Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 25.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано11.10.04 18:06



и аз имам приятни детски спомени... и дъщеря ми ги има... дали е наследствено?

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...

Редактирано от чepи на 11.10.04 18:09.



Тема Леле...нови [re: oтвopeнa]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано11.10.04 18:18



... трябва да се скрия някъде...
Нямам никакъв спомен за телесно себеусещане до късната си юношеска възраст. Тоест, имам, но е всичко останало, не и "здравословно". При първата целувка, по-скоро случайна, бях на 17. При първата мастурбация също.
После нещата се подредиха с подходящия човек, но се чудя дали съм пропуснала нещо решаващо...?

... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Леле...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано11.10.04 18:49



Ти пък... Пише, че не всички деца го правят.
Нищо не си изпуснала. Важното е да наваксваш сега.

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано11.10.04 19:10



Олекна ми на сърцето. Още повече. Благодаря ви, че споделихте.

Дир-а ме изритва постоянно и не мога да постна поотделни отговори. Само ще кажа на Лилит, че и аз скришом четях "Мъжът и жената интимно", беше скрита в един шкаф, но аз обичах да ровичкам (явно от скука съм го правила, понеже сега нямам време да си подредя шкафовете) и да търся шоколадови бонбони, които майка ми редовно криеше от мен "за гости"! Аз винаги ги намирах, изяждах ги и оставях кутията на местото й! Та... при едно такова рушкане съм намерила тая книга и редовно си я четях, тогава осъзнах горе-долу какво става с мен.

Като ми дойде мензиса, майка ми официално ми даде тая книга да я прочета. Дотогава не знаеше, че аз редовно я преглеждам.

Та така, сега ми е много спокойно и си мисля, добре, че се случило на мен да го правя като дете, та сега да не се чудя какво да правя с дъщеря ми, а да я разбирам напълно. Тя се крие, явно като беше в Бг миналата година са й направили забележка. Така че нямам проблем с това, да го прави пред хора, както се оплакваха някои родители в онази тема.

И още нещо: нашия клуб наистина много сексуален се извъди, бре-бре, направо съм си попаднала на мястото .

Благодаря ви. Дано темата да помогне на родителите - настоящи и бъдещи такива!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Просто се чудя...нови [re: oтвopeнa]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано11.10.04 19:53



... замислих се, че нямам никакъв сетивен спомен до около 14 г. Тоест, имам, но не физически сетивен... не нещо, което конкретно да свързвам с плът... и усещане за плът. Спомените ми са по-скоро за миризми, картини /много ясни/, звуци. Не и за допир. Само в много ранно детство за прегръдките на баба ми. И това е.
А тези, които имам между 14 и 20, предпочитам да не извиквам в съзнанието си.

Странно е, нали?
Може би затова сега съм луда по всичко, което е свързано с плът, плът-ност... като образност, като идея и като усещане. Трябва да е недвусмислено. Това е "гладното" ми сетиво - кожата. И колкото е по-интензивен допирът, толкова по-добре. Даже щях да пускам такава темата... за плътта и плътното. Гъсто. Силно. Твърдо. Обикновено, когато докосвам нещо, си представям, че го докосвам с цялото си тяло, с цялата повърхност на кожата си... Това не е точно мисловна представа... по-скоро почти физическо усещане, сякаш съм гола и това, което искам да почувствам ме обгръща отвсякъде...

Иначе, с билогичната страна на въпроса никога не съм имала проблем. Не знам точно откога бях наясно, но явно не ме е впечатлило, не изпитвах интерес, любопитство. Просто не беше нещо, което ме занимаваше.

Ритуали I

С теб да се завивам
нощем.
Плътно да се слепвамe
с кожа върху кожата.
Да се просмуквам
под клепачите.
Като шал
да те завързвам
около шията си,
удушавайки
на светлото
въпросите.

Обърни се.

С мен да се завиеш.

Тъмно е. Няма никой да ни види.


