Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:29 27.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Уикееенд!!  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 11:17



Едва изпълзях от леглото, почти в 9:30, а будилника на изключения ми телефон звъня в 6 часа

Но беше на долния етаж и го игнорирах.

Добро утроооо! Днес даже съм поканена на празник, но отрочето ми не иска да ходи, защото имало само малки деца там. Накрая аз ще отида сама и ще пийнем по едно с домакинята и домакина






Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.11.11 13:11



добър ден!


не е лошо да го почнеш с едно питие



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор баба меца (минаващ)
Публикувано26.11.11 13:55



аз пък сутринта направих царска туршия, сега си пийвам винце, ще си пусна филм, а после може и да подремна

:)))


Тема Re: Уикееенд!!нови [re: баба меца]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 21:17



И аз много обичам туршии, особено ако има зеле в тях



Вечер как спиш, когато си спал/а през деня?
Аз не мога да заспя навреме, а ако трябва да ставам рано, ще се успя.



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: юpaтa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 21:30



Сутринта пих кафе, а следобяд пих вино на рождения ден и ме поканиха на още един рожден ден през другия уикенд



Там разбрах няколко нови клюки че някакъв български лекар изнудвал бременна жена с отрова,после натеглих 10-15 игри за коледния подарък на дъщеря ми. Оказа се че пощата ми е регистрирана в епъл стор, но по онова време препращах мейлите на друга и сега не можах да й хвана края, нямам достъп до тогавашните ми мейли от преди 5 години и регистрирах нов акаунт.

Щях да се тръшкам на съппорта и по форумите, даже кирилица бях сложила за тук, но после се сетих че проблема сигурно е в моите пощи.


Аз съм истински фрийк, нали



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано26.11.11 21:53



няма зеле в моята


е ми спя си, не ми пречи, когато искам по-бързо да минава времето

:)))

Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано26.11.11 21:59



в събота развлечението е да се ходи на пазар за зеленчуци и това правих
после цял ден се мотах, защото нищо смислено не може да се върши като не си сам
утре ако е хубаво времето ще ходим с мъжа ми на разходка в парка, после ще готвя и ще чистя и така ще дойде нова седмица и нов късмет, че изминалата ми беше някаква отвратна

:)))


Тема Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано26.11.11 22:13



Днес сутринта видях моите съседи (мъжът вече е пенсионер, а жената май има още малко до пенсия), които изнасяха от килера картони пълни с разни неща и ги слагаха в колата. Бяха я напълнили колкото може и отиваха да продават на бит пазар



А аз с нетърпение чакам уикендите, защото последните седмици бяха много тягостни, а през уикенда нищо не правя, чистя набързо и по малко през седмицата след работа, да си почина. Чистенето за нас жените е като медитиране (за мен със сигурност)



Тема Мецо,нови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано26.11.11 23:51



имаш ли торта от моркови?





Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 08:12



Чистенето за нас жените е като медитиране (за мен със сигурност)

добре, че си се нахилила накрая, инак щях да си помисля че от преумора имаш разместени чаркове в главата



:)))

Тема Re: Мецо,нови [re: Kirosviniata]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 08:14



хаха нямам, а ти?
ако имаш дай рецепта, че и аз да се уредя

леле каква сме менажерия не е истина



:)))

Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор юpaтa ()
Публикувано27.11.11 10:47



да беше казала фийрк да те разбера, ама фрийк не знам какво е


Да си призная детските рождени дни са ми били голяма досада, добре че го минахме този период. Но събиранията по женски понякога могат да се окажат много интересни ....

Нищо не бях планувала за събота, а тя мина така както ми се искаше/като изключим, че счупих керамични капак и купича/ - достатъчен сън, разходка, вино спагети/тук нищо не счупих /, някаква комедия гледахме на леглото, а края сами го измислихме

Днес единственото планувано нещо е ходенето на кино да гледаме "Кецове" , определено това дето е извън плановете си е не по малко интересно.



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 10:56



Не се майтапя. но за тази акция трябва да съм ядосана или по някакъв начин предизвикана. Моя съсед веднъж ми разказва за майка му и накрая каза "за вас жените чистенето явно е жизнено важно и ви е в природата"


На мен определено ми действа отстресиращо, но трябва да видиш когато съм в коледна ваканция за няколко поредни дни. Заключвам се унас и не излизам, играем игри и пълним кухнята с опаковки, чаши и чинии



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 12:37



това с ядосването не е трудно, то по подразбиране си се случва почна ли чистенето
майтапя се
не ми пречи чистенето, но понеже не показвам особен ентусиазъм на тази тема и мъжа ми се дразни
винаги е мечтал за жена домакиня, а аз му се убих о главата, колко мъка има по тоя свят боже
а сега откакто и дъщерята се оказва подобна съвсем сериозно стана положението и търпя критика относно личния пример и възпитанието



:)))

Редактирано от бaбa мeцa на 27.11.11 12:39.



Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 12:51



Човек трябва да се движи само в своите граници. Май в другата тема бях писала че събирам чаши в мивката по 3 дни, но иначе поддържам банята и лъсвам крановете след като взема душ.

Но е истина, че като поддържам така, чистя мнооого рядко, защото на практика перманентно лъсвам и няма как да стане мръсно. (и всичко това става за 20 секунди и на никой не му пречи, защото не могат да ми хванат края )


Иначе и аз не знам мъж, който иска жена му постоянно да седи над котлона и да чисти и пере. Но всички искат това да е направено. Затова е най-добре да се готвят бързи манджи, да се поддържа между другото и да се пуска пералнята докато играем на СуперМарио Галакси и викаме и скачаме като луди


п.п. Взимаш 5 картофа, вариш ги 15мин и ги пасираш. После изсипваш малко замръзен грах и супата е готова ( става с нарязана шунка или филе от сьомга, ако обичате риба и с още много други неща)



Тема Хммм,нови [re: Deern]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 13:22



само когато си ядосана/предизвикана?





Тема Re: Хммм,нови [re: Kirosviniata]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 13:30



Редуването е в реда на нещата, но когато съм в стрес изпадам в някакви ненормални състояния, преди не чистех, но сега правя точно обратното. Все пак е по-добре от циклене в нещо друго





Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 13:32



хахах мерси за рецептата - аз съм факир на бързите манджи
но за мен най-готиното ядене е просто мезе
нямам никакво въображение в тази насока
твоето предложение обаче ще върви с ракия



:)))

Тема Re: Хммм,нови [re: Deern]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 13:34



да бе, разбира се , по-добре си чисти като изперкаш
имам такива приятелки направо свети у тях, много е гот за околните

:)))


Тема А имаш линови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 13:42



пирони?



Нещо наистина съм в заешки период, хрупам тук едни репи като побъркан



Тема Re: А имаш линови [re: Kirosviniata]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 13:56



имам пирони, но не знам за какво да ги използвам
що рупаш репи, да ен постиш?
и аз съм на ангелска храна, ама я гарнирам с алкохол, че да не взема да литна къмто рая или някоя психиатрия скоропостижно

:)))


Тема Re: Пазара през уикенда е култнови [re: бaбa мeцa]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано27.11.11 17:18



Да, сигурно става, аз обичам кайсиева

Обичам да ям сухи кайсии, даже и като ракия мога да ги заобичам

Има едно полско вино- Медовина, също е доста вкусно, но да знаеш че е и доста сладко. ( и е повече шнапс, отколкото вино).


Ух, сега играхме за час, малко се ядосах на играта и вече не играем. Хубаво е да се играе с някой, който има своя визия и може да я наложи, определено става добра комбина, но не можахме да изкараме нивото, точно накрая сме, а уж не е толкова трудно. Поне се сменяхме там където всеки е по-добър от другия Довечера ще пробваме пак и сигурно ще минем в новата галактика.

Редактирано от Deern на 27.11.11 17:19.



Тема Нямаш пирони?нови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 18:03



Дай тогава една торта от моркови



Ух, това е виц и като видях баба меца - не се сдържах. Жалко че не го знаеш...



Тема Re: Нямаш пирони?нови [re: Kirosviniata]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 19:34



е ми кажи ми го де бъди добро другарче
може и два-три пъти - аз вицове не помня



:)))

Тема Готово!нови [re: бaбa мeцa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано27.11.11 20:33



Eдин ден Зайо Байо отишъл в магазина на Баба Меца:
- Бабо Мецо, дай една торта от моркови!
- Няма да ти дам!
- Ама, Бабо Мецо, дай торта от моркови!
- Ако пак поискаш боза ще ти закова ушите на стената с пирони!
На другия ден заека пак отишъл в магазина:
- Бабо Мецо имаш ли пирони?
- Не!
- Дай тогава една торта от моркови!



Тема Re: Готово!нови [re: Kirosviniata]  
Автор бaбa мeцa (минаващ)
Публикувано27.11.11 21:42



мерси



:)))

Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано09.12.11 18:44



Кафето изглежда разкошно


Почти не съм виждала да "разкрасяват" кафетата така, в реалния живот. Само в един МОЛ веднъж, седнахме съвсем инцидентно и ни поднесоха нещо подобно.



