Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:54 08.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Пускала към такава теманови  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 11:17



преди години в Споделено, но в процес на развитие ми се струва, че има какво да се допълни.
Дира като социален експеримент.
Факт, че вече не е така популярен. Фейсбук и други социални мрежи са по-популярни. Новите потребители не са много. Старите си оставаме малко или повече(или поне периодично се връщаме), независимо от меко казано странните решения на админа понякога.
Какво ви задържа или връща тук?
За себе си имам отговор...донякъде...



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.01.19 11:48



май глупаво звучи, но предаността е нещото, което ме задържа тук
принципно съм си такава ... пусна ли някой или нещо в себе си, там си остава до края

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.


Тема Re: Пускала към такава теманови [re: jumbles]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 11:56



не звучи глупаво. никак даже



мен донякъде и идеята, че анонимността дава малко повече свобода. доста илюзорно, тъй като поне аз не съм анонимна и тук.
но точно тази идея прави хората по-видими. показва повече от стандартните 6 процента при вербален контакт.

бай дь уей, този клуб започва да ми харесва
къде другаде мога да изтипосам толкова теми на първа.
и чакам Киро да се поусети, че няма смисъл да лишава хора от достъп-особено без основателна причина, че и без това сме 10 човека на кръст. Ако ли не, мота да си пускам мои теми тук до дупка

ако сравняваш с фейсбук например, какво тук е "по-привличащо"?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.01.19 12:19



вероятно точно тази илюзия за анонимност измива лустрото, събаря задръжки, зидове и какво ли още не
човеците тук са по-истински от където и да било, при все всичките разигравани театри и лъжи - за мен това е привличащото:)
за теб?

Лудостта ми е най-разумното нещо, което ти се е случвало.


Тема Re: Пускала към такава теманови [re: jumbles]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 12:25



да.
измислените герои понякога са по-истински



парадоксът, че казваш на непознатия понякога неща, които не искаш близкия да чуе.
по-малко ти пука. по-малко очаквания има.
доста странно и дуално е при мен. познавам част от хората, други не, но и тези които съм виждала имат един облик тук и друг навън. съвсем независими плоскости.
другото интересно е, че много често представите ми се припокриват с чисто физически белези...оставям на страна личните описания. гледам си моите

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано07.01.19 13:22



А) защото познаваме хората, в това число и лично част от тях.
Б) заради (за мен поне) изключително удобния дизайн на форумите.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 13:27



познавам част от хората, други не, но и тези които съм виждала имат един облик тук и друг навън. съвсем независими плоскости.
Това ми беше първия “урок“ от виртуала чрез дира и може би и за това се задържах тук. Първия учител не се забравя лесно, т.е. по-точно първото училище.


Но нали знаеш, че всяко нещо търпи промяна. Преди видех нещо интересно, различно, ново и исках да видя и на живо..а сега не искам, защото знам че няма да е същото..просто поредната илюзия.
А истинските неща наистина с в реала..: )



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 13:36



да, контактите прерастват и в лични в част от случаите.
но като се замислиш, основните впечатления са от тук. изключвам близките приятелства или личните отношения. другото е допълващо-някой купон, кафе с някого, но тук си остава основно.


пак казвам с изключения.
да, и за мен е удобен

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 13:42



А истинските неща наистина с в реала..: )


за мен няма така рязко разграничение. истинското не може да бъде ограничено.
думите могат да бъдат много истински. написани са от хора, дори и да са с роля тук


може би не съм имала и такива разочарования от неоправдани очаквания на представите си...в смисъл дори и да има разминаване, то не е така разочароващо.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 13:54



Даже не говоря за разочарования..напротив, всичко научено ми е полезно..


Думите не могат да бъдат истински, те са просто средство за комуникация. За мен.
Чрез тях можеш да изразиш емоция, намерение, информация, но след тях има действие, ако го няма това действие или покритие на думи с действие си е живо празнословие.
Давам ти пример..в нета е пълно с негудование за правителство, управление, държава..приказки, приказки, обещания..има ли стачка, няма ги! А думите са истински...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.