Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 26.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Електронни таблици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано07.07.07 19:20



изтеглих го да го пробвам - ми то няма за ексел, има някакво за word perfect само.
реших да го пробвам на рар архив, ми почна да се балтави, за кво изобщо ми пишеш тук глупости, като че не ми е ясно, че силна парола ако ще гъза си да скъсаш не можеш да разбиеш.



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
АвторPandizo (Нерегистриран)
Публикувано16.07.07 01:35



alexoff тая програмка става ли за skype?!?!И PLS обясни по-подробно как се използва?!?!?!





Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
АвторrenitoOo (Нерегистриран)
Публикувано14.08.07 16:55



ще може ли с тая програмка да се разбият пароли в skype и abv ?



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
Авторzatvornik (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 14:58



qko



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: red_fen]  
Авторdeeee (Нерегистриран)
Публикувано29.09.07 12:52



klpl[pl



Тема Re: Щирлицнови [re: New Nick]  
АвторHagPyCaH (Нерегистриран)
Публикувано21.10.07 23:37



abe hora kakvo se zanimavate s gluposti i az iskam takava programa,no ne si li q izmisli6 sam ne si li q sazdade6 sam taq programa prosto 6ansa nqkoi da ti dade takava programa e minimalen po4ti nikakav.
ZA6TO ?? za6to li mi 6toto toi po kakvo da bade sigoren 4e utre nqma da mu hackne6 parolite sas sobstvenata mu programa ili izob6to s nekva programa otkajete se nqkoi da vi kaje!!





Тема Re: Разбиване на паролинови [re: zatvornik]  
Авторruud (Нерегистриран)
Публикувано04.11.07 19:45



kajete programa za razbivane na paroli v skype plsss



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: ruud]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано06.11.07 20:17



Хайде стига вече, не ви ли писна. Както е видно никой тук няма да ви даде подобна програмка. Това че съм качил една програма за разбиване на пароли в MS Office не означава че можеш да рабиеш всякакви пароли с нея или пък, че имам такава програма и, че дори и да имах бих ви я дал.



Тема Re: Разбиване на паролинови [re: alexoff]  
Автор die (непознат )
Публикувано22.11.07 18:45



oh taq programa za razbivane na paroli mi se ka4i na kompa ma kak da q pusna v deistvie mnogo iskam da razbiq piczo sait na edna kadeto e pisala gluposti za mene





Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Авторtoni (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 14:04



kajete kak da vlezna v 4ujdo ICQ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.