Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:52 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Вероятностите и женитенови  
Автор blood2 ()
Публикувано28.11.17 11:42



Вероятността някоя жена да ме хареса, след като съм грозен е някъде 1-200. Трябва да е доста извратена. Вероятността аз да харесам някоя жена е 1-5. Вероятността да се харесаме е 1-1000.

Вероятността нашата връзка да е продължителна е 1-3. Вероятността да се харесаме и да имаме продължителна връзка е 1-3000. Вероятност повече от 1-1000 е почти невъзможна.

Тоест дори да работя нещо за 500-600 лева, вероятността да имам жена е 1-3000.

Вероятността да живея с някоя жена и тя да ме издържа е 1-150, 1-200. Тоест общата вероятност е като съм грозен и да ме издържа е 1-500 000.

Защо да се мъча да искам жена, като е невъзможно. Всеки месец взимам няколко билета от лотарията за към 10 лева. Вероятността да ми се падне 500 000 или 200 000 е същата, такава каквато е ако всеки месец се срещам с различна жена. Тоест за да оцелея няма за какво да се надявам някоя жена да ме хареса и да иска да е с мен, защото е невъзможно. Нямам нерви за да се срещам с жени и да им обяснявам, че съм най-лошото и ненужно нещо на света, пък те да се влюбват в мен. Билета лотарийният е по-лесен, а шанса е същият. Може би няма да съм късметлия от лотарията.

Редактирано от blood2 на 28.11.17 11:50.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор blood2 ()
Публикувано28.11.17 14:58



Какви жени искат мъже, ако след определена възраст не са си намерили мъж.

Жени живеещи с родителите си. Имали красиви мъже, мачовци. Претърпели насилие от тях. Искащи да намерят някой силен, хубав мъж, но и мил и чаровен.

Жени с няколко деца. Искащи чужд мъж да ги гледа. Мислещи го за домашен любимец, който ще научат след време не само да им гледа децата, но и да работи и да и помага.

Жени, болни от някаква болест. Рак, левкимия, или нещо друго от което се умира, искащи да имат човек до себе си, докато умрат. Ако са милионерки, дори и баби ще си намерят някой мачо.

Жени, луди или наркоманки. Те искат да се променят като си намерят мъж и гадже. Имат си котки, но им е писнало и от тях. С мъжа имат романтична връзка за няколко месеца, след което намират себе си, променят се както те желаят. И напускат мъжа си.

Жени, дебели около 120 килограма. Грозни, с мустаци. Мъжете бягат от тях. Те искат мъж.

Жени, които са всичко това. Искащи мачо. Претърпели насилие от мъжете си. С няколко деца. Болни. Луди, наркоманки. Дебели над 120 килограма, грозни и космати. А искат мъже.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор ellynora (x)
Публикувано29.11.17 06:03



Нищо не си познал. Само налучкваш.


Всичко в мирогледа ти е изкривено и от гледната точка кой за какво ще може да използва другия. Е , хората не са толкова елементарни, нито толкова първични.
Хората намират себеподобни и случаите, които си описал са някакви драстични ненормални изключения.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.11.17 09:07



та извода какъв е - опознали мъжете, искат да са самостоятелни?
... но понеже не успяват, трябват им мъже



Тема Re: Какви са женитенови [re: ellynora]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.11.17 10:30



Хората са по-талантливи и повече се приспособяват. Това със себеподобни трудно ще намеря такива идиоти като мен.



Тема Re: Какви са женитенови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.11.17 10:32



Извода е, че хората се мъчат, ако нямат таланти по рождение. Ако имат са като машини и все успяват да са щастливи.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.11.17 18:09



учила съм 1 семестър теория на вероятностите, малко, но достатъчно, за да ти кажа,
че животът уж един такъв сходен, и обикновен, може и различен, или пък монотонен, а защо не и с някакви обрати... се подчинява на закона на невероятностите
изчисленията ти горе, са с възможната най-висока грешка, нищо че си достигнал до числата по аналитичен път
време е да опиташ по емпиричен





Тема Re: Какви са женитенови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано29.11.17 18:31



Няма защо да искам невъзможни неща.

По емпатичен опитвам от много години в дира. И ще ти кажа, не става.

Редактирано от blood2 на 29.11.17 18:35.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор ellynora (x)
Публикувано30.11.17 07:49



Не опитваш на правилното място. Иначе хора всякакви, и за всичко.





Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано30.11.17 10:04



Mоже да се опиташ да напишеш дисертация в област вероятности и статистика, за да си запълниш поне малко безкрайното свободно време без да работиш.



ad infinitum ...

Редактирано от Alice in WL на 30.11.17 10:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.