Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: Иryaнa]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано10.03.05 10:39



Точно в това е проблема на М. Чуства се "мръсница" след случката, защото, все още не е психически готова. Ако, по принцип и де факто и харесваше да се чука с чужд мъж, пред погледа на любимия, просто нямаше да има душевни угризения. И постинга и нямаше бъде такъв, какъвто е сега, а по този начин:

"Имам приятел с който се забавляваме, когато правя секс с чужд мъж, а той ме гледа. Много е върховно. Все едно да караш с 300км/ч на уживена улица.
А, вие изпитвали сте такова сексуално удоволствие, граничещо с лудостта?"



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано10.03.05 10:55



Поздравления за доброто изложение на фактите и събитията :-)

Твоя въпрос не може да получи кратък и еднозначен отговор. Не мога да кажа дали искам или не искам моя приятелка да прави секс с друг, защото не ми е хрумвало. Но според мен, щом твоя приятел го иска (искрено), и ти го искаш, не виждам причина да не го направиш. Явно вие сте получили връзката, в която отношенията са истински и нещата се случват по правилния начин от самосебе си. Успех и споделяй по-често :-)



Тема Ако е ревнив, не бихнови [re: M.]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.03.05 11:25



му повярвала на думите и не бих изпълнила желанието му, просто защото няма начин да е наистина с освободено мислене, каквото иска да ти внуши с приказки, че има и същевременно с това да е ревнив. Ревността по никакъв начин не може да се върже с такъв начин на мислене.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Използвали сте момчето за жив вибратор?нови [re: M.]  
Автор Saffo (charovna)
Публикувано10.03.05 11:45



Здравей М.
Прочетох внимателно това, което си написала - аз вярвам че се е случило. От думите ти става ясно, че ти би направила почти всичко, за да му доставиш удоволствие; той е посадил в теб своята идея, но не я е доразвил , а е оставил избора на теб. Алкохолът не е бил катализатор за началния ти тласък - ти си я обмисляла подсъзнателно тази възможност - с цел да му доставиш удоволствие
Не си мръсница - мислиш ли че би ти предложил нещо "омърсяващо" мъжът, който е до теб и споделя с теб най-съкровените си желания?
Ако се отпуснеш и признаеш , че и на теб ти е доставило неимоверно удоволствие, от това да видиш искра на ревност в погледа му, да усетиш накъсаното му дишане породено от товята възбуда, защото ТОЙ е бил в твоето съзнание - нямаше ли чувството че се наблюдаваш от някъде?
Просто сте използвал "момчето" като жив вибратор. Той е вършил работата на задоволител - възбудил се, проникнал, изпразнил се и си е отишъл - ТОЧКА
Какво е останало за Вас?
Той е задоволил своя фантазия - ти си била перфектна - изцяло по неговия сценарий си играла.
А важното е, че си научила да си доставяш удоволствие дори и от неговото присъствие. И задай си въпроса и по този начин " С какъв ли МРЪСНИК аз живея - ле ле какви фантазии има, но въпреки това ГО обожавам"

П.П. Следващият път опитайте с вибратор, няма да имаш угризения на съвестта




Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано10.03.05 12:07



Ето какво открих току-що - статията, междудругото, е невероятно ценна:



Не знам дали четеш английски, затова ще резюмирам накратко.

Суингингът е феномен, при който успешно се комбинират емоционална моногамия със сексуална полигамия. Учудващо е че повечето, които го практикуват са мейнстрийм, дори консервативни, с добра кариера и доходи, на средна възраст, голяма част религиозни, 90% от бялата раса.
Процентът на суингиращите, които казват, че са щастливи от брака си и въобще, е значително по-висок от тези с конвенционален брак. Нещо повече - над 60% намират, че swinging-а е подобрил отношенията им и не е бил повод усложнения или ревност.

П.П. От това което ти си писала, едно нещо доста ми се набива в очи.
Приятелят ти е доста скоростен по отношение на началото (нетипично). Това вероятно си има причина - опитай се да разбереш каква е историята.


FlamencO Chill

Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: Slona_sf]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано10.03.05 12:33



дет се вика ти само кажи, че искаш да има зяпачи

The One You Love To Hate


Тема Re: готинонови [re: вceзнaйka]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано10.03.05 14:32



Може пък да се погрижа да присъства на следващата среща.

Everything louder than everything else...


Тема Re: готинонови [re: M.]  
Автор DakotaМодератор (erotoman)
Публикувано10.03.05 14:36



Едновременно ми харесва и не ми харесва. Но при всички положения е възбуждащо. Може би това е един от основните стимуланти.

Другият е, че това е един вид разкриване на нещата, които при други обстоятелства не би могъл да забележиш. Което ви прави много по-близки и откровени.

Everything louder than everything else...


Тема Re: готинонови [re: Dakota]  
Автор вceзнaйka (мама знайка)
Публикувано10.03.05 14:45



Ти да се погрижиш, ама аз като съм закрепостена с един бъдещ разбивач на женски сърца... Освен на мероприятието да има и детепомощнички, за да може спокойно майка му да се развихри.... Охххх, мечти, мечтиии...



Тема Re: Той обича да ме гледа докато правя секс с другнови [re: M.]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано10.03.05 15:38



А честито Сега е негов ред . Подбрахте ли готина 18 годишна мацка

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.