Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Не, бе!нови [re: Aйшa]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.03.08 00:20



хм....гъбичките ....
...
.........
..
ами докато ние сме пазели родното небе ...по 48 часа без да се събуваш с найлонови чорапи заебани некъде в гората ....да позная ли вие какво сте правили ...?))))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Не, бе!нови [re: Galeon]  
Автор Aйшa ()
Публикувано22.03.08 00:24



Не така с лошо де


Достатъчно е просто да не си слагаш винилов костюм и да се поддържаш, какво толкова :)
Само да не взема да те питам от кого сте го пазели, родното небе, че вече ще ме набиеш съвсем



Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано22.03.08 00:24



Не си права. Сюжетната линия е малко ръкоделие, сФирка, вагинален, анален и финала е пак ръкоделие с празнене отвисоко около устата на девойката. И всичко това с вариото на мах.
А снимачния план е ръкоделие, сфирка, празнене, инжекция и всичко останало.

После следва монтажа............



Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Aйшa ()
Публикувано22.03.08 00:25



Нещо не те разбрах съвсем





Тема Re: Не, бе!нови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано22.03.08 00:26



Не разваляй митовете на хората. Уффф, ама се замислям, ся кат няма казарма.........





Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано22.03.08 00:29



Казвам как се прави един такъв филм.





Тема Re: Не, бе!нови [re: Aйшa]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано22.03.08 00:31



нененене .......

просто се сетих за ученическата която се правеше на чистоплътница...не ми пусна на 8...просто я съжалих като ми се разрева а моя беше на стоманобетон и усещах с върха му как е мокра ......и до сега не съм срещал мъж който при подобна разстановка да го прибере .....8 декември ...мене 1 януари ме прибраха не дойде на нито едно свиждане ....а дойдоха кои ли не други ...и на другия осми я хванах пияна на един купон .....

спомени ....
натин пърсанал.....))))

а бия само с гол ....(благунчо...както казваше чичо...)по познай какво ...)))))))))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема хехе!нови [re: Aйшa]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано22.03.08 00:31



гъбичките се предават само контактно.
миризмата е фактор за притеснение и за некачествен секс.
имах един съученик, на когото баща му се прибираше на шест месеца веднъж за ок. месец и полов. Майка му е хирург. мед. сестра. Имали си ритуал - тя да го посреща с медсестриската си униформа (гола отдолу) и с касинката на гл. сестра.

Търговия. Той носи добри пари вкъщи, както и много стока, която продава на дъмпингови спрямо "Кореком" цени. Живееха добре.
Става дума за същата сексуална търговия. тя си задоволяваля сексуалните нужди, както и стремежа да направи кариера в занаята, с гл. хир. в отделението за хирургия на ръцете в Пирогов.
На мен ми дреме на кура. ВСЕ Е ТАЯ.

Чакай малко да ти намеря една песничка за гуменките с високи токове.



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 22.03.08 00:43.



Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: HAДEЖДA®]  
Автор Aйшa ()
Публикувано22.03.08 00:31



Лека





Тема Re: Ей, нощната смяна в клуба...нови [re: Aйшa]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано22.03.08 00:41



Лека и на теб. Утре, упсааа, пардон, довечера няма ли да наминеш към шипката?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.