Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Всички сме обреченинови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.08.17 23:36



Очевидно ми завижда, дори аз си завиждам





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 00:01



А аз, с т.1



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 00:03



Както се казва... Поставяйте запетаята:

Хайде да ядем деца!
Хайде да ядем, деца!





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 00:11



Не ти завиждам – ти беше човекът, който написа, че искал да харчи парите на американския данъкоплатец тук, в България... Аз – не.



Бъркаш думата – уважавам те. Има разлика между завистта и уважението.

Редактирано от Nuke Dukem на 27.08.17 00:12.



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 00:22



Аз не харесвам опаките неща, обичам всичко да ми е налице.





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.08.17 00:29



Ама не, то има и бяла завист, аз с такава си завиждам



Каво прай данъкоплатеца тука, аз не я чета правилно темата сякаш.



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: saksun]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.08.17 00:40



Отръки ми идват мекиците, ти да ми видиш тигвеника! Правя и щрудел, де, щото тиквеника само аз си го обичам и една колежка. Сега обаче, гладен като зил за бензин, в офиса гледам - хладилник. Вътре, лютеница, масло и френски ляб. И един празен буркан майонеза. Запекох хляба, нарезах масло отгоре, ма много гладен, изглежда ми нищо тва. Намазах лютеница, изчегъртах всичко от буркана майонеза, отхапах, и чак сега разбрах какво е буламач. Изядох, щото гладен, обаче не мисля да повтарям.



Тема Re: Всички сме обреченинови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 01:12



та..ще ми кажеш ли какво е човек да се посвети на семейството си?

Ще ти кажа...

Посвещението е като еднo преспапие с масивна основа и отгоре се извиват двама души, мъж и жена, които се преплитат като храст и така стават по-устойчиви посредством симбиоза.

То е ревностен плам, самото боготворене или дори молитва встрани от хорските очи.

Посвещенията...

Когато влагаш нещо от себе си за даденo дело, ако щеш кауза, начинание или дейност, да речем по време на бачкане за дадено предприятие – това е да се посветиш на работата си.

Полагайки обет, ние залагаме нашaта преданост – дали за да останем верни на своя другар в живота, да подкрепим закона, или да отдадем нашата почит към Божията дума. Не би трябвало да се учудваме значи, че думата "посвещение" и нейният сроден глагол "посветявам се", идва от самия акт на тържествено обещание и клетва. Произхожда от това, да се заклееш. Страст, така да се каже. Докато "отдаден" често загатва вярност от религиозна природа, прилагателното "посветен" – изразява чувство на задължение и ангажимент, отговорност и обвързване – към някого чрез обич и вярност, честност, или лояност ако щеш... (напр. в изречението посветен съпруг и баща).

Преданост към дадена класа – нали знаеш, българите сме юнашко племе – или пък както се казват хората, че популярните изпълнители, че имат предани фенове.

Така че посвещението е също и преданост – в семейството партньорите трябва да сe почитат един друг; но предаността не е посвещение, последното е нещо повече, сюрекция.

Когато нещо не ми е ясно за живота, гледам какво ще каже Мат Паркър:







Тема Re: Всички сме обреченинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 01:29



Е, той френският тост не върви с лютеница, а с черно хайверче.





Тема Re: Всички сме обреченинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.08.17 01:40



Не разбрах за какво трябва да ти завиждам, но исках да те попитам един въпрос...

Ако една машина се състои от три еднакви колела К1, К2 и К3, всяко с обиколка 10 дециметра и ремък, който плътно ги обхваща в равнобедрена триъгълна фигура, а разстоянието между центровете на колелата К1 и К2, както и на К1 и К3, е 30 дециметра, пък това между центъра на колелото К2 и колелото К3 е 40 дециметра – каква ще е дължината на ремъка в трансмисията?



Редактирано от Nuke Dukem на 27.08.17 01:41.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.