Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 22.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор thebeliever (пристрастен)
Публикувано21.03.08 22:42



бе не знам кое е модерно вече, одъртявам и залагам на класиката)))
Аз така виждам нещата около себе си. Палят се най-често ( и аз ) по третото. Може да сме демоде, все тая)

По-добре да влагаш чувства, отколкото да чувстваш влага


Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано21.03.08 22:44



хм, това си е вечната игра...няма остаряване



Terror incognita

Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: thebeliever]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 22:47



Миии..кво да ти кажа. Всеки се доказва по различни начини. Не, че и аз не съм го правила, ама не ме кефи вече.
А на теб съм ти мнооооого, ама мнооого сърдита. А познай защо.





Тема За облеклата и ролитенови [re: thebeliever]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:49



"Играта в секса с облеклата и ролите. Червената шапчица, мед сестра, кучката с камшика и ученичката с чорапки до коленете и две опашки. Ако някой е фен/изпробвал/харесал/практикува. Хора, как не ви става смешно??? Това учи ли се или наистина отвътре идва да го изиграеш? "

Хайде, за облеклата и ролите при жените е разисквано много. Там... шапчици, медицински, камшици и пр. Дъвкани са хиляди пъти.

Интересно ми е какви са путкоовлажняващите модели за жените.
За униформите зная. Както и за лесната манипулируемаст на фуражките. Били те военни, полицейски или дори пожарникарски.

Кажете ми за др. популярни модели.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 21.03.08 22:52.



Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано21.03.08 22:51



Ми скучна ми е бе виртуално адашче...

Както каза един клубар по друга тема, предпочитам да се излежавам като пребозала лъвица на припек - ако мине привлекателен антилоп - да протегна лапа да го гепна, па ако не стане - следващия.



Тема Друго си е...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 22:57



мъдростта на опитния ловец.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: За облеклата и ролитенови [re: ABe]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.03.08 22:57



принципно ми е достатъчно развинтена фантазията за всякакви перверзии така че и от малкото става фън ......вече самата жена трябва да влезе под кожата на мъжа така че само с два звука и три срички мъжа да утепа мухата на стената от два метра ....

да лежиш по гръб и да белиш очи го могат всички жени ......па на всичкото отгоре и да претендираш че си "добра ебачка"(цитирам дословно)е те това не можах да го разбера колкото и да я повтарях и потретях ...........

а що се отнася до баналните истории - плитки, опашки , курделки ...диско въшки и тем подобни финтифлюшки --винаги имат място ама само да не се прекалява ...



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!

Тема Да се върнемнови [re: Galeon]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано21.03.08 23:03



на въпроса.

Освен хуйниформите, пагоните и фуражките какви са путкоовлажняващите модели на облекло на мъжете за жените?



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: За облеклата и ролитенови [re: Galeon]  
Автор TePe3a (ентусиаст)
Публикувано21.03.08 23:03



хахаххаха:)
верно ли ти каза "добра ебачка съм":)))???



Тема Re: За облеклата и ролитенови [re: TePe3a]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано21.03.08 23:07



не постоянно ме питаше ....
" ама кАжи верно добра ебачка ли съм ""- ти мани другото ама беше готино мацето като Кортни Кокс ....само дето явно заради красотата си мъжете са я оправяли а тя само е дремела и се е наслаждавала - да не кажа кефела ....

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.