Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: Awaken!]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано24.04.15 08:45



Благодаря за отговора...: ) Друго си е като има комуникация.. и изразяване на лична позиция, някак всичко добива определен смисъл. За това обичам и диалозите, човек научава много повече, от всяка прочетена книга, макар и древна да е тя...


Разбрах те, но това което ми казваш е невъзможно, за мен. Това е Земен живот. Духът и тялото са едно цяло, не можеш да ги разделиш, а направиш ли го, никога няма да бъдеш щастлив. Чрез сетивата си, ние приемаме външния свят, а те пак принадлежат на тялото. Ако не докоснеш, няма да усетиш, ако човек никога не е имал ръце, той не знае какво е допир. Ако не видиш, няма как да изградиш представата си за света, образите му. Ако не чуваш, няма как да знаеш какво е песента на Славея. Ако не помиришеш, как ще знаеш какъв е аромата на розата? Какво е любовта без докосване, както е тъгата без сълзите...
Разбираш ли ме? Духът и тялото са просто едно цяло, няма как да ги разделиш или отделиш. Духът може би се отделя само когато човека умре...ако въобще и това става.
Състоянието на щастие на удовлетворение и опиянение са единствено, когато човек е в хармония със себе си и околния свят. Когато чувства, диша и живее. Когато не спира обмяната на енергия, дава и получава...
Разбирам, че е по-лесно да се живее с някаква супер идея, за друг свят, за сливане с Бога, за някакви древни Истини, ама...това повече вреди, отколкото помага.
Сега ще те попитам нещо. Ти като погледнеш назад в живота си, какви спомени имаш? За какво си живял? Колко хора си направил щастлив? Колко споделени мигове имаш? Въобще какво си направил с живота си?
Другото което не ми харесва в тези книги е, че се опитват да направят човека тотален егоист, а то не е така, всичко е обмен и споделяне. За мен.
Казах мнение и спирам, защото всеки следва своята Истина. Ти намираш твоята в древните книги и илюзиите, аз моята в друго...и двамата вървим по пътя си.
Хубав ден от мен. Това е просто мнение...и сори че е толкова дълго...обещавам няма повече да се отплесвам. : )



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: 1ombre]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано24.04.15 09:15



Извинявам се, но абсолютно изместихте темата на Саксън, казваше се Две капки вода и ставаше дума за предаването в нея!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: saksun]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано24.04.15 09:40



Сакси, ако ти пречи или имаш нещо против диалога ни с Омбре, ще го помоля да изтрие мненията ми. На мен не са ми важни и не държа на тях.


Сори за спама.

пп Омбре, можеш спокойно да триеш...този път нищо няма да кажа...: ))



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.04.15 00:26



Няма проблем, Шоко. Не бива да се трият мненията ти. Толкова си се старала в обясненията си към Омбре.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: saksun]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано25.04.15 10:54



хаха...еееее..баш старала едва ли...пиша на момента и даже не ги и чета втори път..тааа няма проблем за времето и старанието...не съм се престарала....


Мииии как да не му отговоря...това е първия път /поне с мен/, в който той води диалог, а написаното му не е на база линк, триене или обиди.....заслужи си човека отговорите...ама едва ли ги чете де...
Таааа нека ги изтрие, че вярно оспамихме темата...: )))...и то абсолютно ненужно...
Но ти благодаря за търпението...: ))))



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: sladunka medunka]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.04.15 14:18



"Извинявам се, но абсолютно изместихте темата на Саксън, казваше се Две капки вода и ставаше дума за предаването в нея!"

Всичко из клубовете е базирано на празен чат и словоблудство. Тук-таме някоя по-сериозна интелигентна тема. И тя отново се задръства с празен чат. В този случай се получи обратното. Една празна тема доби друг вид и сериозни разговори.

Това ли ти е проблемът?




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано25.04.15 15:33



Аз ти предложих да дадеш професионалното си мнение за конкретно изпълнение на Азис. Ти не го направи.

Ако те попитам какво мислиш за "тримата тенори" на нашето време, за най-добрата Тоска, за коронната роля на Райна Кабаиванска, отново няма да отговориш. Така ли е?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано25.04.15 17:21



Интелигентна тема? Сериозен разговор?...Мчееее това скука бе... : )))))
Пожелаха ми мъдрост, аз се изсмях и що ми е..само да ми тежи, а ти представяш ли си да имам вековна мъдрост...: ))))..малиииии такъв товар не искам...;)...напротив, искам да съм бебе и сега да откривам света, аз и сега го правя де, ама натрупаните ограничения в повечето случаи ми пречат и докато се преборя с тях, губя време...





Тема Re: "Като две капки вода" [re: saksun]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано25.04.15 19:49



"Аз ти предложих да дадеш професионалното си мнение за конкретно изпълнение на Азис. Ти не го направи. "

Мнение за конкретно изпълнение на тоя педерас не мога да имам, защото живея на хиляди клм. от Б-я. Но имам предостатъчно впечатление от неговата личност от последните години. Той беше дори водещ на предаване, ако си забелязала.
Отвратен циганин-педерас.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано25.04.15 23:31



пак си трил! Защо?
Това беше грешка и то фатална...излизам оттук и няма повече да пиша...
За съжаление ти просто си един тиранин, опитах се да ти дам време за да видя, дали ще има някаква промяна, тъкмо помислих, че вече си осъзнал какво дразни и ти пак наново, пак използва властта си...ми добре!...ползвай я!
Бай Омре, оставам те да си модерираш...явно това е желанието ти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.