Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 14.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Alice in WL]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано01.12.17 09:56



честито!





Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано01.12.17 10:48



Дай снимка да те видим!
Да се сравним.На мен жени са ми казвали че не ме намират за красив.Гадно е да го чуеш.А че по-скоро имам някакъв мой си чар.По-скоро със държание може би съм ги привличал.И това че съм бил леко игнориращ и леко недостъпен.Не е било нарочно.А по-скоро че на младини просто си ме беше срам от хубави момичета и момичета като цяло.


Ето ме мен днес.Дай да видим колко си грозен?!






Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Secret face73]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.12.17 10:58



Колко съм грозен, достатъчно.


Жените са интересни, ако си красив и милионер. Иначе е мъчение. Прекалено много неща не ми харесват в хората като държане и характер, за да си мисля, че ми е приятно с тях.

Редактирано от blood2 на 01.12.17 10:58.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано01.12.17 16:16



Ти имаш проблем със самият себе си.Не с хората.Изясни си нещата сам насаме със себе си първо.И запомни,и най-грозният човек който харесва себе си го харесват повече хората,отколкото този който не се харесва.





Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Secret face73]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.12.17 16:18



Нали обясних, че имам лоши гени по рождение. Затова не ме харесват хората. Затова не мога много неща като другите.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано01.12.17 16:28



И въпреки всичко поговорката която ти казах важи,във всички случаи.
Познавам доста обнадеждени инвалиди и хора на легло с ужасни болести които ходят по мачове,агитката ги носи на ръце,правят им подаръци и им събират пари за лечение.
Има един от градът ми,талисман е на сектор Г,на армията от Цска е.
И живее и диша за хората генерално,за отбора,даже и гадже си има.Макар да няма никакъв секс или физически контакт.Душите им се обичат.Той го е постигнал.А е със страшна диагноза.Атрофия на всички мускули,на командно дишане е,със специална количка за 6000 лв и пр.
И въпреки всичко след мача на Цска срещу Локо пловдив ,цял един рейс на ултрасите от Казанлък-червени сърца бяха спяли пред къщата му и пееха 40 човека-От дете запали моето сърце.






Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано01.12.17 16:45



Не съм умен човек.

Еми аз съм тройкаджия. Викам, кат не съм умен, поне балама да не съм бе мамка му !





Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: snowprincess]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.12.17 21:33



Не е от вчера събитието, но благодаря.



ad infinitum ...


Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.12.17 21:42



мъ кой да забележи


или никой друг не видя, или пък всички са много деликатни
майка ми има една снимка, когато си е купила часовник, така си е сложила ръката все едно си оправя ревера на палтото
и понеже е много красива на снимката, я питах защо така е застанала
а, тя - ми, как защо?! толкова бях радостна, че съм си купила часовник!



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: blood2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.12.17 21:55



Колега, гледам формираш съждения и ми става мъчно. Жените, кво да ти кажа, щи са оплача пък от колите. Решил си да си купиш няква по-старичка, дето е по-конвенционална, няма да земе наместо тебе решение кога да завие или да спре внеазпно понеже помислила пешеходец ще пресече. Искаш малко по-ръчно управление, малко по-ориенталец да се почувстваш, илюзия за контрол да речем ти липсва.

И гледаш гледаш, то коя и ръждясали праговете, гърнето изпърдяло, пуши на празен ход, лопат мотовилкови лагери, бе вобште страх те фане! То по-самоволно от модерните се държи. Обаче, веднъж на синя луна намериш няква като новинка, няма ръжди, стегнато окачване, пали чакмак! И таман се метнеш навръз нея, като ти кажат цената ти се отще бобште да се хфанеш за скоростния лост. Иска два пъти повече пари от два пъти по-нова кола. И за да ней употребена както мнозинството коли от генерацията си, значи замисъла за висока цена е бил азложен още от самото начало, размишлявано е как да се продаде тая кола на цена в пъти над колежките си още отдавна.

Казвам ти, разбирам от коли, не си струва тая цена. Земи си нещо по-ново, па макар хюндай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.