Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 12.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Казах ли ви ......  
Автор braconiera (непознат )
Публикувано22.03.01 00:19



Е аз казах ли ви че Стара Загора е еснафски град. Внимателно прочетох всички мнения и освен егоизъм нищо друго не виждам.
Аз съм роден в Чирпан но живея тук много години и просто съм
възмутен от този град. Извинете ме но помислете около вас на колко хора можете да се доверите и разчитате реално.

Чао



Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: braconiera]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 00:55



Такааа , я да видим сега - ти дето се дистанцираш от нас - ти дето не носиш нашите кусури - дай едно рамо , постой да ти се доверим . Не се извинявай за нищо . Ела и поеми - напиши още нещо . Покажи ни кирливите ризи , а от нас който има какво да поеме от теб - ще ти благодари ....



Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: braconiera]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано22.03.01 09:14



Супер! Имаме си вече цензура!!!
Това е страхотно! Най-сетне има някой, който ще ни разкрие грешките и ще ни посочи праведния път! От кога те чакам, пич!!!! Дай сега да го видим Чирпънския опит набърчо, че няма време! Трябва нещо да се промени, не е ли така!?
Кажи кое е онова зрънце, което донесе от родния Чирпан и което ти пречи да си като всички нас!!!! Може пък и от нас да е останал някой, жаден за промяна.... И ти да се кажеш човека, който ще поведе хорото към нови висини!!!
чакам с нетърпения свежи идеи и Чурпанско ноу-хау!!!



Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: Cнeжaнka]  
Автор braconiera (непознат )
Публикувано23.03.01 17:45



Снежанке, аз не съм светия че да ви показвам праведния път. Аз не мога и да Ви дам свежи идеи за промяна тъй като човек има свой характер а морала му се гради повлиян от хората които го заобикалят и времената в които живее. Нищо няма да има никакъв смисъл. Трябва да се положат много усилия за да може един старозагорец да разчупи черупката в която се е затворил и да даде воля на човещината си. Всъщност това е абстрактна тема за вас и мисля че няма смисъл да коментираме. Нямам толкова много време иначе мога да ти напиша цял роман по темата.
Мисля че най важното е човек да бъде човечен а не злорадстващ егоист надпреварващ се със други подобни които го заобикалят.



Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: braconiera]  
АвторИвaн (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 08:25



Уважаеми Бракониер ,
Обръщението ти е към Снежанка , но и аз се имам за Старозагорец и съм засегнат от словата ти . Абстракцията - човечност и пословичният егоизъм, са пред теб , но явно не са те отвратили дотолкова за да замълчиш във висотата на гордоста си . Гордей се съгражданино на Яворов ! Радвам се за сполучливо посоченото камъче в обувката ни . Умело си намерил слабото място на черупката ... пожелавам ти и в реалноста да се престрашиш да почукаш на подходящото място . Щом дълго живееш между нас дано в калта съзреш поникнало цвете , което да разчупи твоята черупка от огорчение .
Снежанке , прощавай - обадих се преди теб





Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: braconiera]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 21:57



Ухааа!
Не зная как да ти се отблагодаря за смислените слова... Те ме научиха на толкова много и ми дадоха идеи за невероятна и конструктивна промяна!
Така и не се сещям какво мога да направя за теб от признателност......
Но ще си го имам за домашно.
На първо време ще си запиша в клубния дневник:
Днес, незнам си коя дата, аз, Снежанка от Стара Загора, предпочетох да бъда Чирпанлийка!
Че те чирпанлиите се оказаха будната съвест на града ни бе!!!! Гледай ти! Пък ние сме тръгнали да я търсим помежду си! Знаех си аз, че спасението ще дойде нейде от вън!!!!
Те ти тебе, старозагорецо, топла вода!!!!
Бракониерството бракониерно дело на всеки!
Просто ставате човечни - и готово! Кво ти по-лесно от това... Е, ясната формула все още се бракониерства, но и за тва ще дойде ден щастлив!!!!
А до тогава - чупете черупки, Старозагорциииииии!!!!!
И дано са ви яки човките!



Тема Re: Казах ли ви ......нови [re: Ивaн]  
АвторCнeжaнka (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 21:59



О, няма проблеми!
Просто и двамата сме фенове на Яворов.....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.