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.12.11 19:21



Става с какаов пулвер и формички с дупки-мостра. Виждала съм да ги продават, но в интерес на истината такива украсени съм пила само в италианските кафета



Вкъщи кафето има два кръга пяна отгоре, от кафемашината, които сутрин ме гледат като хипнотизирани очи



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано09.12.11 19:34





Аз обожавам кафе, но не съм таебетлийка ... (не знам дали така се пише ). Много често напоследък си правя 3в1, защото е по-бързо, другия вариант е в джезве.

Но такива гледки направо ми плакнат очите.



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.12.11 20:14



Аз не знам какво значи, така че е все тая как се пише, Гуугл не дава инфо



Сестра ми също прави инстант кафе, но само за себе си. Аз в никакъв случай не го пия. Може би ако знам че на света няма друго кафе и това е единственото веднъж ми бяха подарили една опаковка за 1 чаша 3 в 1 - кафе+мляко+захар.

Като се има предвид че пия кафето без захар, само с прясно мляко, годно 5 дни (без Н-мляко или сметана, нито прах за кафе и други гадости)

Мисля че го разредих твърде много, не знам как стана така че беше повече сладко, отколкото кафеено, и повече бяло, отколкото кафяво. С две думи- не можах да се справя.

п.п. В един мол бях пила страхотно капучино, но не разбирам как в един толкова луксозен комплекс с толкова добра машина ка кафе и супер капучино, дават напитките в картонени чашки и няма порцеланови, даже ако ги убедя че няма да я взема за вкъщи



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор Бти (катеря се)
Публикувано09.12.11 21:08



Такъв човек е този, който си угажда. Не само да си сложи да консумира нещо - храна ли ще е, кафе ли ще е, чай ли ще е ... каквото и да е, ами и да си го поднесе така, както трябва.

Ако ще е мезе за алкохол - да си го подреди в чинийката, да му сложи подправките, хем да изглежда добре, хем да е вкусно. Ако ще е напитка - пак така да е, хем да има хубав вид, хем да е добра на вкус.

3в1-то е по принцип редичко, почти няма кафе в него. Аз си правя две дозички в една голяма кафена чаша и на ден пия по три-четири такива чаши.

Ако сложиш повечко вода, става безвкусно.

Аз не мога да пия кафе без захар, не знам защо така Искам хем да ми горчи мънинко, хем да ми е сладко. Затова преди смесвах 3в1 с дозичка нес, за да има леко горчив вкус, хем ставаше и по-силно, но това когато не можех да си направя кафе в джезве.



Тема А има и едни шоколадовинови [re: Deern]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано09.12.11 21:36



жабки





Редактирано от Kirosviniata на 09.12.11 21:40.



Тема Никойнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано09.12.11 21:41



с вкус към кафе не би пил 3в1 кошмарите





Тема бррррнови [re: Kirosviniata]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.12.11 21:45



Днес не помня колко жаби сгънах (оригами), научих поне 10 деца, откачиха от кеф



Имаше и състезание с хартиени жаби, някои правеха салто, други скачаха доста бързо, но това зависи от стопанина



Тема Да, понякога угаждамнови [re: Бти]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.12.11 21:55



но истина е че когато угаждам, ям и пия нещата по-рядко. Кафето сравнение с инстанткафето е угаждане всеки ден, но ако питаш италианците, няма да са съгласни, защото пия дълги кафета т.е. за тях някаква невероятна извара



С готвенето съм същата - рядко готвя (безсрамно рядко ) но когато го правя, наистина се старая ( а и познавам печката си и нещата се получават много добре, това май е най-важното)


Сега кажи че като направиш кафето, оставяш лъжицата в чашата и пиеш отстрани, и ще добия пълен образ ( една от причините да пия кафето само с мляко е, че не обичам да го разбъркввам и да слагам лъжици и бъркалки вътре)



Тема Re: Да, понякога угаждамнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано09.12.11 22:35





Аз махам лъжицата (бъркалката) от чашата, защото ми се пречка. Случвало ми се е да мина покрай масата, чашата да е била на ръба на масата и да я завлека без да искам с докосване до лъжичката, а някак страшно много мразя да чупя чаши за кафе.
Обичам от онези, огромните чаши за кафе, направо като купичка за супа ако може да е ще е перфектно

Цял ден да си сръбкам от една чаша и да не се разхождам до каната за вода



Тема Re: А има и едни шоколадовинови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано09.12.11 22:38



Правя го, откакто си купихме кана за топла вода.

