Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 30.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема а как се мери?нови  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 17:20



Темата на _tigrica_ "Случвало ли ви се е да откажете секс на мъж, само защото му е малка пишката?" показа, че е важно човек да си знае размера, защото "Не. Аз, като ще е за секс, първо питам. И досега не са ме лъгали май.(sarah jp)".
Това ме наведе на мисълта, че мен ако ме попитат няма да знам какво да кажа, защото не съм мерил. Тогава реших да поровя и да разбера как аджеба се мери, но единственото което разбрах е, че има няколко системи за измерване. Никъде обаче не се дава описание на нито една от тях /или поне аз не открих такова/.
Затова ви питам .... може ли някой, моля, да вземе и да ми обясни какви са стандартизираните системи за измерване, та да взема да го премеря, за да знам какво да отговарям, ако някой някога случайно попита.



Тема Re: а как се мери?нови [re: FREEASY]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано23.09.05 17:25



аз не винаги като се шегувам слагам иконка, да знаеш
ама там май бях сложила всъщност
мери се с линийка от горната страна, както си мериш ръста например, не е сложно. но по-добре не мери, а като те питат, казвай нещо от типа на 17,5. Успех

reality bites


Тема Re: а как се мери?нови [re: FREEASY]  
Автор Extasy (изкусителка)
Публикувано23.09.05 17:33



Уффффффф, това ли ти е проблемът?
Ми да направим една комисия от три форумки и да ти го измерим, а ?
Ма внимавай да не ни разочароваш



Тема Re: а как се мери?нови [re: sarah jp]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 17:48



Ами ... Mozilla -та е виновна ... не показва иконките. Не питай как успях да ти отговоря. Мерси. това за линийката сигурно е лесно . Прочетох някъде за "няколко системи" и взех да се обърквам .



Тема Re: а как се мери?нови [re: FREEASY]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано23.09.05 17:50



Мда . Има и система от долната страна, която е по-щедра с няколко см. Моята система е с педя, но за жалост тя е доста субективна

reality bites


Тема Re: а как се мери?нови [re: Extasy]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 17:53



ееех...преди години една съученичка искаше да ми го мери на един купон. Мен ме досрамя и не и позволих. После съжалявах. Няма да допусна втори път такава грешка



Тема Re: а как се мери?нови [re: FREEASY]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано23.09.05 18:26



Гледай да не те досрамее повече ако вземе да ти го измери пред публика. Той и да не ти е малък те пак ще тръгнат слухове, хората са такива.



Тема Re: а как се мери?нови [re: FREEASY]  
Автор Extasy (изкусителка)
Публикувано23.09.05 18:39



Ми айде хващай линийката и давай резултатите тук
Ма да не послъгваш, ей



Тема Re: а как се мери?нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 18:41



ееее... без публика
аз си мисля, че няма да се засрамя, пък и слуховете едва ли биха накърнили достойнството ми по някакъв начин, но публиката е излишна ми се струва... това клони към ексхибиционизъм
както и да е ...
май няма нужда да го меря. Пък и нямам линийка
въпроса беше в метода на мерене, защото явно има несъответствия



Тема Re: а как се мери?нови [re: Extasy]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 18:48



е нали искаше с комисия. а сега хващай линииката и ...
едва ли тук е мястото да давам точни данни... не бих излъгал, но е възможно да накърня нечии чувства
пък и както казах нямам линиика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.