Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:50 28.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема А, линийка ...нови [re: sarah jp]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано23.09.05 19:09



... ми то не всички сме надарени със скромност, размер и прави пишки едновременно. Няма ли да е по-добре със шивашки метър, щото ако мъжествеността не е идеално права може да се загуби половин-един сантиметър и собственика, признвайки си, да се лиши от ... някои преживявания?

(Тая тема ми обърна внимание, че не знам колко ми е ... Не, че имам намерение да узнавам ...)



Тема Британска формуланови [re: FREEASY]  
Автор Foxelqox (Kръстоносец)
Публикувано23.09.05 19:17



Британски учени успяха да изведат универсална формула за зависимостта между мъжкия полов орган и стъпалото на крака.
Eкспертен екип от Националния институт за медицински изследвания систематизирал натрупани за един век данни, извършил допълнителни изследвания и стигнал до извода, че популярната още при елините теория за връзката между размера на носа и тази на фалоса е погрешна. Докато тезата на древните римляни, че формата повтаря тази на средния пръст на ръката, е напълно обоснована.
Проф. Бартоломю Сайн, ръководител на групата, разказва, че формулата за дължината на пениса била изведена от компютър, в който били вкарани всевъзможни данни. Тя е следната: дължината на фалоса е равна на дължината на стъпалото на крака + 5 см, делено на 2.


Имам един приятел носи обувки номер 47, а жена му е едва 156см висока...та ми е чудно...

(R)evolution man


Тема Re: А, линийка ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 19:18



да. мнението ти е съвсем коректно, щом гоним точност при измерването. с шивашки метър ще е точно.



Тема Re: Британска формуланови [re: Foxelqox]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано23.09.05 19:23



Ето и друг вариант, но пак не е вярно хехе...



reality bites

Тема Re: Британска формуланови [re: Foxelqox]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 19:26



аз нямах намерение да меря, но това си струва да се провери . Всички сме чували какви ли не теории за зависимости, но аз не вярвам на никоя от тях. Не мисля, че хората са толкова съразмерни.



Тема Мерилканови [re: FREEASY]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано23.09.05 19:28



Как да си го мериш незнам, но знам как една жена може да разбере дали й е достатъчен, като го хване с ръчица в готово състояние, подпре юмручето на топките и опъне палеца си нагоре по протежението му - изравни ли се палецът с главицата на членчето - бинго - стига й и ако фито не е много слаботелесно ... - останалото си е чиста лакомия

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Re: Британска формуланови [re: sarah jp]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 19:32



аз сметнах! и двата варианта - по таблицата и (размера на стъпалото +5)/2. И има разлика от 3-4 см.



Тема Re: Британска формуланови [re: FREEASY]  
Автор sarah jp (джаста-праста)
Публикувано23.09.05 19:35



вземи линийка или метър от съседите, и ще видиш, че и двата не са вярни.

reality bites


Тема Re: Мерилканови [re: Casper.]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 19:38



хе... това сериозно ли? т.е. проверено ли е?



Тема Re: Британска формуланови [re: sarah jp]  
Автор FREEASY (непознат .. още)
Публикувано23.09.05 19:47



ще трябва да се мери. в последно време ми стават 3 размера обувки според производителя, а това отклонение прехвърлено на друга част от тялото по таблицата дава разлика от 6-7 см.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.