Чист мързел и нищо повече, иначе обичам смляно кафе, но нямаме магазин близо до нас, така че си задоволявам мързела с правене по бързата процедура и все пак пия нещо кафеподобно

Но мисля да го спра, защото на ден изхабявам по около десет пакетчета, а за същата цена на ден мога да пия далеч по-хубаво кафе ... Само една чаша, но да е по-качествено

Никога не съм ги виждала тия жабки

Редактирано от Бeaтpиkc на 09.12.11 22:38.



Тема Aahaahahнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано09.12.11 22:39



Това с цял ден пиене на кафе е яко



Аз не обичам да пия студено кафе, но виж какво имам, даже подарих едно

Това е УСБ котлонче за кафе, поддържа кафето топло





Тема Re: Aahaahahнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано09.12.11 22:45



Виждала съм такива подобни, в един сайт с китайски джунджурии, но мисля, че за затопляне на кафе не бях виждала досега, иначе има всякакви такива удобства ...



На мен не ми пречи да го пия студено, топло, само горещо не мога
И мога да кажа наздраве, защото си допитам днешното следобедно джезве. Грехота ми се струва да го хвърлям



Тема Имам купичкинови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано09.12.11 23:16



за мюсли - около литър събират, ама после ще си ей-така:





Тема Много добренови [re: Deern]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано09.12.11 23:20



става с чашка коняк



Студеното кафе има различен вкус и го харесвам, обаче когато е горещо и току-що направено с дебела кафява пяна - не мога да му устоя!



Тема Re: Имам купичкинови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 00:03



Весело клипче



Аз не бързам да пресушавам чашите. Зависи кое време на деня е, първото кафе го изпивам на компютъра, следобед чашата ми стои с часове, защото междувременно се занимавам из къщи и отпивам само като пуша.



Тема Бла,нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 12:22



пушач кафеджия, нищо чудно че не му усещаш вкуса





Тема Re: Бла,нови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 12:50



Аз вече и на цигарите не усещам вкуса, ама ... вредните навици са много силни.
И иначе най-силен усещам вкуса на кафето без захар, но не мога да го пия така.



Тема Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 13:05



Кафе с мюлер/мляко, с пистации или кокос, или 2те заедно. И с ванилия става, но е доста скучно.



Може би цигарите да са доста горчиви, лютиви, цигарени и не-сладки и затова да ти се пие кафе със захар.






Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 13:19



Всъщност започнах да пия кафе на 16, а пропуших на 22.
Но съм на път да откажа цигарите, все някога и пак ми се струва, че няма да започна да пия кафе без захар.



Кокоса не ми е любим вкус, но съм склонна да пробвам някакви комбинации, различни от страндартното. Лошото е, че само с готвенето обичам да се занимава, за да е хем разнообразно, хем да има възможно най-симпатичния вкус, иначе не съм свикнала много много да си угаждам ...

Редактирано от Бeaтpиkc на 10.12.11 13:20.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 13:30



Опитай с пистации, млякото е светлозелено и изглежда супер и е вкусно, в кафето зеленото не се вижда

Аз обичам кокос и тези 2 вида са ми любими, има и мляко с лешников вкус и то става.

Иначе не се сещам да има нещо подходящо за кафе, може би ванилия и банан, но аз пък не обичам бананово мляко или бананов сок и не ги купувам. Имаше един период, когато дъщеря ми ги пиеше, но вече и тя не ги пие.

Може и със канелен или бадемов сироп, но аз не съм им фенка в кафето, мисля че трябва да се правят в миксер, за да станат както трябва.

п.п. Много късно си пропушила, защо изобщо?



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 13:44



Ами а де

Но вече трябва да се ориентирам към намаляване или отказване от навика...
Мислих да започна да пуша само на терасата, но ще ми избяга удоволствието от това да седна на компютъра и да запаля фасче, за отмора. Глупаво, но факт.

При мен цялата драма с кафето е, че аз не пия много вода. Чай не обичам особено много, всякакви топли напитки от порядъка на горещо шоколад, капучино - не съм фенка. Остават ми малко опции - кафе и натурален сок. Но докопам ли се до натурален сок, мога да го литър точно на 2-3 по-големи глътки. Кафето със сок не мога да го заменя, остава да ги комбинирам.

Редактирано от Бeaтpиkc на 10.12.11 13:49.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 15:03



Аз пия много повече когато спортувам. А и съм свикнала на много влага и като отида някъде, където въздуха е по-сух и трябва да пия вода. Това е въпрос на свикване т.е. можеш да се научиш



п.п. По-добре остави соковете от кутия, в тях има само захар и гадости и не са заместител на водата, даже кафето ще излезе по-добрия вариант от тях, само че не може да се пие в големи количества. Аз пия само изцедени сокове, ако въобще пия сок, или разреждам соковете от кутия с 1/3 вода (най-малко).

