Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 16.04.24 
Компютри и Интернет
   >> Електронни таблици
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Разбиване на паролинови [re: red_fen]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано16.02.05 13:38



Хехе, вие да не би още да си играете с BruteForce разбиване на пароли? ;о)) Ако е така - осъзнайте се. При Excel, Word и т.н. простотии - отдавна се ползват други програми. Разбиването на каквато и да е парола, без значение колко знака - става за част от секундата.


Щирлиц

Тема Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Авторred_fen (Нерегистриран)
Публикувано17.02.05 14:56



Ako znaesh niakoia po dobra programa za razbivane na paroli shte nia kajesh li.
Che i nie daia probvame



Тема Re: Щирлицнови [re: red_fen]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано17.02.05 16:30



Passware Kit работи сносно. Вярно, за архиви RAR, ZIP и т.н. не може да се справя за част от секундата, но Word, Excel, Access и т.н. дивотии - просто се чудя защо някои хора ги "заключват" с пароли...


Щирлиц

Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано17.02.05 17:02



ми заключват ги, за да са така да се каже глупакоустойчиви. т.е. да не може някой ламер да скапе някоя формула и така да намали печалбата с два-три милиона. Примерно
Освен това 85% от стандартните потребители на Ексел го ползват просто като една мощна елка, така че за тях е достатъчно да им сложиш една елементарна паролка.

То, не че не мога, ама има ли смисъл, като няма значение


Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано17.02.05 17:59



Може ли да пуснеш линк от където да си дръпнем програмката Free



Тема Re: Щирлицнови [re: alexoff]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано17.02.05 18:43





Бавна ми е мрежичката, затова съм ограничил кънекшъните. Ако не стане веднага - пробвай пак.


Щирлиц

Тема Re: Щирлицнови [re: f(x)dx]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано18.02.05 10:34



Е да де, вярно, че без защита глупаците пишат върху формулите... ;о))) Даже не само те. Имам и колеги, на които съм им дал моя програма за сервиза, и човека решил да пише фактура с нея, пък вместо да избере фирмата от списъчното поле - написал на ръка името на фирмата, и после се чуди защо ли аджиба не се сменя автоматично на друга фирма.... В случая пропуска е мой. Трябваше да тракна Tools - Protect Workbook, както правя почти винаги, но после потвърждавам с ОК. Просто съм наясно, че VBA, дори да може да се нарече "програма", единствения вариант на дистрибуция е "Отворен код". Та дори и комерсиално да е. Според мен - клиента трябва да има право да види кода, и да се убеди сам (доколкото може да разбере нещо от него), че вътре няма скрити процедури, които ми изпращат обратно тяхна фирмена информация. Все пак те са ми по-скоро конкуренция, отколкото колеги, та затова...


Щирлиц

Тема Re: Щирлицнови [re: Щиpлиц]  
АвторNew Nick (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 19:34



Unprotect-nah edna xl table (btw edna banka ima6e neblagorazumieto da si ostavi xl table za krediti v net-a), no ne moga da vidq i promenqm koda na macros. A mi e interesno kak to4no sa napisani macros.

Ima6 li ideq? Mislq 4e macros sa protectnati pak s macros. Moje li da se razbie takava za6tita?

Blagodarq ti predvaritelno.



Тема Re: Щирлицнови [re: New Nick]  
Автор alexoff ( (_)] .)
Публикувано23.02.05 07:57



това нещо ми е интересно да го видя може ли да дадеш линк от къде си го свалил или да ми го пратиш на





Тема Re: Щирлицнови [re: alexoff]  
Автор Щиpлиц (разузнавач)
Публикувано23.02.05 11:56



Линка от предишния ми постинг:

. Това ми е на личния компютър, и засега работи само през деня. И за съжаление мрежата ми е бавна... така че бъдете търпеливи. Наистина не мога да се сетя откъде съм го взел това.


Щирлиц


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.