Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.02.18 15:55



даваме му възможност да ни зарадва
колко сме добрички





Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано12.02.18 16:00



но можем да бъдем и лоши момичета! Много лоши...



ad infinitum ...


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:38



Хе хе,отдавна мина времето в което се блъсках залудо и страдах заради чужди каузи.Научил съмн си урокът вече.Гръка ми даде безценен опит в това отношение.Самозаблуди казваш?Е,помолих моята да се срещне с него и веднъж завинаги да разбере ще го бъде ли или ще фалира.Сигурна фирма ли е,или ще си играем на иди си..ела си.
Моя си е грешшката.
Каквото сам си направиш,никой не може да ти го направи.Не трябваше да се връщам обратно там.



По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:39



Хубаво.Ама не съм съгласен с теб или вас.Изобщо.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:41



Аз съм си алкохолик.И това че не пия,не означава че съм спрял да бъда.Като болните от диабет например.Като са на инсулин,спряли ли са да са диабетици?


Нищо не разбирате вие.Изчел съм десетки книги и стотици статии и истории за болестта.
Заблудата в света относно алкохолизма е ОГРООООМНААА.


По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Alice in WL]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:42



Алкохолик съм си.С една разлика която липсва на стотици и милиони-осъзнат алкохолик съм,сух.И работещ по проблема!

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Ново 25-англо-немско руменещи!нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:43



Днес дойде един румънец.От много години е в Германия живял,над 25 години има стаж като готвач,даже и ресторанти е държал и въртял.Веднага си пролича че ще е професионалист.Английски обаче,със срички.И досега ако беше англо-италиански,сега вече имам ново 25-англо-немски.Ужас просто.Той ще е на мястото на шефката където се маха.А миналата седмица и още един готвач дойде,но днес го нямаше.Явно не са го харесали.Друго не мога да разбера-що за човек трябва да си,да тръгнеш сам в напълно непозната държава,да спиш на къмпинг,да казваш че нямаш какво да ядеш,да намериш наистина работа за два дни,да си наистиина майстор..ама пък и три пъти да си фалирал,и да имаш три развода?
Чудна работа?
Румънеца е 55 години,не е млад изобщо.Набит и пълничък с коремче.Добър е наистина в занаята вижда се,ама му разясних цялостната ситуация сутринта.Шефа ни върза номер.Отивам в 9.00,няма го никакъв.Половин час и отгоре висяхме да го чакаме.И тъкмо мислех да му казвам на тоя румънеца чао и да си тръгвам към вкъщи..и тоя идва с колата за зареждане.И като изскочи и ми вика-защо не си се преоблякъл и не работиш?Понеже никой не знаеше дали изобщо ще идваш днес,отделно не знаеха какво да почвам да правя,а и ти нищо не ми каза по-конкретно в смс след като ме нямаше три дни заради болест.Ебаси кривия телефон,липсата на комуникация в тази фирма и това че никой нищо не знае..докато той не дойде да каже.Направих сандвичите за половин час,доста бързо..ама пак намери кусур-че шунката се била разкъсала и било грозно.Ами такава сте купили,или така са я нарязали му рекох.Какво съм виновен че шунката се разпада.Не е добро качество му рекох.Пооправи я той и донатъпка още отпред да скрие грозното и пак гримаси.Не знам,ама тоя прави от мухата слон направо.

Няма угода тоя човек.Днес нямаше много работа,та ме пуснаха рано.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Ново 25-англо-немско руменещи!нови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано12.02.18 16:45



Толкова е добре с английския румънеца,че ми показва с ръка и жестове какво да му подам,донеса или взема..направо не знам.Ох боже,кога сам си направиш мизерия на себе си,никой не може да ти направи по-лоша мизерия и лошо генерално.Сега си страдам заради глупостта,ината да се тикам там обратно,и акъла ми.Ами отказали са ти,отказали..на кой какво си тръгнал да доказваш?!

Е,поне информирах моята-че няма логика с единия отдел да е пред фалит,а в същото време да назначава и търси нова хора.Освен ако не е плащал заплати и ще се махат някои.Или пък иска да смени персонала,понеже вече му знаят лайната.
Щяла да говори с него.Не знам какво ще говори с него,ама май му се услади идеята да ме ползва без пари.Колкото и да не му харесвам явно как работя.Е,няма как който и да е да работи като него.Двама еднакви човека в този свят по умения няма.Абсолютно еднакви.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!


Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.02.18 00:22



нищо, че не си съгласен, може пак да сме прави


но това не е важно кой е прав тук
примерно е по-важно какво положително би си "взел" от линка


сам виждаш, че е пълна лиготия писането тук
не обръщай внимание, живей си живота
кой какво казал, какво написал...
важно е ти как ще си подредиш главата и какво ще вършиш
е, какво си "взе" от линка
вземи няколко
готино е написано



Тема Re: Шефът ми влезна във вестниците..нови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Twelve steps)
Публикувано13.02.18 08:38



Благодаря за линка.

По-добре анонимен алкохолик, отколкото известен пияница!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.