====================================

Видове памет

Помня подкожно.
Търпеливо те вплитам
в ходилата и дланите си,
а пъпът ми е центърът на Вселената
и в него те враствам,
като халка те нанизвам,
белег да имам.

Втъкавам те
в ирисите и зениците си,
за да виждам през теб
калейдоскопно.
И ме питаш защо
очите ми са станали
зелени...?

Вграждам те
в белодробните си килийки
в случай на астматичен пристъп
да те имам в резерва,
засаждам те вътреутробно -
да мога да те родя,
да те мултиплицирам.

И сега кажи ми,
как ще изличиш
всичките видове памет,
без да ме убиеш?


... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор XищниK (Силен)
Публикувано11.10.04 20:43



Опааааа
Още една интересна тема.
Не виждам нищо лошо, пак като прочетох всички мнения виждам че е и нормално това "съзряване" в по ранна-3-4годишна възраст а също така е пак нормално в по-късна възраст.............еднакви хора няма.


Но всички ви слагам в малкия си джоб по развратност и перверзност в детската градина.


НеподвластеН

Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор ange (amoureuse)
Публикувано11.10.04 23:39



Същата картинка беше и при мен, но нашите си криеха книгата в гардероба, който аз редовно търашувах, защото там криеха и подаръците за мен. Аз също си я четях и после на място, преди мама и татко да са се върнали от работа. Стана ми смешно и се замислих дали преди не е имало само тази книга за сексуално ограмотяване, та толкова много хора я имат? Като бях на около 7-8 майка ми ми донесе две детски книжки, преведени от английски, с хубави илюстрации и всичко беше обяснено много добре и аз бях много горда, че съм наясно, защото имаше съученици, които едва ли не си мислеха, че щъркелът ги е донесъл. Те бързо ми станаха безинтересни и аз наблегнах на сериозната литература - книгата, спомената по-горе.
Спомени за мастурбиране имам може би от около 13-14 годишна и много добре си спомням, че на 13 исках да спя с някого, е, не го направих, почаках малко повечеи не съжалявам

[image]http://free.bol.bg/ilibili//tn_PTHeart_gif[1].gif[/image]


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано11.10.04 23:49



i az pochnah niakade okolo 10 godishen . . . predi tova ne si spomniam



Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано12.10.04 00:04



Браво, Отворена, мен ме достраша да я пусна тази тема (явно още не може да ме напусне чувството за вина) , само срамежливо си признах в друга тема за първия ми оргазъм.

Е, аз не го правя чак откакто се помня, но от около 5-годишна. Не помня обаче как се започна. Някак май случайно го открих, като си търках и стисках краката, коленичила на пода. Разбира се, родителите ми веднага ми казаха, че е нещо много лошо, но и аз като останалите се криех , заключвах, усамотявах. Просто нямаше как да се откажа, въпреки чувството за вина.

Отделно в детската градина с момчетата си събувахме гащите в тоалетната да се гледаме . То като че ли имаше какво толкава да се гледа, ама тогава беше много интересно.

А онази книга, "Мъжът и жената интимно", си я откраднах от кварталната библиотека, трудно се намираше по книжарниците .
А бе ние като че ли от един калъп сме излезли, с малки вариации



Тема Re: Да се смея ли, да плача ли, не знамнови [re: oтвopeнa]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано12.10.04 00:25



Ей сега изчетох цялата тема на онзи Баща. Чудя се, тези родители на кой свят живеят, такива глупости има изписани там...Най се стреснах, че непрекъснато се говори за това като проблем! Че и лекари мазила някакви предписвали...
В един от сайтовете пък (медицински) се казва, че детската мастурбация била нещо временно, което отшумявало, а причина за притеснения има, ако мастурбацията е постоянна (редовна). Ами аз като не съм спирала оттогава, даже сега често си го правя по моя, детски начин, при който ВИНАГИ получавам оргазъм?
Може пък наистина да не сме нещо в ред, знам ли .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.