Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:19 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано14.01.05 14:09



Нема да закачаш Спайдърчо, че ... ще мреш в кофите!!!




Отивай при руснаците! И не се връщай!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от woman_eur на 14.01.05 14:13.</EM></FONT></P>

Прави лошо впечатление, пиленце, когато некво пишлеме като тебе говори за руснаци... Ти някога виждал ли си руснаци, живял ли си с руснаци и изобщо.....за какво говориш!!!

Редактирано от woman_eur на 14.01.05 14:38.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: MЖ]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 14:14



Ама аз в горната тема не съм споменал нищо за руснаците.
Но добре ме подсети, трябваше и тях да оплюя.
А пък Патладжанчето го/я хванах, че е травестит с много лоша сексуална ориентация, щото ту пише "аз съм бил", ту "аз съм била", с други думи може да си допадне с пернатите глупаци, дето са писали по форумите и затова дискредитирам тези заплахи. Паяк страх нема!



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 15:12



Тц, много препълнено е тамка. Искам да ма уплетат в паяжина и да ма провисят на петолъчката на кремъла. Инак няма да ида при руснаците.
Пък като питаш за руснаци за живеене - не съм живял, за познаване - познавам, и какво му е лошото да говоря. Питах паячето щото еднъж са беше изходил в клуба за мангалите те да си останат ма да изгоним руснаците, щото така решил.
И друго ти пък как разбра че съм пишлеме, ми ако съм веке пенсионер?



Тема еВАЛА начи тва паяците стенови [re: spider4o™]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 15:13



опасни бе!



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: spider4o™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано14.01.05 16:02



В общи линии нашия човек хич не е по литературата - остана съчинението-разсъждение като форма на изпит по литература. Затова сигурно ще залагаме на изпит по математика + изпит по биология или химия за НПМГ. За езиковите гимназии незнам дали ще успее, литературата ще го провали. Аз съм го записала на едни курсове, Не ходи на частни уроци, уж пише някви разработки, ама хич не са му по сърце. Рецензиите все са му лоши, само напоследък има една по-добра....
А Игор Дамянов какво да прави човека и той душа носи, както се казва...
То от него нищо почти не зависи. Тази година нали се заговори за промяна в изпита по литература точно - да бъде заменен с тестове. Е няма как да стане, защото тези парични потоци, които текат към частните учители по литература, не са лев и два. Това (от моя гледна точка-счетоводна- са си отвсякъде необлагаеми доходи) са маса пари, които на никого не му се изпускат. И сигурно от тях има отклонение към който и да е министър на образованието за да бъде лоби и така... Той затова ходи да си джитка по клубовете.
А колкото до 73-то училище - старото му име е "Д-р Кирил Драмалиев" с преподаване на руски език! Кака ти (мойта скромна персона) завърши там средното си образование през култовата 1986 г. Леле, колко време мина! Това училище си беше образец на социализма. В смисъл, че там имаше такива учители, които бяха в тон с тогавашната комунистическа власт и такива, които бяха страхотни! В момента има и от едните и от другите. Аз все още поддържам връзка с някои от учителите. Дори към една литераторка може би ще се обърна за помощ точно преди изпитите на младежа. Но той за там не знам дали ще се класира. А, бе здраве да е!
А иначе ти благодаря за отзивчивостта!




Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано14.01.05 16:36



Пенсионер си, колкото аз съм Мая Плисецкая (ако изобщо знаеш коя е), но не съм! Ти бъди рахат, аз знам кой си, макар че това няма значение!

В паяжина не се оплита всеки, просто това е привилегия. В Кремъл също не отива всеки, това също не е за всеки! Както масата е Салиери, а Моцарт - един!

А в днешна Русия има много територии, които не са така населени! Споко!
Аре стига ти толкова отваряне!






Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: Viper X]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 16:57



Е да, щото ще си президент на БФС.
То професията ти ще го изисква.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: spider4o™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано14.01.05 17:00



Искаш да кажеш, че Вайпъра ще бъде на мястото на Батето Славков?!

Тая работа няма да стане!

Вайпъра е недостоен!



Тема Хаххахахахаханови [re: woman_eur]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 17:03



Хахаха, знаеш ли, че моята истинска кака е завършила също 73 СОУ? Предиии...май беше 7 години. Значи е било някъде около 1998г.
...
Запознат съм само с езиковите. Иначе аз за математическите не знам, ама влезе ли в СМГ или НПМГ ще стане невероятна изчислителна машина и вероятно всичко ще завърши със сдобиване на семейството с един академик по математика. Там няма лабаво. Пък и по-добре, като не му се занимава с литература няма смисъл да се мъчи човека.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: woman_eur]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 17:09



Аз мисля, че Вайпъра има достойнства за президент на БФС.
1) Играе ФИФА.
2) Псува по врме на мач.
3) Храбър е и се вре в чужди футболни агитки, на което аз лично съм присъствал.
4) Почтен и коректен е и никога не би приел подкуп от друго лице.
5) Мързелив е и няма да му се занимава => ще остави съюзът сам да се разивива и така оставен сам по пътя на естествената си еволюция Българският футболен съюз ще се обнови и ще започне да ражда нови легенди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.