Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано20.04.15 15:37



... Мда, би ли се аргументирала,Лъчи?

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: saksun]  
Автор 1ombreМодератор (член)
Публикувано20.04.15 18:39



"На мен Азис ми направи впечатление като изпълняваше песен на Лили Иванова. Също като Георги Христов и Майкъл Джексън не беше лош образ."

Падна ми в очите.....
Как можеш да харесваш този циганин-педерас Азис ????!!!!




Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: 1ombre]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано20.04.15 19:01



...шефе, що обиждаш човека... Кви са тия расистки изблици?

падна ми в очите... Какви са ти аргументите срещу него освен произхода и спорната му сексуална ориентация...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: 1ombre]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано20.04.15 21:25



Айде пак!
Човекът е певец, съди за него по гласът му, ако даваш мнение, а дали е циганин или педераст, какво те засяга?
На мен по принцип и гласът му не ми харесва, обичам дрезгавите мъжки гласове...но не ми пречи да не го отричам. Азис си е Азис и толкова.
Стига бе, Омре, остави хората на изборите си...



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано20.04.15 21:42



... Бе и аз не го харесвам никак, но си е популярна личност и шоумен, не ми пречи на мен... И да го отрека, кво печеля, отрекла съм част от реалността...



Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор 1ombreМодератор (член)
Публикувано20.04.15 22:56



1.Педерастията е БОЛЕСТ ! Сбъркан хормонален баланс.
2.Педерасите се обединяват по света и искат да направят и нормалните хора педераси.Всевъзможни световни паради и др.
3.Младото поколение, което няма още изграден мироглед като гледа такива като Азис може да се подведе и стане също педераско поколение - без да са болни по рождение.
4.Циганите у нас и по света не са прочути със своята коректност и здрав разум. Престъпно племе са.





Ако нямаш нещо умно да кажеш в една тема - не влизай за да я оспамваш!

Тема Re:нови [re: sladunka medunka]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано20.04.15 23:56



Не, нямам излишни сили и енергия. Разчитам, че другия ще си поразмърда сивото вещество. Ако не, значи така трябва да бъде засега.




Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: 1ombre]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано21.04.15 07:56



Дрън дрън....болест, ама не е заразна...


Искали!, ми хора са, ще искат. Какво ти пречат, те са като с нас, но с различна сексуална ориентация и в нея ли ще се бъркаш? Има ги, факт са, как може да си затворим очите или пък да ги подлагаме на гонене и омраза? И защо?
Многоооо подценяваш младото поколение, точно забраната и отричането на тях им е интересно. Не си ли спомняш ти като си бил младеж?
Има цигани и цигани...ако спреш да обобщаваш така, ще видиш, че навсякъде има добри и лоши.
Но хайде едно въпросче...ако приемем че Вселената е едно цяло, Бог е един и всички сме свързани, ти как би се приел да си свързан и с цигани, след като така ги отричаш?
Нещо не ви разбирам ученията...значи на книжка е едно, а в реалността друго, така ли?
Светът, хората, животните, растенията...всичко около нас е такова каквото Е, и според мен ние трябва да го приемем такова, без да отричаме, сравняваме и нападаме, а вече имаме индивидуалния избор дали това нещо ни харесва или не...и съответно дали дали да му обърнем внимание или не.
Не знам защо непрекъснато се бърка природния със социалния живот...в природата всички сме равни, а в социума вече стават разделенията...а ти нали се имаш за духовен и осъзнат..та за това ми е интересно защо ги делиш. За това не мога и умишлено да наранявам и обиждам, защото знам че по природа сме едни и същи, като чувства, емоции, като хора...наранявайки и обиждайки друг, все едно го правя на мен...защото отсреща човека е като мен. Дано ме разбереш. А в социума с някой самозабравил се кретен влезнал в ролята на командващ и раздаващ важност мога да споря колкото искам...но това е друго, пак е за ситуация и аз вече споря с длъжностно лице, а не с човека, защото той се крие зад длъжността.
Сега разбираш ли защо се нервя на книжките и ученията, защото те си редят красивите мъдрости, ама хората хем мислят, че вече са мъдри и велики, хем продължават с програмите залегнали от социума.
Аз приемам човека като човек, а не какъв е по някакви критерии в обществото...мога да ми бъде приятно и с клошар и с министър...защото си търся човека...а не званието или призванието му в обществото. А и с циганите не съм имала проблем...
Та хайде стига с това...този е такъв...онзи е онакъв..тук седи въпроса приемаш ли го или не...ама ти лично, а не да се опитваш да черниш и налагаш мнението си.
Просто мнение и гледна точка...реагирам на желанието някой да бъде оплют, без да има защо. Лесно е да се черни, трудно е да се позлати......макар, че и от това няма нужда...



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: sladunka medunka]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано21.04.15 08:02



Той ме възхити искрено с изпълнението си на една народна песен. Направи го по невероятен начин, а и гласът му пасваше за нея.
А иначе нямам мнение, слушала съм няколко негови неща и до толкова. Имаше само една песен май с Малина, която ми харесва. Ама аз него само го слушам, малко ми идва в повече и да го гледам...: ))



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано21.04.15 09:45



...на мен ми е забавен понякога, симпатяга налучкал правилната формула... Успешен мъж, реализирал се като хомосексуалист

ми няма лошо, всеки прави това, което може... Аз някаква песен слушах народна в негово изпълнение без халосии, много ми хареса... Но, не помня коя

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.