Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 26.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: ГPИФИH]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано20.04.01 10:22



Споменах, че сме говорили по този въпрос!



Тема Re: Е това да се чува , TEDDAнови [re: TEDDA]  
АвторOptimist (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 10:27



Kazvat che za zachevane sa dostatychni i 5 cm. Ottam natatyk e zhenska lakomija :)



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Kalin_M]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано20.04.01 10:38



Хахахах
че проблем да съм споменала че има....Както се казва рекламации в момента на покупката - грубо казано.
Но да ме прощаваш, нали тебе не те кълцат доктори, а жена ти, или която и да е жена, минала по тоз път. Нито са ме порили, нито са ме шили отвън, за да съм позакърпеничка и като младо гадже там в сливката....
Пълен субективизъм е това че секциото му е майката... И определено начинът на раждане нема нищо общо с размерите, коити са фикс идея на много, много голяма част от аудиторията, И последна информация - след нормално раждане по естествен начин, се чукахме с мъжа ми месец по-късно - без оплаквания и без странно чувство.
Сега, ако за някои мъже е бариера да си представят как ще си го вкарат там, откъдето е излязло нещо доста по-солидно от една пишка - ами да си берат гайлето.....
След 4 месеца чакам да родя и нема се навия на секцио заради едното притеснение, обзело мъжа ми...ей..току се уплашил от писането ни тука:-))))/тва е много на майтап, понеже е разумен човек и нема да му е сефте да чука раждала жена/.

Нищо лично, просто опира до човека,

Всичко най--- ви желая



Тема Re: Е това да се чува , TEDDAнови [re: Optimist]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано20.04.01 14:54



ИЗВИНЯВАИ ,АМА С 5 СМ ТО4НО МОЖЕ САМО ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ,ДА СЕ ЗАДОВОЛИ ЖЕНАТА МАЛКО ТРУДНО.



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Mишa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано20.04.01 15:05



Радвам се за теб,МИша.Наистина мъжа които истински те оби4а няма да прави кои знае колко болезнена разлика преди и след.Аз ли4но нямам мнение,защото и 2-та пъти съм раждала секцио,и то не за да си запазя....така ми се слу4и.Искам да кажа на мъжа с които ти спореше,4е е възможно разликата да е по4ти минимална,в краина сметка зависи от мускулатура.И сега ще ви кажа нещо,което аз като установих сама за себе си много ме у4уди...и което понеже не го знаят хората,та за тва някакси не могат да си обяснят как една п....от която е излязло бебе,може да си въвърне предишните данни.След като родих ,пипаики се при тоалета установих,4е все едно вси4ко ми се е свило и прибрало навътре...стори ми се странно,но караи,свикнах с това странно 4увство и за бравих....когато след 20 дена решихме да правиме секс-познаите.отвора и стените на влагалището толкова се бяха втвърдили и слепнали едно за друго,4е тои изобщо не можа да проникне.Имаите в предвид,4е аз не съм от тея,дето все или ги боли или нещо все не им е угоднои т.н.Оказа се,4е в продължение на 1 месец след раждането организма възпроизвежда адско коли4ество хормони,които прибират и стягат отново вси4ко,но тъи като аз не съм раждала отдолу,а 4рез секцио,си представете до колко съм се свила в този период....та така,4е то природата си се е погрижила,напълно възможно е да не е голяма разликата..ТУК МОГАТ ДА КАЖАТ МЪЖЕТЕ С РАЗДАЛИ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ ЖЕНИ...

ТЕДА



Тема Optimistнови [re: Optimist]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано20.04.01 21:18



Nie sme malki lakomnici , hehehe ! :-))
Privet!!!



Тема Да кажем....нови [re: TEDDA]  
Авторkaзвaч (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 21:37



Само лично мнение, макар, че имам опит с повече от една жена :-))).
Обикновенно жените, които не са раждали имат по-стегнати мускули на входа на влагалището... тези мускули създават впечатление за теснота, можеш да ги почустваш ако леко натиснеш с пръст, но без да го вкарваш навътре. Според мен тези мускули се отпускат напълно след 2-рата минута на акта и първоначалното чувство за теснота вече трудно се усеща.
При жените раждали по естествен път тези мускули обикновенно се разкъсват. Тук голямо значение има как ще бъдат зашити, но все пак те до голяма степен си губят еластичността.
Така, че - в обощение - разликата е в първите минути на акта и според мен е несъществена.


