Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано26.02.21 12:31



Ти пък кога успя? С антителата. Не си споменавала да си болна. Аз ли съм нещо проспала, изтрила, или си срещнала и наборила без да разбереш? Сега как ще знаеш докога ще те пазят, някакъв срок казаха ли ти, след който вече да може да се ваксинираш?

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано26.02.21 20:32



Нямала съм симптоми.
Контактна на болни съм била.
Сега на 3 месеца ще си изследвам антителата. Ако все още ги имам няма да се ваксинирам
По-добре да има ваксини за хора без антитела. :)



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.02.21 21:14



И аз като Безсънна останах изненадана, защото не си споменавала нищо. Хубавото е, че нещата при теб са тръгнали в най- добрата посока.Колко ли хора още са се срещали с вируса, без да знаят. Никой не знае.



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано26.02.21 21:31



Гледай какво нещо. Всичко си мисля, че е до гени. Минава ти някоя гад наоколо, ошумолява ти се в системата, едни хора се тръшват веднага, а ти произвеждаш отпор и аха да мине някоя по-упорита, вече си й назъбена и подготвена и не пробива. Все така да ти се получава и здрава да си!




Сър леко ме засрами като си спомни, че си карала някакво време на чайчета. А аз не го помнех това, чайчетата ги броя приятно средство срещу настинка. Пу-пу, радвам се, че машинката ти работи добре, да не ти е уроки както се казва!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.02.21 23:06







Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано27.02.21 12:00



Благодаря! И за теб и Съра здраве да има! :)

... на мене чайчетата са ми лековити и когато съм здрава.
Особено когато съм уморена. :)



Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано27.02.21 12:15



Колко ли хора още са се срещали с вируса, без да знаят. Никой не знае.

Има тестове - изследват се количествено вирус-неутрализращи антитела (мисля, че струваше около 35 лв за двата уминиглобулина - Ig M i Ig G). На работата всички се изследвахме за такива през м. януари 2021. От около 20 човека от екипа ни само трима нямаха такива антитела и се ваксинираха - с тази на Пфайзер. Изследваха се след време за наличие на антитела и при тях, и имат - ваксинацията е дала резултат. За колко време ще се задържи този придобит имунитет? ... тепърва ще видим.

Хуваб ден.... Слънчев ден Зеленоочке! :)



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.02.21 19:24



Тези тестове за антитела са кръвни нали? Нас на работата ни питаха дали искаме да се ваксинираме, но никой не ни е питал за такива тестове. И мисля, че по- правилно е да се направи такъв тест, а след това да се пристъпи към ваксинация, по желание. Позната работи в едно предприятие. Шефът им казал, че който не се ваксинира, остава без работа. И тъй като тя не иска да загуби работата си ще се ваксинира. Не е редно, според мен.
Танюша и днешният ден беше много приятен, слънчев, топъл, направо лято. От утре температурите щели да паднат с около 10 градуса. Кой знае Баба Марта какви изненади ще ни поднесе :)))



Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано27.02.21 19:52



Тези тестове за антитела са кръвни нали? Да.
И мисля, че по- правилно е да се направи такъв тест, а след това да се пристъпи към ваксинация, по желание Да.

Най-вече за да остават ваксини за тези дето са без антитела.
Тъй като към момента ваксини недостигат.


Кой знае Баба Марта какви изненади ще ни поднесе :)))
Бабини :)))



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано28.02.21 13:16



" Бабини"

Казаха, че утре Баба Марта щяла да бъде ядосана :))) Сефте :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.