Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:54 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: kaka ti]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано26.12.04 14:26



Честито Рождество Христово и на теб.
Ами ти си била много междуклубарска, навсякъде ходиш и всичко знаеш.
Обаче не знаеш, че вчера хакнах себе си с бира, 2 вида водка и Grants. После се опитахме да влезем в стриптийз бар, но се оказа затворен, а накрая щях да се изгубя в Южния парк в 6 часа сутринта.
Сега ме боли глава и ми се повръща.
Всичката тази лична информация ти я споделям, защото ми е супер зле и няма на кой да си изплача мъката.



Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: spider4o™]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано26.12.04 17:52



Благодаря за пожеланията!
Не бива да правиш такива гърмящи смеси, ама ще се научиш! Сега почивай, пийни зелев сок-студен и други такива процедури и ще се оправиш.
Аз нямам много време за клубове, имам доста ангажименти и главата ми бучи от какви ли не дертове /не от водка+бира/, но след като ме разсмя така, че не можах да спра да се смея маса време, потърсих къде другаде си писал и тогава попаднах на Елена Йончева - щях да умра от смях...
Ти на какви години си, бе, човек?! Приличаш ми както на 16 и половина, така и на 36. Не че има значение. Голям си образ. Защо не намериш някакво медийно поле за изява, или театрално?! Мислил ли си. Сигурно не, но според мен си струва да помислиш.
Айде чао. Утре като отида на работа, ако имам време, ще те потърся пак в нета.



Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: spider4o™]  
Автор Унивepcaлни пeщи (OA)
Публикувано27.12.04 12:18



добре си се нахакал !

-> Днес в Суматра. Утре и във вашите домове

Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: Унивepcaлни пeщи]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано28.12.04 21:25



казвал ли съм ти, че някои сигнатури ме кефят особено много?



Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: kaka]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано28.12.04 21:32



Ами проблема не беше в консистенцията на погълнатите от мен течности, а по-скоро се изразяваше във факта, че по-рано вечерта бях при баба™ (!), чието угощение е ненадминато по нашите ширини. След бабината хранителна терапия какъвто и алкохол да бях пил, щях да съм горе на черешата полужив. Кофти работа, възнамерявам да не се повтаря.
Аз за клубовете нямам много време и не...не ходя на работа, но не заради това нямам време и съм зает.
А не знам какво значение има на колко съм, но за протокола съм на 18, което е доста относително, тъй като хората над 25 ме категоризират като "недорасъл", с неизживяно детство и прочие, докато тези под 25 смятат, че съм доста зрял за възрастта си. Иди разбери. Не знам защо избрах точно 25 за възрастова граница, но просто така ми дойде.
Все пак се успокоявам като погледна хроата около мен и отчитам, че всичко си ми е наред, защото повярвай ми...ИМА МНОГО СТРАННИ ХОРА на тоя свят. Всеки ден се убеждавам все повече в правотата на предишното изречение. А пък сутринта на 26 вече беше въръхт на всичко, когато видях схлупена дървена къщурка, направена от дъски и полейтилен в центъра на София, до НДК, в края на една заснежена полянка насред Южния Парк. Къщата сама по себе си не беше фрапираща и приличаше на детска къщичка. Странното беше, че в нея имаше хора, които живееха вътре.



Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: spider4o™]  
Авторkaka (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 11:09



Ех, Спайдърчо, Спайдърчо, добре че писа, бях се разтревожила!
Радвам се, че си добре.

А колкото до хората, които живеят в парка в полиетиленовата къща, какво да ти кажа ..... аз като една "кака" вече не се впечатлявам от много неща, претръпнала съм до голяма степен на човешкото нещастие, защото и в моето семейство има едно количество от скоро. Освен това, нали се сещаш, че живеем в България - "като една човешка длан", а не в Германия, например....
Чао, засега, пиши ми понякога.

Ти си сладурче! Ако имаш начин, изчезни от тук. От тъпата държава имам предвид. Спасявай се нанякъде. Език знаеш, какъв ти е проблемът. Родителите ти са сигурно млади, за сега нямаш грижи с тях. Направо се омитай. Така ги виждам аз нещата за младежта.



Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: kaka]  
Автор ViperX (just a snake...)
Публикувано29.12.04 16:01



да, нека отиде в Сибир


I just want to win, it's as simple as that.
-Roy Keane


Тема Re: А, тая кака навсякъденови [re: ViperX]  
Авторбaтko ти (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 16:17



Тебе не си спомням да съм те питала......кой номер гащи носищ?!

Кой те натиска, та звъниш?!



Тема Re: А, тая кака навсякъде [re: бaтko ти]  
Автор ViperX (just a snake...)
Публикувано29.12.04 17:33



ало, нерегистрето
в моя клуб мога да пиша каквото си искам
всъщност мога да пиша каквото си искам навсякъде, но тука особено много, неели тека?


I just want to win, it's as simple as that.
-Roy Keane


Тема Re: А, тая кака навсякъде [re: ViperX]  
Авторбaтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:41



Горе-долу е така, ама не точно!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.