Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:47 22.05.24 
Контакти
   >> Сватбени вълнения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано21.04.15 13:11



На дългият ти поучителен ферман ще отговоря просто и кратко:
На света има здраве и има болести.
Има здрави и нормални хора и и има болни от всякакви болести. Те се лекуват от всякакви специалисти и болници, за да оздравеят и те. Защото НОРМАЛНОТО Е ДА СИ ЗДРАВ!!!
Педерастията Е БОЛЕСТ! Правени са опити да се излекува и доколкото знам има и успешни случаи.
НО ДА СЕ ОПИТВАШ ДА РАЗБОЛЕЕШ С ТАЗИ БОЛЕСТ ЗДРАВИТЕ ХОРА - ЗА МЕН Е НЕДОПУСТИМО!!!


А точно това се опитват да правят педерасите по всякакви начини.
И най-податливите са децата и тийнейджърите. По-слабите духом се поддават и стават педераси без да са родени като такива.

ТОВА Е ИЗРАЖДАНЕ НА НАЦИЯТА !!! НЕ Е ПРИРОДНО И Е НЕДОПУСТИМО!!!





Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано21.04.15 13:26



Че е дълъг, дълъг е, но не е поучителен...щото виждам нищо не си разбрал.
Болните хора са част от нас и въобще не ми говори, че трябва да се игнорират или преследват заради болестта им...
А ти просто за пореден път ми показваш колко си необективен.
И пак въпросче...нали не смяташ, че между тези, които така роботизирано са полегнали на Примат, между тях няма и педерасти? Или той ги пита...ти передарст ли си или не...ами ако самия Примат е гей? Това променя ли учението му....
Айде стига лицемерие, моля! Да ви имах борбите, честно!
Започвам да се нервирам и излизам от темата...
Ето...аз заявявам...на мен не ме интересува сексуалната ориентация на хората, това е техен избор...даже донякъде педерастите са ми симпатични, защото виждам в каква омраза са принудени да живеят от такива като теб...
Спирам!
Сори за спама.



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано21.04.15 17:27



Кой е пък тоя Примат?

Прочети внимателно темата "Животът е илюзия"




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.04.15 21:21








Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано21.04.15 22:13



Ей ся....тъкмо това си мислех...


А Примат е онзи твоя, какво да правя като не помня имена...но не ми отговори..ако Примат е гей, ще се откажеш ли от учението му?..айде де просто е..Да или Не..
Ти си! Да или Не? И ти се махам от главата...просто ми е любопитно...но на бас, че ще се измъкнеш и няма да отговориш...



Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: 1ombre]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.04.15 13:50



Ти слушал ли си изпълненето му на ''Ветре, клех те"? Азис трябваше да влезе в ролята на Лили Иванова. Такава задача му се падна.
Ако можеш, чуй го. Съжалявам, че не мога да ти дам линк, защото от няколко дни пиша на таблет и ютуб почти не се отваря. Там може да го видиш.
Защо не дадеш мнението си като професионално занимаващ се с музика и музикален педагог?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: azshoko]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано23.04.15 05:21



Не познавам никакъв Примат!




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re:нови [re: adekvaten]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано23.04.15 08:36








Тема Re: "Като две капки вода"нови [re: adekvaten]  
Автор azshoko (искам лято!)
Публикувано23.04.15 11:28



Охоооо...познаваш...познаваш....

....и многоооо детски начин за измъкване...а отговора е елементарен Да или Не...
И за какво въобще говорим, като ти дори на един елементарен въпрос не искаш да отговориш...а се въртиш, сучеш и хлъзгаш...
Аз знам отговора, но ми беше интересно ти дали ще имаш смелостта да застанеш зад него......е нямаш!...
Както и да е...няма да те тормозя повече.......разбрах, това което исках, даже и без отговор....



Тема Re: "Като две капки вода" [re: azshoko]  
Автор Awaken! (всепознат)
Публикувано23.04.15 22:33



"Охоооо...познаваш...познаваш........и многоооо детски начин за измъкване...а отговора е елементарен Да или Не.."

Отговорът е елеметарен, но не се получава с няколко думи вербално-
Необходими са години наред търсене на Истината, четене на древни книги, контакги с хора получили Просветлението и----практики-]

Аз от пубертета много интензивно започнах да търся как е устроен света и хората. Има ли някакви всеобщи закони и г.т. И откривах стъпка по стъпка това, което днес УЗНАХ И ПРАКТИКУВАМ.
Светът в който живеем е наричан Светът на дуализма или Майя - Голямата Илюзия.
Защото 2 основни сили се борят постаянно за надмощие.
светлина-мрак
добро-зло
истина-фалш
градеж - разрушение
и т.н. и т.н.

И всеки индивид без да си дава сметка робува ту на едната, ту на другата сили.

Но има един друг свят - едно друго измерение. Там няма дуализъм а има ВЕЧНА ХАРМОНИЯ, РЕД, МИР, ЩАСТИЕ И РАДОСТ И БЛАЖЕНСТВО. Всеки човек неосъзнато търси този свят. Хората, които са го открили ги наричаме пророци, месии, духовни водачи. Защото те са използвали специални техники за медитация които им позволават да си спират ума и сливат съзнанието си с това на Бога. Никакви илюзии повече, никакви заблуди. Те става поводници на Божествената мисъл.

А сега на твоят въпрос за духовни водачи-педераси.
Виж тези хора живеят в единение със своето Изживяване от контакта с Бога.
Те НЕ ПРАКТИКУВАТ СЕКС! Те практикуват трансформиране на първичната животинска сексуална сила в духовна. Да.Тази неутолима сексуална страст при човека може да се трансформира в ДУХОВНО ПРОЗРЕНИЕ ИЛИ ЯСНОВИДСТВО И ПРОРОЧЕСТВО.


Повече няма да ти обяснявам Търси и чети книги по ъпроса. Вече в Б-я всичко се превежда и публикува.



Редактирано от 1ombre на 23.04.15 23:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.