Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 13.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Hитo знaм, Hитo мora]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано30.08.08 14:46



Браво на екипа , скъсал ти ципа



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: neverojatna]  
Автор Mинka (непознат)
Публикувано31.08.08 10:20



Много се изнервям като почнете да демонстрирате интелект, компетентност и дрън-дрън. Аз Ви обяснявам как стоят нещата, посочвам с пръст очевАдните проблеми за обществото и града ни, а езиците в Индия нямат съществено значение, когато си тровиш нервите с ромите и грабителите на БГ. Какви са тези пошли снимки, циганка разпънала сергията и гледа тъпо. Навсякъде боклици, лоши миризми, маймунски звуци, крясъци, дюдюкания. Колкото до изрусените каки има ги и на околовръстното, жалко че това ти е ценностната система. Отново размирици в Столипиново Пловдив, Ихтиман и т.н. И мишки като Вас цъкат с език и псуват и толкоз. Утре нечистоплътните роми ще откраднат от вас, ще изнасилят вашето дете и тогава ще се сетите за Минка, която ви "светна" със задавощия се необратим апокалипсис. Чудно ми е защо никой не предприема нищо за ограничаване циганизацията на България. Никой неможе да отрече че се роят като хлебарки в геометрична прогресия и няма да е далеч деня в който ще ни затрият. Генно е заложено при тях да оцеляват и прогресират с многобройността си за сметка на еволюционното им израстване. Жална ни майка след 30-40 години. Възрастна съм и със сигурност няма да съм жива тогава да Ви видя всички тук многознайковци как се гърчите като червеи, ако не сте избягали в чужбина да миете чинии



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Mинka]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано31.08.08 14:51



За N -ти път те питам защо не роди поне едно дете ,за да помогнеш за баланса да между българи и роми



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Mинka]  
Автор neverojatna (даже невъзможна)
Публикувано31.08.08 18:33



Хвала! И да живей!


Вдъхновена от пламенното ти слово предлагам за целта в милата ни татковина да се въведе смъртно наказание без съд и присъда, само на етнически принцип. И да отидем да мием чинии в Италия.

Пъ.съ. Внимавай какво говориш за снимките, щоту са постнати от г-н Модератора и да не си навлечеш справедливия му гняв.



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: neverojatna]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано31.08.08 19:03



Дано намерите в Италия къде да миете чинии след като са най големия производител на миялни устройства в света

По вероятно е Минка да къпе някой пенсионер

IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Mинka]  
Автор Axueв ()
Публикувано31.08.08 20:51



Минке,според мен снимките са хубави и искрени,другото няма да го коментирам....гади ми се,само че от такива като теб...



Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: милaниcт]  
Автор neverojatna (даже невъзможна)
Публикувано01.09.08 09:58



Миялните устройства правят миячите излишни, смятам да се насоча към Виентнам или Бангладеш.





Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Mинka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано01.09.08 14:45



и тогава ще се сетите за Минка, която ви "светна" със задавощия се необратим апокалипсис.
Minka is good! Minka is God!




Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: Bgpunk]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано02.09.08 20:10



NEXT LIFE



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO

Тема Re: На вниманието на всички!нови [re: neverojatna]  
Автор милaниcт (Обичащ )
Публикувано02.09.08 20:12



Там пък едни наводнения им мият посудата



IL TIFOSO PIU VINCENTE AL MONDO


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.