Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:13 26.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Уикееенд!!нови  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 11:17



Едва изпълзях от леглото, почти в 9:30, а будилника на изключения ми телефон звъня в 6 часа

Но беше на долния етаж и го игнорирах.

Добро утроооо! Днес даже съм поканена на празник, но отрочето ми не иска да ходи, защото имало само малки деца там. Накрая аз ще отида сама и ще пийнем по едно с домакинята и домакина






Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.11.11 13:11



добър ден!


не е лошо да го почнеш с едно питие



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор баба меца (минаващ)
Публикувано26.11.11 13:55



аз пък сутринта направих царска туршия, сега си пийвам винце, ще си пусна филм, а после може и да подремна

:)))


Тема Re: Уикееенд!!нови [re: баба меца]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 21:17



И аз много обичам туршии, особено ако има зеле в тях



Вечер как спиш, когато си спал/а през деня?
Аз не мога да заспя навреме, а ако трябва да ставам рано, ще се успя.



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: юpaтa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 21:30



Сутринта пих кафе, а следобяд пих вино на рождения ден и ме поканиха на още един рожден ден през другия уикенд



Там разбрах няколко нови клюки че някакъв български лекар изнудвал бременна жена с отрова,после натеглих 10-15 игри за коледния подарък на дъщеря ми. Оказа се че пощата ми е регистрирана в епъл стор, но по онова време препращах мейлите на друга и сега не можах да й хвана края, нямам достъп до тогавашните ми мейли от преди 5 години и регистрирах нов акаунт.

Щях да се тръшкам на съппорта и по форумите, даже кирилица бях сложила за тук, но после се сетих че проблема сигурно е в моите пощи.


Аз съм истински фрийк, нали



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано26.11.11 21:53



няма зеле в моята


е ми спя си, не ми пречи, когато искам по-бързо да минава времето

:)))

Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано26.11.11 21:59



в събота развлечението е да се ходи на пазар за зеленчуци и това правих
после цял ден се мотах, защото нищо смислено не може да се върши като не си сам
утре ако е хубаво времето ще ходим с мъжа ми на разходка в парка, после ще готвя и ще чистя и така ще дойде нова седмица и нов късмет, че изминалата ми беше някаква отвратна

:)))


Тема Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 22:13



Днес сутринта видях моите съседи (мъжът вече е пенсионер, а жената май има още малко до пенсия), които изнасяха от килера картони пълни с разни неща и ги слагаха в колата. Бяха я напълнили колкото може и отиваха да продават на бит пазар



А аз с нетърпение чакам уикендите, защото последните седмици бяха много тягостни, а през уикенда нищо не правя, чистя набързо и по малко през седмицата след работа, да си почина. Чистенето за нас жените е като медитиране (за мен със сигурност)



Тема Мецо,нови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано26.11.11 23:51



имаш ли торта от моркови?





Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 08:12



Чистенето за нас жените е като медитиране (за мен със сигурност)

добре, че си се нахилила накрая, инак щях да си помисля че от преумора имаш разместени чаркове в главата



:)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.