Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 25.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: svobodna]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 22:29



Не искам да им напомням щотото искам да го забравят и да се мъчат скучаейки



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: sedanax]  
Автор svobodna (i neturpeliva)
Публикувано09.03.05 22:31



И да им напомниш, те пак ще скучаят

Svobodata ne e da mozhesh da pravish, kakvoto iskash, a da iskash da pravish, kakvoto mozhesh


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: sedanax]  
Автор Чaeнo мoмичe (с много захар)
Публикувано09.03.05 22:33



Е, разбира се че има значение!



Тема Damn :)нови [re: M.]  
Автор M! (unique)
Публикувано09.03.05 22:39



Има два варианта -- или мъжа ти е ненормалник, или е решил да си достави малко евтин фън, за сметка на твоето дупе. Струва ми се адски странно на фона на темите, които чета в последно време -- как ревност разяжда мъжете отвътре, подозрения дали жена/гаджето им не изневерява с друг и т.н.

Цялата тази история е адски гнусна, дори в момента не знам какъв би трябвало да бъде правилния коментар от моя страна. Поведението му може да бъде тълкувано по много начини. Моят съвет е, да си наложиш твоята воля, да му обясниш, че не желаеш подобни изпълнения, след което ако той вземе да демонстрира недоволство, или пък по някакъв начин ти загатне, че не би искал да прекратява тази практика, мисля, че реално този човек не гледа на теб като сериозен партньор, а като дежурно дупе, вероятно приятелче, с което да си споделя времето, но нищо по-интересно заслужаващо внимание от твоя страна. Не мога да приема, че се съгласява да те спукват от чукане пред него, а той да се кефи, че е свидетел на подобно деяние. Извън рамките на нормалното е според мен.

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: Damn :)нови [re: M!]  
Автор horsa (непознат )
Публикувано09.03.05 22:49



е не е така бе човек, защо не приемеш, че няма нищо лошо и ненормално



Тема Re: Боже, помогни на невярващитенови [re: aлбeнkaтa]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано09.03.05 22:51



да прогледнат! Амин!

Мила ми Албенка, има и такива българи. Факт!
Тооо, мъжете от Северната Европа, кой мислиш ги е отворил на такива иширети,ммм? До три пъти познай?



Тема Re: Damn :)нови [re: horsa]  
Автор M! (unique)
Публикувано09.03.05 23:00



В случая става въпрос за сериозни неща -- жената наистина го обича, иска да са заедно, че и бъдещето си вижда с него, а действията и фантазиите му предизвикват много въпросителни, които чакат своя отговор.

Инак лошо няма

Be free and open and breezy! Enjoy! Things won't get any better so get used to it.


Тема Re: Боже, помогни на невярващитенови [re: вceзнaйka]  
Автор AMl SEGA ()
Публикувано09.03.05 23:00



абе то за отваряне само бг мъже да са ги отворили.Ама тия северняци не струват и за това,защото после ще искат брак.



Тема Re: Damn :)нови [re: M!]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 23:01



Топнати в собствените си проблеми,натопени от съмненията несигурността и ревността,която ви тормози непрекъснато някои хора не биха могли да си представят нормални отношения между хората.Разбира се,че не!Как биха могли!Как?!Как смеят?!
Ти не можеш да спиш,виждаш и се усещаш колко си нищожен,колко се е объркала жената до теб,че изобщо ти говори и ти обръща някакво внимание!
Не неееееее!Не може да има други отношения освен страх и несигурност!
Това,че на тях им харесва може да си игнориа!Те са го напислаи,няма да го четем тоя момент.Неудобните неща не съществуват и никога не са се случвали!

Божбе как можете да нареапвате вашата несигурност,вашата торба от помия на хората и да им казвате,че са луди,че не се чустват щастливи по тоя начин!!!!!!!!



Тема Re: Damn :)нови [re: M!]  
Автор sedanax (100 mg)
Публикувано09.03.05 23:02



Момичето ко не си забелязаъл се притеснява,че се е чуствала страхотно и не е уверена,че на него му е било хубаво.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.