Хм за цигарите не знам, аз не пуша и не съм пушила, но мога да си представя че човек има някакви навици-ритуали, които не му дават да ги откаже Може би ще трябва да си купиш тютюн и хартийки и да пушуш самонаправени цигари, мисля че самото занимаване ще ти създава удоволствие , което ще държи 5 цигари напред Или само да ги свиваш, без да ги пушиш.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 15:07



Приятеля ми минава на хубав ароматен тютюн. Но аз нямам нерви да си свивам... Може би просто не съм готова да спра да пуша, знам ли





Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 15:49



Ааха



А аз не пуша, но мога да свивам цигари. Забелязала съм че хората, които пушат с кеф не ме оставят да им свивам цигарите, защото съм им отнемала половината удоволствие, а на тези, които пушат за да пушат им е все едно.

Но не знам как е с отказването, защото никой от тях не иска да се отказва от пушенето.



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 16:54



Винаги съм смятала за голяма глупост да се пуши. И още мисля, че е така. Вярно, доставя удоволствие, но само в някои отбрани моменти. Например, когато съм изморена и не съм имала възможност да спра и да си почина в рамките на 1-2-3 часа, да, цигарата ми е направо сладка, но в повечето случаи е просто досаден навик + неприятна миризма. Аз вече не я имам за неприятна, де, понеже съм свикнала достатъчно с нея, не ме и дразни и все пак смятам, че пушенето е излишен навик, не стига, че излишен, ами и вреден.



Май да започна да пуша много ми помогнаха колеги. Не с друго, а защото си правеха фас почивки през половин час... Сега като се замисля, можеше и без почивки да мина, само и само да не трупам отрова в организма си, ама ... малко моята работа е сетила се Мара ...



Тема Re: Пропбвайнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано10.12.11 17:23



Хм струва ми се че нещата не са само и единствено въпрос на самоконтрол, но и на това да подбираш. Най-големия недостатък е че човек става драка.

Другото е че гледаш само нещата, които те интересуват, всичко останало остава на по-заден план, а оcтаналите наричат това явление праволинейно-кон-с-капаци или нещо подобно Ама какво от това, моите наблюдения показват че има и неефективна праволинейност



Тема Re: Пропбвайнови [re: Deern]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 17:28



Тогава имах и много личен момент, трагичен, баба ми почина и някак се напаснаха нещата. Бях много раздразнителна... малко и зодията ми е някаква-никаква

Тая си нещата в себе си, та така ....



Тема Б@си глътката!нови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 22:34



Литър сок на 2-3 пъти?!


Трика с пиенето на вода е постоянно да ти е подръка. Инак край комп-а се пресъхва зверски



Тема Re: Б@си глътката!нови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 22:53



Много обичам натурални сокове, макар че тия в кутиите минали покрай натуралното ... ама все пак





Тема Всъщностнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано10.12.11 23:04



ако си купиш литър фреш, няма да успееш изобщо да го изпиеш.
Може би за половин ден, но за късо време - не. Ще преядеш с него, буквално





Тема Re: Всъщностнови [re: Kirosviniata]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано10.12.11 23:07



Преди време имах един период, в който четири литра сок заместваха храната за целия ден. Не съм го правила целенасочено, като диета или нещо, просто се чувствах много добре с такъв режим...


Време е да си купя сокоизстисквачка



Тема Re: Всъщностнови [re: Бeaтpиkc]  
Автор БзъннМодератор (бъгната)
Публикувано10.12.11 23:49



Нещо такова тръгнах да му пиша и аз. Литър сок омитам за секунди, ако съм гладна и няма с какво друго да се спася в момента.





Тема Re: Всъщностнови [re: Бзънн]  
Автор Бeaтpиkc (катеря се)
Публикувано11.12.11 00:35



Аз когато купувам, купувам винаги две различни кутии, защото ако взема от този, който аз обичам, за приятеля ми няма да остане и капка



Но наистина засищат глада. Никога не ми е ставало тежко от сок, напротив, хем не се чувствам гладна, хем не ми е тежко ...



Тема Re: Уикееенд!!нови [re: Deern]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано05.02.12 17:34





Сега на този фон ще споделя че преди малко се прибрах от спорт и установих че когато човек губи от теглото си, става изключително не-спортен ( 1/3 загуба на форма, по цифри на постижение) хех!!

След 2 часа като се върне младша, ще разкаже как е на замръзналото езеро/блато. Там кара кънки с една нейна приятелка. Дано да са построили палатка и да има детски пунш, защото вън е сухо и студено, -3 градуса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.