Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: spider4o™]  
Автор KU4KA (малко но зло)
Публикувано12.01.05 19:50



А право на обжалване до месец има ли?!



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: spider4o™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано13.01.05 09:08



По въпроса за мюфтиите - дано си гледал филма на Милош Форман - "Амадеус" - излезе в края на 80-те години. Образите на Моцарт и Салиери са невероятно красноречиви. Темата за талантливия и бездарния е вечна. Масата е Салиери, Моцарт е един. Повечето хора не могат да се примирят, но те просто са един Салиери. Като Вайпъра, например.
В случая ти си Моцарт.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: Viper X]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано13.01.05 09:14



Виперчо, не се научи да пишеш грамотно и това си е! Не се пише предостъпиш, а преотстъпиш....Е*и, учи, е*и, учи...и цел живот си ходят ненаучени....



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: Viper X]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.01.05 16:47



Ако не приемаш моето решение, значи не приемаш клуба в срок от 1 година. Аз имам историческата обоснованост, тъй като написах първата тема и още в нея обявих властта си над Споко. Както вече споменах, не мога да защитя притежанието си, а и да извоювам еднолична собстввеност, няма да имам време да се грижа добре за нея. Затова замразявам делото за тази година.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: woman_eur]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.01.05 16:50



Не съм гледал филма, но знам едно: аз съм spider4o.
И точно в момента ме притеснява проблемът с боклуците в София, защото след 15 мин. излизам от вкъщи и не знам дали ще могад а понеса, ако евентуално се натъкна на противната миризма покрай НДК.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: KU4KA]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.01.05 16:51



Да, предполагам.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: Viper X]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.01.05 20:52



Имаш само временна собственост.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: spider4o™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано14.01.05 10:25



Здрасти, не се дразни от това, което ти написах за Моцарт! Аз като два пъти по-възрастна от тебе си позволих да ти обясня поведението на "мюфтиите". Дано не си ме разбрал криво. Както и да е...

Може ли да те помоля да коментираш положението в училищата, за които имаш наблюдения и мнение. Предстои на сина ми кандидатстване след 7-ми клас. Освен немската, първа английска и френската гимназия, можеш ли да похвалиш нещо друго или да оплюеш!



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клубанови [re: woman_eur]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано14.01.05 12:48



Хаххаха, аз почти никога не се сърдя :)
В над 20 клуба на дир.бг писаха лъжливи и еретични твърдения, че съм бил гей () и не се сърдя, а за един Моцарт ли ще се сърдя?

За училищата - мога да оплюя, разбира се!!! В този смисъл оплювам цялата образователна система. Започвам от факта, че със сегашния министър на образованието съм играл много често компютърни игри в един интернет клуб 1-2 години преди да стане министър. Е кажи ми, това нормално ли е за един бъдещ министър? Както е казал Петър Стоянов: "Никой не може да избяга от биографията си." Освен това, той е и слаб баща, щото идваше със сина си, да си губи времето...и всяка вечер киснеха в тоя клуб и естествено ги размазвах на Soldier of Fortune и Half Life.
След като преминах абзаца, който не ти даваше никаква съществена информация (но ми идваше от вътре да оплюя Игор Дамянов просто) за средното образование, ще си кажа квото ми е направило впечатление. Първо, във всяко училище е спаднало нивото. Цитат на една моя учителка от миналата година в английската гимназия: "Ако вие не си седнете на задниците, няма да постигнете това, което си мсилете, че ще постигнете само защото сте в Английската. Преди време и магаре да вкараш в Първа английска ще научи английски език, но сега не е така."
Мога да напиша цял трактат относно нейните думи, ама май си е права женицата. Дори според мен това се отнася и до другите т.нар. "реномирани гимназии" (немска, френска, втора английска), щото имам разни приятели там и слушам кво се прави. Това не е отчайващо де, защото образованието според мен си е много добро, ама ако детето иска да го получи. Иначе може да се мине целия среднообразователен курс между капките. Да не забравям, че целта ми беше да оплювам......затова искам да кажа едно голямо НЕ на Американския колеж. В моя (и съседните) клас идваха разни екземпляри от там и аз много се радвах, защото винаги ме разсмиваха със своята явно природна ограниченост. Не знам какво правят по цяла година в този колеж, ни идея.
След всичко (и нищо съществено) казано освен тези три-четири гимназии, които ти и сама си откроила, мога да препоръчам 22 СОУ, както и 73 СОУ (2ра немска май се води). Върху тях наистина имам наблюдения и знам, че там имат много добри учителски колективи. Не че съм толкова заинтересован, но просто имам леля, която работи в министерството на образованието. Трябва да я питам тя дали джитка по цяла нощ из разни компютърни клубове. Може пък да е професионално изкривяване.



Тема Re: реших какво ще бъде бъдещето на клуба [re: spider4o™]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 13:47



Ма кат можеш да оплюваш сичко наред, кво имаш против Руснаците, че и тях оплю? И кво толкова че са та писали гей ми оплюй и тях.
И освен тва варди се-решили са да та правят бисексуален:

[Тема Re: spider4o е гей??? [re: hlyc]
Автор Пaтлaджaнчeтo (Ангуа)
Публикувано 04.01.05 00:04

Ама аз ще взема да се амбицирам и да го направя бисексуален вече.

Ама аз ще взема да се амбицирам и да го направя бисексуален вече.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.