Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Всички сме обреченинови [re: jumbles]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.08.17 08:47



блъди ще си каже и ще постави границата сам, ако го наранявам по някакъв начин
той ми отговаря на постовете, което означава, че иска да продължи комуникацията с мен, въпреки че не ми оговаря на въпросите
а липсата на отговор, е пак отговор
ти се държиш невъзпитано като ми казваш какво мога да говоря и какво не
на мен дължиш извинение, защото не съм се държала обидно към него
често ли решаваш, че другите са толкова безпомощни, не могат сами да се справят и имат нужда от твоята защита?

може би за теб е болезнена тема да говорим за майките, джъмби, и затова така реагираш?
по това какви са децата, се разбира каква е майката - какви вярвания им е внушила, как ги е научила да се свързват с хората, какво самочувствие им е създала
понякога майките "кастрират" децата си и ги правят абсолютно неприспособими за тоя свят



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: blood2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.08.17 09:21



ти си много нахален, бе, това да не е концерт по желание


искаш и рая да превърнеш в ад ли?
защо си мислиш, че там ти е мястото, като вечно си недоволен от Него и творенията му
може да те пратят да хвърляш дърва на казаните, поне там да се научиш на работа и да си полезен с нещо, като тук за нищо не ставаш, заради гените си
или ще те върнат бързо пак на земята, докато не се научиш да си благодарен на това, което имаш и да харесваш себе си и другите хора
на мен пък ми е все едно къде ще попадна, защото знам, че моите хора ме чакат и ми пазят място
другите може да са те чели, но аз не знам, от баща си ли си наследил лошите гени, и той ли е толкова нефелен?



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: snowprincess]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.08.17 09:34



липсвс ти благост, мекота и доброта
звучиш бездушно и студено, да не кажа и високомерно и така си позволи да нагазиш в нещо в което не се нахлува, а деликатно се пита - ще ме пуснеш ли?
На теб ... с тази грубост и този подход не дължа извинение, дължа го на Блъди и аз вече го помолих за него

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: Всички сме обреченинови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.08.17 09:35



Проблема с Рая е, че сетивата притръпват. То амброзия, то псалми и песнопения, то чисто и спретнато, то щастие и вселенска любов.......човек в един момент се изнервя и почва трескаво да се оглежда, няма ли някъде чалъм аджеба а си прискрипе пръста на черчеве, на панта, на долап.



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: jumbles]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано25.08.17 09:38



Кофтите и ний сме с мисия, не мислиш ли ?
Мен, добрите нещо ме нервите, много искате за добротата си, докато нашата злоба е безплатна.





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: ShokoLaDa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.08.17 09:42



само погледни темата - един му дава съвети, друг го защитава, трети го хвали, четвърти му се кара (всички му обръщат внимание)





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: tirtirlin]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.08.17 09:43



Всичко се плаща, друже
Безплатни неща няма
Ма ти си се звери, не ми пречиш:)))

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: Всички сме обреченинови [re: jumbles]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.08.17 09:57



толкова си блага, мека и добра, а той не те отрази по никакъв начин





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: snowprincess]  
Автор jumbles ()
Публикувано25.08.17 10:34



мен ако питаш ... откажи се от тая игра с мен, направо си е тъпа тази загуба на време
но така или иначе решението си е твое

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.

Тема Re: Всички сме обреченинови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.08.17 13:12



При мен вече етапът е друг – сертификатът ме поставя на ниво 3 от 9, имам нужда от "сертификат за средно образование", ако искам да кача до ниво 5/9, от 6 и нагоре – е за висшисти – не чета просто, защото искам да науча нещо... Интересно ми е.

Благодаря за благите думи, давам всичко от себе си, просто на тези години – толкова си мога.

Поздрави:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.