Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 28.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Дидka]  
Автор милaниcт ( АКУРАТЕН )
Публикувано04.12.08 17:56



Не се карайте мили дами Ето къде се разисква този проблем





Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: милaниcт]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.12.08 18:04



аз не се карам .. точно и ясно аз си искам отговор на въпроса, който зададох, а не просто некви приказки за фон .. аз ако искам фон ще гледам новините ..

First rule:I RULE!!!



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Дидka]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано04.12.08 18:42



Дидке, прочетох на Минка поставете, ама никъде не видех да се призовава към вендета, бе. Не разбрах кво ти е питането, нито , пък що трее те разстрелват??? Ми, искаме културно и цивилизовано да се радваме сички на тоя прекрасен свят, ве, Дидке. Всеки може да си прави квото си иска, ама с една малка подробност: да не пречи и вреди с действията и постъпките си на останалите хора , ве. Тва е!





Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: krakle]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.12.08 19:02



първо най-учтиво те моля да не ми говориш на "Ве", защото за мен това е форма на крайна простащина и второ ако наистина беше прочела всички постове щеше да разбереш за какво говоря .. а въпросът, който за 4ти път повтарям е следния:

след като така подкрепяш изблиците на минка .. както тя не те знае нито каква си, нито що си ти ще й викаш ли евала минке за расистките ти възгледи и призива ти за разстрел на малцинствата или ще бягаш на където ти видят очите ?!

от това по ясно не мога да си задам въпроса ..



First rule:I RULE!!!

Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Дидka]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано04.12.08 19:11



Що така се нервиш, ве?" Ве" не е равно на "бе"...така, че моа ти говора с тая форма, без да те обиждам

. Виж са, Дидке - не са хубави тия работи, дето искаш да слагаш в устите на хората неизречени думи....ако, ме разбра , де. Турни цитата да видим за ко се бориш...



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: krakle]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.12.08 19:27



на "ве" ще говориш на потенциалните си деца дето би трябвало да го имаш .. аз те помолих културно .. като не ти изнася .. довиждане ..

и още нещо .. цъкваш на ника на минка отдолу има надпис прочети всички мнения и виждаш всичките й мнения, научаваш се да четеш, четеш и разбираш .. в този форум нямам за какво да се боря .. виж за теб мога да кажа с открито сърце че всячески се бориш да не отговориш на въпроса ми щото не ти изнася ..



First rule:I RULE!!!

Редактирано от Дидka на 04.12.08 20:28.



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Дидka]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано04.12.08 19:51



Сичкото на Минка нема да го чета, разбира се. Това е по темата и. А в тази тема, тя не призовава към нищо такова, за което ти твърдиш. Не разбира, защо сте и скочили така на жената...тука.



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: krakle]  
Автор Axueв ()
Публикувано04.12.08 19:57



Само за смърт,кво толкова,а и някоя друга обидна квалификация,но то си е в реда на нещата,нали?



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Axueв]  
Автор krakle (шемет)
Публикувано04.12.08 20:09



Това ми прилича на дебнене и съсредоточено вторачване в устата на човек, та, белким той се изпусне с некоя дума, която може да бъде използвана като оръжие срещу самия него. Мисля, че ОСНОВНАТА идея на темата не е призоваване към саморазправа , нито крайни ексцесии, а съвсем друга-да има ред и дисциплина в града и да се предприемат адекватни мерки спрямо анархистично самозабравили се хора, които безпокоят други хора.



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: krakle]  
Автор Дидka (апедевсия)
Публикувано04.12.08 20:36



... Тук 5-6 човека дето пишат редовно в този форум са хвани единия, удари другия От всички драскачи обаче еднолично и тържествено обявявам Дидка за най-простата ever I see ..

... и не се занимавай с неща, дето не са ти ясни. А на тази другата дето иска игнор за потребителите ще и кажа че господ така ще я игнорира, че отсега чувствам как ще гори в ада заедно с мургавите и събратя по душа ..

ихххх кво викаш .. искаш ли подарък за коледа калашник или поне лютив спрей ?!

First rule:I RULE!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.