Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:57 06.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Електронни таблици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Щирлицнови [re: alexoff]  
АвторNew Nick (Нерегистриран)
Публикувано23.02.05 22:09



By the way Alexoff, I am a woman. Изпращам ти линка сега. Чрез тази таблица, но без нови макроси направих супер готини таблици и валутата сравняват и гратисни периоди включих и т.н, но искам и с макросите да се пробвам.

Смяташ ли, че ще могат да се unprotectnat??? Опитах се да намеря в нета инфо, но не успях



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Щиpлиц]  
Автор Nikolaewa ()
Публикувано24.04.05 07:45



Сетих се, че някъде съм мяркала темата пароли и реших да се покажа от амбразурата. Имам проблем:
11 компа, на които някой някога, като е инсталирал WIN XP е сложил администраторска парола
После друг ги е връзвал в мрежа и им е дал юзерски пароли. Сега дефакто мрежата не работи, защото никой не помни администраторските пароли. За да шерна компютрите, иска парола, на всичко отгоре не всички имат СД. Не ми разрешават без парола да записвам на твърдия диск нищо. Нямам достъп до дисковете дори от този компютър, който уж е кръстен сървър. Трябва да качвам нова версия на програма за обработка на данни, а нямам достъп Ще ми свършат ли работа тези програмки тук, или да търся нещо друго?Помоооооооооооооощ!



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Nikolaewa]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано24.04.05 12:12



Ами, общо взето тези програми тук са за разбиване на пароли на файловете от MS Office. ... За да разбиеш админска парола на 2000 и ХР ще ти трябва друг софтуер.


Щирлиц

Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Щиpлиц]  
АвторHиkoлaeвa (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 14:09



какъв?



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Nikolaewa]  
Автор killin (me)
Публикувано25.04.05 15:16



що първо не пробвате /а може и вече да сте../ с парола: admin, administrator или нещо подобно от най-често ползваните...

....и къв е тоз админ дето не знае и не помни кви пароли слага на мрежа

К.

........I WASN'T REALY DRUNK AT THE TIME.......


Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Hиkoлaeвa]  
Авторsomebody (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 21:28



www.insidepro.com



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
Автор Epaтocтeн (минаващ)
Публикувано11.08.06 14:01



А има ли програми за разбиване пароли на чатклиенти: ICQ, Skype и т.н.

Когато ветровете са бурни, има опасност да попадне песъчинка в окото ни. Нека пазим зрението си.


Тема Re: Разбиване на паролинови [re: Epaтocтeн]  
Автормepцeдec (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 01:50



търся програмка за разбиване на пароли в skype



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
АвторThE Big GaNja (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 18:48



еи пи4ове аре плс да ми кажете тва нещо може ли да разбива пароли на скайп и ако може аре да ми кажете как



Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано07.07.07 19:10



стига бе, това няма как да разбие една силна парола толкова бързо както казваш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.