Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:47 24.04.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мнението ми е субективно.нови [re: TEDDA]  
Автор Mишa (:-))
Публикувано19.04.01 11:21



Много си натъмно по отношение на аналната чувствителност по време на секс.
Все си мисля и аз да кажа нащо по оная ви тема и ще дойда на мястото на спора да се включа:-)
Ама що се касае до мене, а не това, което пише по книжки, брошурки и друга подобна медицинска литература - ануса си е доста чувствително местенце. И понеже говоря от личен опит държа да отбележа следното, харесва ми и съм свършвала при стимулиране именно на ануса. И съм НАЯСНО със собствения си оргазъм, за да го казвам.
Сега хайде да не се отплесваме по другата тема..за друго си идеше реч, а аз си казах мнението в 3-4 думи:-)

Поздрави на всички:-)



Тема От една жена, минала по пътя...нови [re: Kalin_M]  
Автор Mишa (голямо дете)
Публикувано19.04.01 13:18



Здрасти значи!

Иде ми да се изсмея само, и това да е най-красноречивото мнение изказано в отговор на твоето, уважаеми, неосведомени Kalin_M.
Обаче няма да подходя с необмислени думи и непроверени факти. Мисля че доста мъже биха били на мнението ми. Грешиш много жестоко по отношение, именно на половите органи на жената след раждане. И даже явно не си наясно със самата им структура, за да твърдиш, че когато една жена роди, и требва по дебел, за да запълни въпросната кухина подобаващо. На тебе ясно ли ти е, колко време /по учебник/ е достатъчно на родилата жена, да възвърне предишните размери на детеродните си органи??? Да си чувал за принцип на действие на мускул?? А сега ясно ли ти е защо не зейва отдолу като пропаст, а е способна да води нормален сексуален живот, какъвто е водила и преди . Понякога е добре да се информираш преди да говориш глупости!
А и не смятам че усещането на мъжа с такава жена е с толкова кулинарен момент - зеленчукова супа - хахахаха. Казах ли ти че си смешен.
Сега да ти кажа за мен, от родила съм преди 3 години едно дете, сега, както се казва пак съм пътник в тоз влак и очакваме с мъжа ми второ дете.
Не знам и не съм се интересувала колко му е дебела оназ работа /на мъжа ми/,т.е дали съвпада с прословутите статистики за размери, но ми е таман... и него не съм чула да споделя подобно усещане - да му е широко, да няма усещане за това че ме запълва и прочие.. Разбираш ли ме.
И я ми кажи какво е усещането, когато го сложиш в кисело мляко или зеленчукова супа...просто ми стана много интересно, а пък и ти да ни понаучиш на нещо новичко...:-)

Поздрави на всички

П.П
Не бях особено подробна, но се надявам, който е чел да разбере основната ми идея.



Тема Re: Kolko e razmerat na ......нови [re: Killer]  
АвторProfesora (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 14:09



Размерите силно варират и според ръстта на мъжа. Въпросните 16 см, за които говорите са типични за мъжете с ръст около 180 см. При тези с ръст 170 см е около 14-15. Това показва статистиката и има изключения разбира се. В общи линий размерът се счита за нормален ако е в границите на 12.5-18 см. Останалото вече може да се приема като голямо или съответно малко. Чувствителността на вагината е само в рървите 3-4 см. Средният размер на вагината е около 10см. Какъв размер трябва в такъв случай?



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Mишa]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано19.04.01 18:25



МИША,ВИЖ СИ БЕЛЕЖКАТА!



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Mишa]  
АвторDickie (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 18:41



Правилно му го каза.



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Mишa]  
Автор ГPИФИH (отровен)
Публикувано19.04.01 19:57



Вместо да обвиняваш момчето в некомпетентност вземи да питаш мъжа си какви
са усещанията му преди и сега щото и ние сме минали по този път а пък какво
ти усещаш си е твоя работа. Сведение първото раждане внася най - много
промени в детеродните органи . И промените повече или по малко засягат
всички раждали жени .Отделен е въпроса каква пишка и трябва на жената....

СОВИТЕ НЕ СА ТОВА КОЕТО СА !


Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: ГPИФИH]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано19.04.01 20:12



изклю4ваики тея със секциото,поне в смисъла в които спорите



Тема Re: Не е важен размеранови [re: Cиaтъл]  
АвторAlf (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 23:09



От всичко което виждам тук стигам до извода, че може би наистина тези 7 сантиметра в жената да са чувствителната зона. Явно няма никакво значение колко сантиметра е, но си мисля че май повече значение има не колко е дълъг, а колко е дебел! Защо никой не посочва колко сантиметра/цола трябва да е резбата?



Тема Re: От една жена, минала по пътя...нови [re: Mишa]  
АвторAlf (Нерегистриран)
Публикувано19.04.01 23:14



Може пък усещането да е по-приятно, като пирон в сметана например, а?



Тема УРАААА...нови [re: TEDDA]  
Автор3eлeн_koчaн (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 03:59



Класирам се



P.S. Чувал съм, че прекалено големия размер (над18 см) не се котирал особено...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.