Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 15.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 00:41



на мен ми трябваха пет реплики преди година в 30-40, за да разбера, че лъже
без да съм го виждала, и без да съм го чела 10 г.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.12.17 01:11



Мислиш, че току-що съм се светнала и ми обясняваш колко съм закъсняла?



В клуба има скорошни твои постинги, в които съчувствено му обясняваш и го разпитваш. Или тогава си си играла с човека, или сега написаното не е вярно.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано03.12.17 01:45



или сега написаното не е вярно.

ето мой пост от преди година: "аз съм в този клуб от 5 дни на кръст, нямам представа дали заблуждава само жените, може и мъжете да му се връзват, но неговото забавление е като се прави на инфантилен"



как се играе с някого без негово участие, когато вече си му казал мнението си за него в прав текст



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.12.17 02:13



Ти може да си искала да подкрепиш твърдението ми, че лъже, но се получи като лично изтъкване. Да човъркаме кой кога и какво е разбрал просто е тъпо. Напомнянето, че не паса трева, не е за четящите, а за да го спра като прекали с жалните теми.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.17 11:33



Ако искаш вярвай, ако искаш не. Няма значение. Само ще ти обясня един факт. Тези дето са болни от Паркинсон и Алцхаймер, не стига че забравят по-често от другите, ами и нямат хубава циркулация на кръвта и все им е студено. Така, че хем са тъпи, хем са слаби и не са енергични. И това е заради гените.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: snowprincess]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.17 11:38



Много хубав е живота, като митохондриалната ти ДНК е сбъркана. Хем забравяш и не може да си висшист, хем все ти е студено и нямаш енергия. А и имаш тъпи бенки на глупави места. И естествено, постоянно си алергичен. А това означава, че все ти текат сополи или кихаш през зимата. Защото онези с хубавите гени, дето все им е топло и помнят, заради гените си по рождение не са алергични. Това един път не може на тях да им потекат сополи, а не мен не. Те са по-висшите същества. Ядат всичко и нямат алергии.



Тема Re: Вероятностите и женитенови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.17 11:42



Човек се сравнява с другите хора. Ако другите постигат някакъв резултат, а той не, означава че на него са му сбъркани гените. Освен, че са ми сбъркани гените ми е сбъркан и чипа и затова нямам приятели. Другите са готини.

Редактирано от blood2 на 03.12.17 11:44.



Тема Re: Какви са женитенови [re: ellynora]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано03.12.17 12:01



Ще ти откаже...той иска кукли и роботки...: )))
абе и неговата не е лесна...: )))





Тема Re: Какви са женитенови [re: ShokoLada]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.17 12:03



Хич не е лесна. Жените все искат, а не искат да помагат. Трудно общувам с хората.

Редактирано от blood2 на 03.12.17 12:04.



Тема Re: Какви са женитенови [re: blood2]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано03.12.17 12:37



да, да..куклите и роботките ще ти помагат...: ))
разбира се, че трудно, даже ти въобще не общуваш, щото гените са ти прекрасни, талантлив си и се възхищаваш на себе си...колко си прекрасен!, а другите какви балъци са...: )))
Ти си си самодостатъчен...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.