Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:57 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Мили хора!нови [re: Bezsynna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано21.03.21 22:59



Пак дойде това. ПонеделникЪТ. Надявам се Спатиева да се е оправила, но ми се ще все пак да си почива още малко и да не бърза да ходи на работа. Останалите ще я отсрамим!

Хубава, успешна и спокойна седмица ви желая! И почти лека нощ!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Мили хора!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.03.21 17:05



Днес дира пак едва, едва креташе, никакъв го нямаше пак.Още не съм се оправила напълно. Носът ми. А, хич не бързам да тръгвам на работа. От днес ни затвориха, за 10 дена, за сега. Знам, аз, че останалите ще ме отсрамят, в това хич не се съмнявам


Успешна седмица и от мен Посрещнахме я с дъжд, надявам се да я изпратим със слънце . Ако ае вярва на синоптиците, в края на семицата ни чакат пролетни температури



Тема Re: Мили хора!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.03.21 19:40



Сънлив ден.... Определено..
Чаен за настиналите :)



Тема Re: Мили хора!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.03.21 20:30



Меденолимонен :)))



Тема Re: Мили хора!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано23.03.21 13:47



Ами в случая не е лошо съвпадението, да си останеш вкъщи. Оправяй се!


Дано се поусмихне времето да ме оптимизира, че се събуждам уморена.

Колко лесно щеше да бъде - пролетна умора! Хоп, обяснено.
Хората поне знаят, че ще се накривят - я напролет, я покрай смяна на времето, я някоя магнитна буря или пълнолуние ще ги цапне, а аз къде ти разни такива да чакам - пляквам си се на произволен принцип. Пфу. Не ти казах за главоболието, нали ме подсети, че магнитните бури из интернет ги пише кога са. Е, търсих. Нула връзка с мойте страдания. Те си вършеят в техен ритъм, аз естествено на кестерме.

Айде, да пиеш едно чайче и за мен!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Мили хора!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.03.21 17:51



Този месец беше пълен с магнитни бури.Вчера и днес има. Следващите са на 28- ми, като ще се усещат още от 26- ти. Следват 28, 29 и 30.
И личния лекар ми каза да си седя на топло.
Прати ме вчера да си направя писиар тест и рентген. Рентгена вчера показа пневмония, а резултата от теста е отрицателен. Изписа ми два антибиотика и пробиотик и каза да седя на топло. И болнични 10 дни.
Времето щяло да се усмихне през почивните дни. Ами стига вече се е ежило, я да се усмихва, амаха :)))) Това неговото на нищо не прилича.
Чайче с лимон и мед пращам и на теб. И Танюша съм предвидила :)))



Тема Re: Мили хора!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано23.03.21 18:06



Защо пък два антибиотика едновременно, не ми се е случвало и не съм чувала да се прави така, много странно...

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Мили хора!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.03.21 20:15



И аз се учудих, като каза два антибиотика. Единият Азитрокс, който да вземам сутрин, а другият Ксимебак, него да вземам вечер. Този вторият не съм го чувала. Имам някакви спомени, че преди години съм пила Азитрокс.
Заедно с тях ProCombo / пробиотик + пребиотик/



Тема Re: Мили хора!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано23.03.21 21:18



Ти ме замисли. Май всъщност съм пила и аз нещо като две лекарства едновременно - по-силното веднъж, по-слабото отделно... ама дали бяха антибиотици, не се сещам. Щом все пак ми се мерджелее нещо подобно, значи се практикува, спирам да се учудвам и дано не съм те притеснила. Грижи се за себе си, бих ти донесла супа, но не мога.

Стискам палци бързо да се оправиш.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Мили хора!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.03.21 07:23



Изобщо не си ме притеснила.
Каквото каже доФтора, изпълнявам :)))
Мерси за супичката :))
Успешен да ти е денят






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.