Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 11.06.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано07.01.19 14:07



Аз не съм тук, аз отсъствам. Категорично отказвам аз и тиртирлин да сме едно и също лице. Отделно, защо да сме лица пък тук, може пък да искам да съм гъз.



Изобщо кво се обяснявате, даже не сме си братовчеди.
Влизам, пиша, за да има какво да чета. Вашите писания не чета, четете си ги вие.

Много се кефя колко елементарен е Киро, така се въздигам в собствените си очи.
Сигур в казармата е бил ефрейтор и още това го отлепя от земята. Отделно прогнозите за времето му не струват, кога казва че е топло ми е студено, и обратното.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 14:39



в началото бе словото



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 14:51



Никога в началото не е било словото...раждаме се без да владеем словото..: )
А всичко започва от погледа, усмивката и от усещанията..





Тема Re: Пускала към такава теманови [re: tirtirlin]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 14:57



Категорично отказвам аз и тиртирлин да сме едно и също лице. Отделно, защо да сме лица пък тук, може пък да искам да съм гъз.

а ти си бъди ако искаш и три гъза. твои са си.
ако имаш проблеми с Тиртирлин, си ги оправяй. аз нямам...



Изобщо кво се обяснявате, даже не сме си братовчеди.


Не се заричай толкова. Никога не знаеш откъде ще ти изскочи някой братчед

Отделно прогнозите за времето му не струват, кога казва че е топло ми е студено, и обратното.

абе ти какво си станал днес със задника на горе?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 14:57



Категорично отказвам аз и тиртирлин да сме едно и също лице. Отделно, защо да сме лица пък тук, може пък да искам да съм гъз.
е точно де..никога не съм очаквала да има толкова шизофренични модели на поведение... и то съзнателни. гледах и не знаех какво виждам..
а иначе бъди какъвто си искаш..



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.01.19 15:38



думите имат смисъл, вибрации, сила.
формата е последваща.
не знам как е контактувал първобитният човек, но категорично не вярвам на Дарвин.
не знам дали са прави тези, които смятат, че е имало по-развити цивилизации.
за всеки случай, когато словото стане ненужно и старомодна тенденция, човекът може да е по-висш, но ще изгуби част от романтиката си



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.19 17:26



В началото бе Словото/Логосът/ - имат се предвид не човешките езици и думи, а божествената мъдрост, идеите и плановете на Бог, Създателя, Твореца, или каквато е там първопричината да ни има.



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Baldrian]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 17:55



Думите нямат вибрация, ползват твоята..


Години ми отне, да науча много неща, заврях се на много места, но си изясних много неща за мен си. Не съжалявам - доволна съм.
Напротив най-хубавата романтика е в безмълвието, не във фльонги, корделки, стихове и обричане на вечност..никой не знае утре какво е, те за вечност ми говорят...: ))
и друго..знаеш бебетата как обичат..как светкат очичките им като видят мама, тати, как се смеят..как гушкат..и това всичко е без думи.
Знаеш ли, станах на години, където всичките тези циркове, театрални постановки, всичкото това празнодумие ме уморява..все някъде трябва да има човек, който мисли, говори каквото мисли и действа това, което е казал...друго нищо не искам..



Тема Re: Пускала към такава теманови [re: Vitalite]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано07.01.19 18:00



Виталия..нито съм била в началото, нито ще бъда в края на света.
Бог е далеко..свързана съм си с него, но живея земен живот и тук Човека е важен!
И Бог учи, чрез делата си, но много хора не виждат. Замисляла ли си се, защо за да създадеш поколение са нужни двама..защо Бог е направил така?





Тема Re: Пускала към такава теманови [re: ShokoLada]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.19 18:57



Шоколада, просто ти разясних какво означава всеизвестната фраза "В началото бе Словото"

, а ти ме заля с куп думи и размисли.
Разбирам, че го правиш, защото имаш своите си търсения, де

И Бог учи, чрез делата си, но много хора не виждат. Замисляла ли си се, защо за да създадеш поколение са нужни двама..защо Бог е направил така?

Днес виждам нещата така:

Приемам, че жизнената енергия/Бог/ има две проявления: плюс и минус, светлина и тъмнина, мъжка и женска - както искаш ги наречи. Всяко от тях съдържа в себе си от другото, и всяко е привлечено от противоположното. Раждане на нещо ново/развитие/ може да има при срещата на различности. И когато между тях се получи баланс, се ражда новото - енергията еволюира в синергия - новородената енергия съдържа информация за родителите си, но е съвсем нова... и Енергията е само проявление на Съзнанието - ама онова Съзнание, което обхваща Всичко в Едно.

Възможно е утре да имам друга теория. И дори в мига следващ този... о, вече я имам В крайна сметка - жизнената енергия осъществява себе си в движението и промяната.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.