Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 12.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Видя лиии?нови [re: reader]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.05.06 00:20




айде стига де, виртуални любими...
аз току що те размених за Стиви, пък сега какво стана...
късам договора, чу ли, Ахиеееееееееееееееев...




Тема Re: Видя лиии?нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано15.05.06 08:14



Aaa,договорът си е договор,взимай си го Стиви,един път да се уредя с нещо русо пък било то и виртуално



Тема Re: В стаята ти?нови [re: droпix]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано15.05.06 09:28



Само не мога да разбера какво имаш против блондинките? Нали знаеш, че вицовете за блондинки са измислени от злобни брюнетки, изоставени от мъжете си заради блондинки? И колкото и да не съм фенка на Азис не мога да не се съглася с думите му, че "русо гладно няма". Помисли малко и ще видиш, че е така.

И пак започваш с обидите по съвсем невинна тема. Защо тогава се сърдиш, че отношението към теб е враждебно?



Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано15.05.06 10:05



В стаята ми - хаос, в който само аз виждам някаква логика и ред. Хаос, който харесвам и сред който ми е комфортно. След поредица спорове и скандали мисля, че успях да убедя "домашните любимци", че този хаос не трябва да се "подрежда". През прозореца виждам техникумите, парка край Бедечка и съседния блок, колкото и да не ми е приятно. и колкото и да е странно за някои ми харесва, че МОЯТА стая е в Стара Загора, а не в София напрмиер, която много хора издигат в култ.



Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано15.05.06 11:37



Ами аз от доста време си нямам моя стая. Но преди, когато имах, изгреждаше така: креватче, книги, скромна уредба за ~3000 USD, СД-та, касети и компютър на голяма маса. За предпочитане без бъкотия и безпорядък, иначе не се чувствувам комфортно.
Мечтата ми е един ден да събера всичките си книги на едно място.



Тема Re: В стаята ти?нови [re: reader]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано15.05.06 13:34



Стаята ми..

По план се води "кабинет". Използвам си я само аз.
Имам си диванче, голям гардероб, огромна етажерка за филми и музика.
Бюро. На него се мъдри лаптоп и настолна лампа, а също и част от музикалната техника. Две големи тонколони.
Килимче
Прозорец и тераса. Не виждам комини и заводи, а само зеленина.

The state of your life is nothing more than a reflection of your state of mind


Тема Re: В стаята ти?нови [re: droпix]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано15.05.06 13:36



Русланчо, с тая мътилка в нежната ти душичка ще остарееш преди Иво - това е сигурно. Нищо че разликата ви е приблизително 14 години

The state of your life is nothing more than a reflection of your state of mind


Тема Re: В стаята ти?нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано15.05.06 15:56



Да,на определен етап човек няма шанс за собствена стая....
Спомням си,когато се нанесохме в ново жилище какви планове имах - тук бюро,там секция с всичките ми книги,класьорите ми,плочите и касетите...но с течение на времето подрастващите характери покрай мен обсебиха почти всичко.За което ни най-малко съжалявам,напротив....



Тема Re: В стаята ти?нови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано15.05.06 16:04



Уви, така е, след определен брой години трябва да си търсим второ, трето, четвърто жизнено пространство.
Иначе ни изместват трайно.
Колко квадрата ви е апартамента?




Тема Re: В стаята ти?нови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано15.05.06 16:43



позната ситуация




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.