Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:29 24.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор Пeлин (непознат )
Публикувано10.03.05 16:20



Ммда-а-а. Мръсница си. Той също. Дотук - добре. Но ако се омъжиш за него, някой ден ще предпочиташ вместо него да си взела цялото "Б" отделение на Софийския Централен затвор.



Тема А на теб защо ти харесва?нови [re: M.]  
Автор Perplex (Заинтересуван)
Публикувано10.03.05 16:26



питаш тук няколкото, които са изявавали такива желяния защо..а на теб защо и какво ти харесва в случая?
да оставим настрана, че ти харесвало, че на него му харесва..
че получаваш разнообразие без чувство за вина..? (поне към партньора)
че обогатяваш опита си..?
нещо друго?



Тема Re: на последния въпрос ...нови [re: M.]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано10.03.05 20:00



... един цитат (много извн контекста, но това е един друг въпрос) от Дж. М. Кейнс : in the long run we're all dead. тъй че, не го мисли много. бъдещето, което имаш с човек, който обича да те гледа как се чукаш с друг е ... ами бъдеще, в което той евентуално, при наличие на взаимно съгласие, ще те гледа как се чукаш с друг. за някои мозъци може да е твърде много, за други - нормално. само ти знаеш твоя мозък в коя категория е. това бъдеще може да е по-добро или по-лошо от бъдеще, в което някой те пребива всяка вечер, ако не си му приготвила ракията и салата или дори и да си му ги приготвила, ей тъй щото го кефи; или от бъдеще, в което някой се е влюбил до полуда в теб. само ти знаеш кое от всичките ще предпочетеш да избереш.

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: divna_]  
Автор Manekena (един от многото)
Публикувано14.03.05 02:09



Подписвам се под мнението ти с двете си ръце! Наистина има такива мъже, но те са все още голяма рядкост. Аз също се имам за достатъчно освободен, за да искам да направим тройка с жена ми и още един мъж. Е, не е точно същото като описаната ситуация, но пък може ли мъж (или жена) само да стои и да гледа такава гледка без да поиска да се включи? За мое огромно съжаление жена ми не иска и да чуе за тази моя идея .
Аз лично се чувствам достатъчно узрял, за да го направя.
Това, за целувките го разбирам и споделям, защото се целуват хора, които се обичат, а тук става дума само за секс и за нищо повече. Намирам случката за съвсем реална.

Може да си разочарован ако не успееш, но си обречен, ако не опиташ !!!


Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: Manekena]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано14.03.05 10:49



И аз имах на идея ситуацията при която всички се включват, но това са подробности важно е мисленето и реализацията



Тема сндрОмът "СВРЪХРЕВНИВОСТ" ...нови [re: M.]  
Автор Бинrи БoнrO™ (#@?)
Публикувано14.03.05 11:37



... дОста мъже пОзнавам с тОзи синдром ... те обикнОвенно съ имали гОляма любоФФФ или любоФФФи и все съ завършвали,катО съ им изневерявали ... в пОследствие съ окачествили всички жеНи,катО курви и за дъ не бъдатъ пак наранени се отдаватъ на "уан найтъ стендОве" и бягатъ,катО вампир от чесън при мисълтъ да се обвързватъ ... обаче идва мОментъ,кОгато тяхнатъ същнОстъ наделява ... те не мОгатъ вечнО да бягатъ от тОва,кОето съ били и им е дОставяло удОволствие ... те иСкатъ да обичатъ ... амъ не иСкатъ да бъдатъ наранявани ... но нОсятъ в себе си пОукатъ от миналите връзки и не иСкатъ да вярватъ на жеНите ... затуй те съ несигурни в себе си ... търсятъ сигурнОстъ и иСкатъ да кОнтролиратъ ... за тях паранОятъ от изневери е тОлкова гОляма,че за тях е по добре да бъдатът свидетели вместо някОй ден излъгани и научили между другОто
... разправяли съ ми за един дето вОдил жена си из дискОтеките и тя си намирала някОй да е изчуква дОкатъ мъжъ и гледа ... самО,че миналатъ гОдина се развели пОнеже мъжъ и бил мнОго ревнив



Тема Re: сндрОмът "СВРЪХРЕВНИВОСТ" ...нови [re: Бинrи БoнrO™]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано14.03.05 11:39



А Д М И Р А Ц И И !!!



Тема Казвашнови [re: Manekena]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано14.03.05 12:05



но пък може ли мъж (или жена) само да стои и да гледа такава гледка без да поиска да се включи?
Може, проверявали сме.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: сндрОмът "СВРЪХРЕВНИВОСТ" ...нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Бинrи БoнrO™ (#@?)
Публикувано14.03.05 12:08





... ебати пОгледъ



Тема Re: сндрОмът "СВРЪХРЕВНИВОСТ" ...нови [re: Бинrи БoнrO™]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано14.03.05 12:12




Ебати бузите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.