Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 28.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема нова икономическа география  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано29.03.01 19:15



С какво свързвате Казанлък?



Тема Re: нова икономическа географиянови [re: poзинka]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано29.03.01 19:27



Защо - икономическа география ?
Казанлък го свързвам с разкошни хора . Които нямат капаци покрай очите си и не мислят за пропуснатите ползи . Често поглеждам във вашата страница / ако мога така да се изразя / - радвам се за появата ти по комшийски . Приветствам те с Добре дошла !



Тема Re: нова икономическа географиянови [re: poзинka]  
Автор Иcтopиka (РУСКИ ШПИОНИН)
Публикувано29.03.01 21:11



аз го свързвам с казанлъчанки и с розенки

, а с какво трябва да го свържем според теб




Тема Re: нова икономическа географиянови [re: Ивaн]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано29.03.01 22:25



Въпросът е свързан с най-новата икономическа география, преди се е пишело в учебниците за рози, оръжия, а сега...и в бъдеще..
Може би за ... дрехи на килограм...
малко градове могат да се похвалят с такива огромни човеко-потоци за закупуване на килограми и тонове дрехи...
кооолко заралий идват през почивните дни да си купят дрешки, играчки, пердета, кърпи...да знаете. /и от други градове, де/
абе ние сме центъра на отпадъците...
има и малко гордост в думите ми, да не си помислите , че съм градоотстъпничка, все пак по-добре нещо такова, отколкото нищо...
То не само нашия град е отпадъчен, но да не задълбаваме и разширяваме...на национално равнище..
Ще се чуе, времето ще си покаже...

Мерси за приветствията!





Тема Re: нова икономическа географиянови [re: Иcтopиka]  
Автор poзинka (ентусиастка)
Публикувано29.03.01 22:40



За казанлъчанките ми е ясно, макар че не се вместяват някак си в термина икономическа география, но розенки защо споменаваш ...





Тема Нека позная!нови [re: poзинka]  
Автор 3aropka (специално)
Публикувано29.03.01 23:16



Оръжие? Хмммм...
Всъщност лично аз, също го свързвам с едни от най-добрите си приятели. И дори съм си мислела, че не познавам кофти казанлъчани. Всичките са МНОГО наши хора! Чак странно звучи - без изключения... ?

А сега - лека ти нощ, розинке!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.