Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 24.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор AMl SEGA ()
Публикувано09.03.05 21:10



Няма нищо лошо,като иска да гледа-нека гледа ама то с гледане....нали знаеш
ами не му ли се иска да се включи.Само внимаваи защото познавам един много известен хомосексуалист,тои така разрешаваше на жена си и после се включваше като втора жена.



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: aлбeнkaтa]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано09.03.05 21:12



Грешиш, мила, сексуални фантазии от всякакъв характер има и по нашите ширини, и по техните. Може такива мъже да не са мнозинство, но това, че аз и ти не сме срещали такъв, не значи нищо.

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор yxaix (човече някакво)
Публикувано09.03.05 21:15



М. ако и ти приемаш нещата такива-какъв е проблема тогава?
Нали няма лошо,ако това което правите доставя удоволствие и на двамата.
Но ми стана интересно,че задаваш въпроса "какво бъдеще може да вижда ТОЙ".............а ти?



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: aлбeнkaтa]  
Автор AMl SEGA ()
Публикувано09.03.05 21:19



опс''селяния''????Препоръка-не заменяи нашият южняшки стил за меките китки или някои други меки артрибути на някой швед-напр.



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: svobodna]  
Автор aлбeнkaтa ()
Публикувано09.03.05 21:21



мисля скъпа , че сексуални фантазии има в главите на хората само,но когато реално трябва да се постигне нещо те се дръпват..поне за тук казвам.На мен вече ми се случва няколко пъти и с ъм разочарована



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор ELEGANT (лидер)
Публикувано09.03.05 21:26



То това момче селския идиот ли беше,че се сагласи да те прасни пред извратения ти сапруг,платихте ли му.
Това ако е истина,са тежки отклонения.
Всъщност това теб те устройва,и мен би ме устроило

All rights reserved


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: aлбeнkaтa]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано09.03.05 21:27



не си попадала на подходящите хора
аз пък съм осъществявала разни фантазии с българи, затова ти казвам, че не бива да имаш предразсъдъци към нашите мъже

в европа има големи консерви всъщност

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: aлбeнkaтa]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано09.03.05 21:31



ТУК също сексуалните фантазии стават реалност!!!!
Това , че ти не си попадала на човека или ти самата се страхуваш от тази реалност е друга тема

П.П. И моля не поставяй всички БГ мъже под един знаменател, защото познавам много такива широко скроени..............



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор Иryaнa (екзотична)
Публикувано09.03.05 21:38



Аз това не мога да си го представя.
Особено ако АЗ съм влюбена по някакъв начин се пазя само за него, искам само него, само секса с него е желан от мен итн.
Но аз съм извратена, не ми обръщайте внимание ...



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: aлбeнkaтa]  
Автор AMl SEGA ()
Публикувано09.03.05 21:39



Видя ли какво става сега всички се нахвърлиха върху теб.Аз предлагам да те набием или да те ......,но тъй като жена ми се казва като теб,може да се отървеш само с едното.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.