Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 16.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Детската мастурбациянови [re: Лилит]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.10.04 09:44



Да, предразполагам към откровения. А на живо съм още по-убедителна.
Но ако знаеш как се е стигнало до там... създала съм си противодействие на срамежливостта, от която страдам дори и сега.

Обичам хората, искам да разговарям с тях, но ми е неудобно от непознати, главно заради несигурността дали ще ме харесат, дали няма да ми се присмеят и все такива неща. Постепенно съм стигнала до извода, че по-добре да си кажа и покажа всичко както е предварително, за да избегна периода на несигурност, а това вече свежда отношенията ми с хората до черно и бяло, тоест, или ме харесват, или не. И не губя време в шикалкавене. Пък и мразя лъжата, моят подход ме поставя винаги он топ, защото, разкривайки се "безсрамно", запазвам правото дали ще продължа отношенията в зависимост от реакцията на другите. Пък и шокът обикновено ми е много смешен. Просто хората не очакват такова нещо. Но, след първоначалния стрес, така се отпускат. Друго нещо, освен окритостта, не съдя хората, и те се чувстват добре с мен, защото виждат, че не е необходимо да се преструват.

И аз ценя искреността повече от всичко друго.
И вярвам, че с всички недостатъци човек може да се справи, само да няма ЛЪЖА!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: Заинтригува менови [re: Lana_6]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.10.04 09:50



Ами това ще означава да опиша точно и подробно как мастурбирам.
Хм... някой ден може и да го направя, но сега все още ме е срам...

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: Sag]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.10.04 10:14



Не да се хвалим, напротив.

За мен е голяма крачка да споделя за това, след толкова години криене и неведение. По-скоро да ни олекне, да разберем, че не сме ненормални.

И най-вече да знаем, като настоящи и бъдещи родители, за какво става въпрос, за да не страдат децата ни, както са страдали някои от нас.

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Re: Детската мастурбациянови [re: XищниK]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано15.10.04 10:24



Ти уби рибата!

Благодаря ти, че го сподели с нас!

Истината боли един миг,
лъжата - много по-дълго...


Тема Само аз ли?нови [re: oтвopeнa]  
Автор Иryaнa (зелен дракон)
Публикувано15.10.04 11:04



Само аз ли се изплъзнах да не кажа какви съм ги правила?
Предполагам, че везните се накланят натам ... май съм свръх-срамежлива за някои неща
Като съвсем малка не помня да съм мастурбирала, но на 9-10 годинки се заключвах в стаята на село с една платняна играчка ... Чушчо ... и се търках с него. Приятно беше, макар че за оргазъм не може да се говори ...
Като бях на 13-14 получих първия си оргазъм докато се търкахме и целувахме със сестра ми. Ето, това беше ужасното нещо, което не казах в темата "Кое е най-перверзното нещо, което сте правили ... Нали не е толкова страшно?

Редактирано от Иryaнa на 15.10.04 11:05.



Тема Re: Детската мастурбациянови [re: oтвopeнa]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано15.10.04 11:20



По странен начин възприемаш нещата. Аз никога не съм се смятал за ненормален. Пък това беше още по време на комунизма.
Разбира се, не съм го афиширал и се надявам родителите ми да не са ме усещали :-)



Тема Re: Иryaнaнови [re: Иryaнa]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано15.10.04 11:37



Пазиш ли си го въпросния Чушчо ? хехехехеххехехе ( името му е супер )

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !


Тема Re: Иryaнaнови [re: kotaranko]  
Автор Иryaнa (зелен дракон)
Публикувано15.10.04 11:41



Виждаш ли защо не искам да споделям ... Взимаш ме на подбив
А той си беше точно чушка ... не съм го кръстила така заради начина, по който го употребявах
Не го пазя ... за какво ми е? Сега си имам Бръмчо

"Хванеш ли ги за топките, умовете и сърцата им ще те последват" - Мърфи


Тема Re: Иryaнaнови [re: Иryaнa]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано15.10.04 12:02



Не те вземам на подбив бе ! Ееееееее ! И ти пък ! Ами аз само шегичка ! Нали всички сме били деца ?!

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !


Тема Re: Иryaнa [re: Иryaнa]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано15.10.04 12:08



Сега се замислям за нещо ! Ами ние момчетата сме ощетени откъм играчки Не е честно така ! Ти си си имала тогава Чушчо за приятел , а аз си нямах нищо ! Смятам , че е време производителите на играчки да се замислят по този въпрос !

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.