Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 30.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Alleks]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.19 12:56



Предлагам да прекратим бла-бла-то, щото нямаме грам допирна точка за разговор на каквато и да е тема. А пък аз обичам да ми е интересно.

Редактирано от Vitalite на 11.01.19 13:20.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.19 12:57



Ето виждаш ли - ти го приемаш като вирене на нос. А за мен е просто време, което мога да инвестирам в нещо по-полезно.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.01.19 13:01



Виж щастлив съм от разходка сред природата щастлив съм да видя любимите си хора щастливи все от такива неща дребнички кеша го третирам като потребност за препитание но не и за щастие

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.01.19 13:11



А пък криминалната хроника е пълна с престъпления. тва ако съм го разбрал правилно ще ти кажа опитайте ако ви стиска!

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.19 13:17



Шоколада, парите в наше време измерват това, което можем да си купим с роденото от земята. Ще пробвам с прост пример: аз от диаманти може и да нямам нужда, но трябва да си плащам тока, храната, обувките, книгите, пътешествията... - стойността на тези неща се измерва с пари. След това - за да бъда здрава - спортувам, внимавам с какво се храня, правя дълги разходки. Ако не съм здрава и енергията не тече безпрепятствено в тялото ми, как бих могла да се радвам истински на секса - примерно(сещаш ли се за онези жени, които все ги боли глава - ей ти показно за абсолютен дисбаланс)?! Ако ми е трудно да се наслаждавам на секса, не съм здрава, не си доставям дребни ежедневни радости и прочее удоволствия, как ще мога да се насладя на волеизявлението и самоуважението си. И затова тези нива на съзнание са наричани "земни". Ти като земно същество отричаш следващите нива. А пък аз знам, че са част от цялостната ми същност на човешко същество. Светът изглежда по-различен начин за всеки човек, защото всеки го вижда през различен прозорец на съзнание.

Толкоз. Отне ми много време да напиша всичко това с прости думи. Психологическото измерение на тази система е много по-дълбоко и сериозно, ама няма да ни се получи дискусията.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.01.19 13:23



Секс секс и пак секс а стига бе

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Alleks]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.19 13:27



Пич, по-лошо от жена, която не може да чете, е мъж, който не може да чете.

Разходката сред природата е на ниво осъзнаване в първа чакра - необходимо е да я правиш, за да балансираш енергията й. Храненето също е там. И освен, ако не си произвеждаш сам храната, нямаш собствени енергоизточни, не ти се налага да плащаш и стотинка за каквото и да е - нямаш нужда от пари - разменното средсто на нашето съвремие.

Абе що толкова се запънахте на тази дума - пари - явно ви се струва твърде земна и недостатъчно възвишена?





Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано11.01.19 13:30



Може аз де те сънувам

С какво право? Регистрация по закона за защита на личните данни имаш ли?



и би било редно да знам интелигентен ли е дизайнът ти

Справка от НАЦИД стига ли? Там всичко пише - степени, длъжности, публикации с ранг А, импактфактори и есжиар...




Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Alleks]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.01.19 13:32



Ами не. Ама е част от пътя нагоре.

Може и без него - монашески институции съществуват от време оно.

Освен това - имаме децата си благодарение на него.

А, ето какво е подходящо за теб - един дзен-будистки монах се нуждае само от роба, паничка и тояжка - да се подпира по време на разходка. Ся, тълкуването на пет дзен коана е изпитът. Ама колкото време ти отнеме - толкова.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.01.19 13:33



Виж запънах се щото го правиш много сложно за тва първа втара пета десета чакра
при мен е просто яде ли ми се ям чука ли ми се правя го разхожда ли ми се правя го
кви са тези чакри що някой трябва да ми дава наклон щооо мога и сам

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.