят на кръвно засегнати ...30 минути след първата декларация....

м?
други врели некипели в секса ?



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!

Тема Хахах!нови [re: Galeon]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 23:24



Имаше една, коята държеше да остана в нея към 15 мин. след завършека на... обмена на флуиди. Много досадно.
А на мен ми се пуши. И ми се пие коняк. (тогава бяхме на възраст, в която смятахме коняка за едва ли не амброзия).



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 23:26



Не отчиташ разликите в поколенията и начина им на мислене. Ние не бяхме толкова преситени, не се възпитавахме с XXL. Сега виж най-малкото по форумите - ревне ли някоя, че нещо не върви, първия съвет е за в кревата как да се 'накипри'.



Тема Ахъм.нови [re: Aйшa]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 23:26



Когато си сигурна в себе си, разните харбали и финтифлюшки са просто част от декорацията.

Карай напред, Айша.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: thebeliever]  
Автор Dolce De Leche (Delicious)
Публикувано21.03.08 23:28



1. Това е прекалено тинтири-минтири формулирано.
2. Аз се обичам най-много като френска прислужничка. Супер съм с камшика, когато се скараме. Той ме обожава като пиратка. The show must go on.


Редактирано от Dolce De Leche на 21.03.08 23:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.