Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема В стаята ти?нови  
Автор reader (I long for you)
Публикувано14.05.06 20:12



От доста време ми се е искало да ви питам, но все не намирах достатъчно време, за да пиша тук.

Разкажете ми какво има в стаята ви.

Вашето лично малко пространство, колко голямо е всъщност? И колко неприкосновено? Всеки ли има достъп до него или не? Какво се вижда през прозореца - пушещи комини, улици, пълни с хора или просто зелено? Какво преобладава вътре - цветове, книги, музика или нещо друго. Такава, каквато я искахте, ли е вашата стая?

It feels so incomplete...


Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.05.06 20:29



В моята ли ? Компютър, плочи, грамофон, голямо легло, прах, хаос, кашони с плочи, кабели, като змии оплели всичко.




Тема Re: В стаята ти?нови [re: Bgpunk]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано14.05.06 20:38



А място има ли?
Не са ли построили някоя магистрала долу?

It feels so incomplete...

Редактирано от reader на 14.05.06 20:42.



Тема Re: В стаята ти?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 20:51



Хайде стига писа с клонинга си...не си забавен.



Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.05.06 20:59




Лош клонинг, лош, лош...
Защо все ми избират за клонинги такива секси създания като теб, о русокоса работничке в министерството ?
Място има, нали все те каня на гости, пък ти не идваш.
Ако нямаше място, щях ли да те каня, да попитам смело...
Иначе, до блока ми вече не останаха асфалтови пътища. Всичко пропадна. Никой не ремонтира.




Тема Re: В стаята ти?нови [re: Bgpunk]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано14.05.06 21:04



Откак се смени статуквото ти, хич и не ме кани! Шансът да се запълни оркестъра с цигулки не е особено голям. Но както и да е, да не наливаме масло в огъня.

Къде си държиш книгите? В една стая няма място за жена, плочи и книги едновременно.

It feels so incomplete...


Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.05.06 21:09




Шансът да се запълни оркестъра с цигулки не е особено голям.
На село са засели 40 тикви - цигулки, знаеш ли какви меланхолични тиквеници и рачели стават от тях?
Книгите ми са в хола, все едно не си идвала у нас. Има място за всичко, и за жени, за книги и за плочи...




Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано14.05.06 21:14



Неприкосновено пространство май ми остана само терасата,но пък каква гледка се открива(откриваше)само...при ясно време цялото старозагорско поле,та чак до Сакар планина.
Сега половината гледка заема съоръжение с неясно предназначение(по грозни слухове - Пайнер клуб).



Тема Re: В стаята ти?нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано14.05.06 21:17



Все на теб се падат хубавите руси клонинги,а на мен - Прошарения Стиви...няма справедливост на този свят,нямаааааа!



Тема Re: В стаята ти?нови [re: Axиeв]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 21:33



Ама много сте арогантни, възпитани господа.
На познай кой съм аз ли играем?

Редактирано от droпix на 14.05.06 21:51.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.