Най-малкото е нещо, което би ме накарало да откажа на раждала жена



Тема ? za TEDDAнови [re: TEDDA]  
АвторBella-6 (Нерегистриран)
Публикувано21.04.01 07:40



Zdravei Tedda,znam, che moje bi ne mu e miastoto v tozi klub da ti zadavam takav medicinski vapros,no vse pak iskam da te pitam,zashtoto mi se struva,che ti mojesh da mi otgovorish.Stava vapros za rajdaneto sas sekzio.Predi godina i polovina rodih sas sekzio ,i makar,che belegat ne e mnogo goliam(9 sm),i e mnogo nisko (v okosmenata chast),vse oshte si lichi i me pritesniava,tai kato predi vinagi se brasneh otdolu.Kaji mi ako mojesh kak stoiat neshtata pri teb,zalichava li se belegat i sled kolko vreme?I poneje sled 7 meseza mi predstoi otnovo da rajdam po sashtia nachin, drugiat mi vapros kam teb e dali e vazmojno da popitam moiat doktor da mi napravi niakakav po-kozmetichen shev ili neshto takova.Ako spodelish neshto ot lichen opit,shte sam ti mnogo blagodarna.





Тема Re: Да кажем....нови [re: kaзвaч]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано21.04.01 09:30



Е, да, прав си:-)
Но не във всички случаи се получават разкъсвания на влагалището, за да има кърпежи след това... всичко опира до индивидуалния човек... Е да не намесваме в таз тема и "кадърни лекари", ама и те си имат важния принос...

Лек ден на всички в клуба



Тема за Белланови [re: Bella-6]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано21.04.01 18:03



Здравеи,Белла.Истината е ,4е нещата 70 % зависят от твоята кожа.Аз също съм се интересувала.Зна4и:
1-во.Това което зависи от доктора е ,4е от няколко години насам и само оба4е в някои болници се практикува т.наре4ения козмети4ен шев,които предтавлява една корда,с която се шие подкожно,а отгоре се лепи,тоест,ти виждаш само раната от срязването и в двата и края едни мъниста,които задържат възлите на двата края на конеца да не се изхлузи.Това е за предпо4итане от трядиционния на4ин анзащиване с 10-15 едини4ни шева напряко на разреза,от които остават дупки и се ли4и къде са били конците.И двата пъти на мен ми е правен козмети4ния шев.Отна4ало раната изглеждаше все едно някои ме е одраскал и аз си казах-ми то никакъв белег няма да остане...но с те4ение на времето-горе долу до 2-3 месеза белега се удебели и стана като въженце с релеф.Докторката като ме видя много се у4уди и ми каза,4е просто кожата ми е склонна към белези и образува такива удебеления,казват се цикатрикси.Втория път същото.Имаше на4ин да намаля прорастването на цикатрикса,но нещата трябва да се поемат,докато е съвсем пресен белега,образува ли се веднъж-връщане няма.Зна4и,ако много държиш да положиш усилия,трябва малко след като те изпишат и белега ве4е няма кори4ки,да ходиш през ден с на физиотерапия.Там с ултрязвук се втрива крем за белези,и понеже ултразвука загрява,тои прониква много по-дулбоко,отколкото с обикновен масаж с ръце.Освен това има едни силиконови плаки,които се използват след пласти4ни операзии,които като си сложиш плаката в/у белега,тя спира нахлуването на кръв там(което води до белегообразуване) и практи4ески пре4и на белега да стане на въже..........но това смятам,4е не е толкова важно(белега)

Вси4ки тези процедури аз не ги направих съвсем съзнателно,голяма работа като имам белег,не ми пре4и.
Мпоже малко сложно да ти го обясних,но си е така,това ми се е налагало да ги правя на дъщеря ми,която е с огромни белези от изгаряне,правили сме и три пласти4ни операции и когато някрая родих,представи си колко ме интересуваше моя мижав белег.Не се тормози за излишни неща,в живота има къде къде по-важни-поне аз на това се нау4их.

АКО СЪМ ОТЕГ4ИЛА НЯКОИ,СЪЖАЛЯВАМ,НО ТЯ НЕ Е РЕГИСТРИРАНА ЗА ДА И ОТГОВОРЯ В БЕЛЕЖКА И ДА ЕН ВИ КАРАМ И ВИЕ ДА 4ЕТЕТЕ НЕЩА,КОИТО СИГЪРНО НЕ ВИ ИНТЕРЕСУВАТ

БЕЛЛА,АКО ИСКАШ ДА МЕ ПИТАШ НЕЩО ПОВЕ4Е ИЛИ ПРОСТО ДА МИ ПИШЕШ,ПИШИ МИ НА МАИЛА ДА НЕ ПРЕКАЛЯВАМЕ ТУКАtedda@top.bg


със здраве
ТЕДДА




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.