Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:50 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано10.02.21 18:12



и мене днес доста работа ме настигна. Уххх...
Аесамосряда ....

:)



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.02.21 21:54



Танюша, някои подранихте, други закъсняхме :)))



Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано21.02.21 19:19



В очакване на понеделник... :))



Тема Re: От понеделник!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.02.21 20:18



Какво ще се случи в понеделник? :)))



Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано22.02.21 12:54



Ох, чак не ми се разваляше хубавия брой от тринайсет постинга в темата, за да ти отговоря.



На мен лично всеки неделен следобед ми се намрачнява от факта, че в понеделник пак се почва въртележката. Което вече е днес! Видях много сладък надпис върху едни пижамки - "Искам още един ден между събота и неделя!" И аз така.


Снимах ви море иглики вчера за поздрав, и даже издържах да не си накупя! Но взех момини сълзи, на луковици, да видим какво ще излезе. Хубава седмица, момичета!



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.02.21 19:56



Хубав надпис си видяла:))) И аз искам пък :))) В Русе като че ли беше, служителите в един офис работили на 4-ри дневна работна седмица, от понеделник до четвъртък. Да им завиди човек за късмета.
Морето ор иглики, което си снимала е красота. Подозирам, аз, че другия път, ако минеш пак през него, ще си купиш някоя и друга иглика


Момина сълза е добър избор. Ще ги садиш в градинката пред блока, нали?
Ще се хванат и като цъфнат, като се разухаят, дали ще оцелеят? Все някой може да си ги набележи и да си ги познае.
Отива си понеделникът, с което намаляват и работните дни. Бавно, бавно сме се запътили към почивните. Но пък дойде ли сряда, семицата почти си е минала



Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано23.02.21 12:49



Момините сълзи са в сандъче под телевизора. Пише луковици (приех го ограмотително, понеже не знаех, че са на луковици), а вътре коренчета, като разсад за домати, ми значи не са на луковици, хм. Понеже за пръв път виждам и за пръв път купувам, ги посадих вътре при мен, да видя как тръгват. За пред блока ще си помисля, пред входа е усойно, а от другата страна не ми се ще.

Да се държа в темата - след час отивам да ме консултират как да подбутна част от зарязаните неща, все от някъде трябва да почна. Мразя да се занимавам с документи. За друг мога, обаче за себе си хич.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: От понеделник!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано23.02.21 19:38



Колко е вярно, не знам, но съм чувала, че момината сълза е отровна. Интересно! Гъби, отровни, да, но цветя ?! Щом са я сандъче под телевизора, значи са в стаята. Дали не можеш да ги преместиш на друго място, не в стаята, в която сте. Все пак, ако има нещо вярно в това, че са отровни. Не знам, ако искаш попитай в някой цветарски магазин.Ухаят много хубаво, много са нежни.
Като подбутнеш малко от зарязаните неща,останалите ще се избутат още по- лесно и докато си се усетила, всичко свършено


Чудя се какво става с Танюша. Готвеше се, тя за понеделнишната тема,ама ей на, понеделникът си отиде, вторникът върви към края си, а нея я няма. Дано да е добре.



Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано24.02.21 00:27



отровна е.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.


Тема Re: От понеделник!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано24.02.21 10:23



Не питах в магазин, обаче четох. Няма да я ядем и готово!



Танюша смятам се е настройвала да срещне понеделника, често в понеделник се стоварва повече работа, отколкото в другите дни. При нея може да е станало същото. Виж ако днес и утре не мъцне, вече ще я викаме.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.