Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Да се смея ли, да плача ли, не знамнови [re: Mopфиyc]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано12.10.04 03:17



А теб налагало ли се е да "лекуват" като си бил дете?

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: ами..нови [re: oтвopeнa]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано12.10.04 09:40



Ако знаеш колко беше секси.....знаела съм от малка, че удоволствието трябва да е споделено...бих могла и още да разкривам, но ще ми даде някой направление за някой медицински кабинет, така че ще си го спестя...
Но палячото ми беше so hot!!!.....



Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор Лилит (тъмноока)
Публикувано12.10.04 10:44



Ами ако ти не беше "дала тон", аз самата също едва ли някога щях да си призная - защото и аз винаги съм смятала, че съм някакъв рядко срещан и патологичен случай. Всъщност вътрешно винаги съм била убедена, че съм си нормална, но съм се страхувала, че другите ще си помислят лоши неща за мен. С приятелите си също никога не съм говорила за това - хем че уж сме все открити хора без твърде големи предразсъдъци... Само с една единствена приятелка веднъж заговорихме - тя ми призна, че също го прави откакто се помни. Тогава си отдъхнах - и реших, че щом има поне още един човек като мен, значи има вероятност да не е толкова скандално това. И повече не съм се занимавала с този въпрос.

Между другото наистина доста те бива да предразполагаш към откровения - може би защото ти самата даваш добър личен пример и говориш много открито, ясно и по същество - много високо ценя това.



Тема Re: Да се смея ли, да плача ли, не знамнови [re: oтвopeнa]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано12.10.04 11:50



Нямам спомени


Welcome to the real world

Тема Re: Заинтригува менови [re: oтвopeнa]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано12.10.04 13:13



Ааааа, "детския" начин е само за добавка понякога .

Ама добре ще е да открехнеш клубарките на твоя, многократния, че силно ме заинтригува



Тема Re: Просто се чудя...нови [re: oтвopeнa]  
Автор Koтkaтa Mapтa (Gemini inside)
Публикувано12.10.04 14:00



... написах един текст, който може би отговаря на някои от въпросите ти, но след внимателен размисъл реших, че не му е тук мястото и не под тази форма :) Всъщност самата болка е остатъчна, но въпреки това усетих дискомфорт да се ”разлистя” по този начин.

Във всеки случай искам да ти благодаря за темата, която ми постави много въпроси и ми даде посоки за размисъл и анализ, макар и далеч от първоначалното съдържание :)

Искрено се зарадвах на комплимента за стиховете.


... душата ми, тая прекрасна паянтова лудница... - Мирела Иванова


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор Niamh ()
Публикувано12.10.04 14:56



Значи, малко ме е срам, но ще пиша, май има ефект самопризнанието Ами бях малко самотно дете, но много диво, от вода ме беше страх, но от височини - никога. Катерила съм се на всичко и съм скачала от всичко. Става дума за катерене нагоре - по дърво, въже, всичко, за което се сетиш. Докато се катеря, когато вече става трудно, усещах едно такова чувство, хем че не мога повече, хем приятно. В последствие го доразвих, но винаги финала беше разочароващ...въпреки че беше доста емоционален де Нямала съм и представа какво ми 'липсва'

Сигурна съм, че родителите ми не са разбирали. Имаше и един друг прериод, в който с братовчедка ми започнахме да се целуваме и т.н., спяхме на едно легло през ваканциите на село, но дори през деня обичахме да се усамотяваме. Виж за това вероятно са подозирали, но не и за другото.

А ме потиснаха в пубертета. И аз не знам как точно се започна, но от едно щастливо и самостоятелно дете, с техните намеци, че 'съм мислела само за любов' и скрития подсмисъл на думите, който аз долавях, а съм била някъде 5-6 клас, изведнъж се промених и станах още по-затворена и потайна - оттогава се стараех да скривам почти всичките си емоции от тях. И така до по-късно.

С повдигането на тази тема се замислих върху нещо. Установих, че явно от малка имам силно развита сексуалност, но по-късно така съм я потиснала, че първите ми няколко години на сексуален живот не можех да се отпусна, срамувах се от другия човек. Започнах много ентусиазирано откъм доставяне на удоволствие, но към своето собствено бях много скована, минаха месеци, докато се престраша да водя движенията, така че на мен да ми доставят удоволствие. Около 1 година достигах оргазъм само орално/или мастурбация, а още няколко изобщо достигах само клиторен оргазъм. Мнението ми в момента категорично е, че всичко това се дължеше на насадените ми предразсъдъци и срам, някои от които допреди 3-4 години все още имах.

Също ще добавя, че първия ми сексуален контакт беше без презерватив и аз, 17 годишна, веднаха отидох на гинеколог, колежка на майка ми ме видяла, след около месец бях изправена на кръстосан разпит в къщи. Такива работи...

Едва ли съм написала нещо прекалено изненадващо, аз за себе си си обяснявам нещата. Все пак може да е от полза на някого да си 'вземе бележка'. Родителите ми много рядко ми казваха нещо открито, с думи, но сякаш изражението в очите им беше по-укорително от думи. Постоянно ми приписваха разни пороци, като например бях в 5ти клас и баща ми заяви, че тъй като ме гледал, съм щяла един ден да пропуша цигари. Много ми беше гадно от тази реплика. Никога не съм пушила цигари до днес.

Майка ми сега си осъзнава част от грешките, при нея проблема е, че е имала много възрастни родители, родена от баба ми на 42, дядо ми е бил по-възрастен и е получила много старомодно възпитание. За баща ми няма да говоря. Абсолютен прикрит сексист

Why is the measure of love...loss?


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано12.10.04 23:34



Нямам спомен за началото , но пък си спомням кога разбрах как ставали нещата между мъжете и жените ! На историята със щъркела никога не съм имал вяра
Аз може би съм го правил когато съм бил 4 клас . Но в 5 определено го правех .
"Мъжа и жената интимно " е голяма книга и както виждам се е радвала на заслужен успех
Прочетох я в 5 клас и ми бе много смешно когато един ден когато бях на 18 може би , майка ми цъфна и ми я хвърли на леглото с препоръка да я прочета Горката ми майка !
С брат ми се спукахме от хилеж на наивността и вярата и в моята невинност !

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано13.10.04 23:11



Ааа, защо да се хвалим?
Аз също го правя от малък, много преди да имам сперма. Бях леко изненадан първия път, спомням си че беше много досадно, защото не можеш да го правиш толкова често и навсякъде където ти се прииска :-)



Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор XищниK (Силен)
Публикувано13.10.04 23:20



"Моля те, разкажи за твоите детски перверзии"

Оххх не ми се говори, но виждам темата най отгоре, пък и аз съм без задръжки така че накратко ще ти кажа на 4-5годинки спах за първи път с момче и момиче в едно легло..............накратко .........обърках дупето и си го търках и поставях в грешното дупе.

После 2 седмици не ме пускаха на подготвителна или каквото му се вика това.
Никак не се гордея с това и май досега на никой не съм го казвал или само на 1човек.


НеподвластеН


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.