Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: agent orange,нови [re: Haндиня]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано23.09.05 23:58



Не бе... върху нея ще ми демонстрираш как правиш свирка.




Тема Re: agent orange,нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор Haндиня (чута люшка)
Публикувано24.09.05 00:02



за къв хуй, бе Фреди, ще правя това за теб

Nada Como El Sol


Тема Re: Британска формуланови [re: Foxelqox]  
Автор Oбъpkвaция (100%)
Публикувано24.09.05 00:29



Аз съм човек, който уважава труда на учените, но опита ми е по ценен и винаги вярвам на него повече човекът беше 191см висок, обувките, както можете да се досетите са №46-47, направо плавници...а за достойнството....ми нищо общо с 25-26см -трябва да разделите още на три и ще се получи точния размер, не се шегувамтака, че я провери пак формулата, че да не се заблуждаваме напразно

Не питай старило, а Патило!


Тема Re: а как се мери?нови [re: sarah jp]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано24.09.05 03:46



да бе.. тая система от долната страна няма смисъл, не можеш да си вкараш и долната страна така че кво...



Тема Re: А, линийка ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Изkлючитeлeн Гeний (невероятен)
Публикувано24.09.05 03:49



такова.. еми аз съм си го мерил и трудно го изправих за да ... даже беше невъзможно да се изправи!



Тема Re:нови [re: Фpeди Пyшилkaтa]  
Автор Neuken ln De Keuken (Lul)
Публикувано24.09.05 09:47



Я гледай ти! Пък аз въобще не я вземах сериозно тази тема. Без да съм питал или някога винаги така съм си го мерил още от много малък: слагайки линийката отгоре.



Тема За разлика от теб...нови [re: Neuken ln De Keuken]  
Автор Фpeди Пyшилkaтa (отровна мъгла)
Публикувано24.09.05 09:54



До миналата година не си го бях мерил изобщо. Сега зная колко сантиметра ми е, но това не ме прави по-щастлив или по-нещастен. Това е просто още една цифра и ако една жена иска да бъде с мен тя ще бъде без да ме пита за сантиметрите а с жени, които са проявявали явен интерес към сантиметрите ми съм направил грешката да бъда само два пъти.
Не съветвам и останалите мъже да бъдат с жени, които проявяват явен интерес към дантиметрите на партньора си още преди да са го опознали като човек.




Тема Стандарт за мерененови [re: FREEASY]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано24.09.05 13:44



не знам да има...

По принцип се мери надървен, защото има разлика в броя пъти които се уголемява члена при ерекция. При някои се уголемява само един-два пъти, при други 5-6 и повече пъти. Така съм чел... Моля за извинение, ако някои по-компетентен може да се изкаже по-прецизно.

Освен това в зависимост от околната темепратура и степента на възбуда също има някои различия. (разликите могат да достигнат до сантиметър, и по-рядко два)

Иначе потърси из сайта на дюрекс - май там имаше и статистика за дължината на органа в различните държави, но не съм сигурен - може да те заблуждавам.

Иначе - може да мериш частта която се "подава"... или частта която се е "надула" (т.е. където има пещеристи тела). По принцип първия способ е с по-практическа насоченост (един вид - колко може да вкараш)

Имай предвид, че в зависимост от кривината, ще има известна разлика между меренето "отгоре" и меренето "отдолу". Най-сигурно се разбира коя част "се подава" като хлабаво вържеш ластиче на ствола и го смъкнеш максимално надолу. После дали ще мериш с линийка, кутийка от цигари или конче - все едно.

This is the channel I am dialed into,
I already know you ... are dialed in too.

Редактирано от TPECKATA на 24.09.05 13:54.



Тема Re: Британска формуланови [re: Foxelqox]  
Автор TPECKATA (пламтящ)
Публикувано24.09.05 13:47



Дрън-дрън-дрън...

This is the channel I am dialed into,
I already know you ... are dialed in too.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.